Üçüzlerimi Kaybettim

Başlatan ebuu, 08 Mart , 2010, 15:26:38

« önceki - sonraki »

Balböceği

ben sunu anladim hamile kalmak onemli degilde onemli olan saglik bi sekilde dogurmakk  :dontknow:

Balböceği

ebuu n oldu son durum merak ettim

gülbanu

ebuu çok geçmiş olsun eşin le sen sagolun allah size hayırlı evlatlar vermeye kadirdir
bak senin evlatların seni ve eşini cennete geçirmeden kendileri geçmeyek size şefaatçı olacaklar inşlh
sen kendini bunun için teselli et canım
allah saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

ebuu

kızlar 2 gündür giremiyodum eşim biraz kafam dağılsın diye şehirdışında çok güzel bi yere getirdi beni sürpriz yaptı:)çok eğlendim keyif aldım kafam dağıldı biraz ama eve gelince yine aynı kasvet.eski halime geri döndüm ama geçen haftaya göre daha iyiyim çok şükür

ebuu

siz nasılsınız kızlar?edacım?başladın mı çalışmalara

βαlκιz

tekrar geçmiş olsun canımm  :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

haydibebeğim

çok geçmiş olsun ebuucum,allah en kısa zamanda evlat sahibi yapar seni..

ebuu

çok sağolun kızlar yaa gerçekten çok iyisiniz.bu siteye girince moralim düzeliyor.allah hepinizden razı olsun gönlünüze göre versin inşallah

ponçik

Alıntı yapılan: g10ca - 09 Mart , 2010, 09:53:00
canım çok çok geçmiş olsun , kendini üzüp yıpratma , bir süre dinlen , hatta gerekirse rapor al okuldan , eşin de izin alabilirse 1 haftalığına da olsa şehir dışına çıkın , değişik ortamlar, değişik mekanlar toparlar ikinizi de
diğer arkadaşların dediği gibi en az 3 ay beklemek en sağlıklısı
bak ailende tutunan bir sürü bebiş varmış , senin de olur, üzülme, Allah yardımcın olsun  :love9:

Alıntı yapılan: ebuu - 15 Mart , 2010, 15:35:38
kızlar 2 gündür giremiyodum eşim biraz kafam dağılsın diye şehirdışında çok güzel bi yere getirdi beni sürpriz yaptı:)çok eğlendim keyif aldım kafam dağıldı biraz ama eve gelince yine aynı kasvet.eski halime geri döndüm ama geçen haftaya göre daha iyiyim çok şükür

canım bak ben daha önce paylaşmıştım  :flowers:  değişikliğin iyi gelmesine sevindim , ama salma kendini lütfen  :opucuk:
siteye gel devamlı , burada sana hepimiz moral vermeye çalışıyoruz ve başardığımıza da inanıyorum  :hello2:

Balböceği

Alıntı yapılan: ebuu - 15 Mart , 2010, 15:37:38
siz nasılsınız kızlar?edacım?başladın mı çalışmalara
cnm gecmis olsun rabbim bir versin temiz versin insallah  :amin:
cok uzuldumn  hayirlisi ama  :amin:

cnm bana dr bisi demedi ama bu aralar ara verdik birazzz  :k06:

buket_berru

ebucum çok geçmiş olsun ağladım okuyunca canım ya :( Allah kimseye vermesin evlat acısı :'(
***berru***

ebuu

evet canım gerçekten çok iyi oldu 2 gün de olsa evden uzaklaşmak şehir dışına çıkmak çok iyi geldi.toparlandım toparlanıyorum sayenizde çok teşekkür ederim hepinize.iyiki varsınız buraya girmek bişeyler paylaşmak çok iyi geliyo bana.kendimi daha iyi hissediyorum tekrar söylüyorum iyiki varsınız..bedenen belki yanyana değiliz ama kalplerimiz hep bir..bunu bilmek bile huzur veriyo :love9:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: buket_berru - 15 Mart , 2010, 17:33:59
ebucum çok geçmiş olsun ağladım okuyunca canım ya :( Allah kimseye vermesin evlat acısı :'(

buket bu resimdeki senin kızın mı allah bağışlasın ,çok ama çok güzel :nazar:

ebuu

amin canımm aminn..allah kimseye vermesin evlat acısı olanları da annelerine babalarına bağışlasın..hamile olanlara da hayırlısıyla doğurmak nasip etsin inşallah.ben bide toplam da 5 tane düşürdüm bunun acısı bambaşka yaa.illa doğurmak gerekmiyo ki anneliği hissetmek yaşamak için.ilk öğrendiğin andan itibaren benimsiyosun onu senden bi parça oluyo..sonra da elinden akıp gidiyo engel olamıyosun :y25:

ebuu

ara vermeyin edacıım arayı soğutmayın:)doktorlar normal ilişkiye bişey demiyolar sadece enfeksiyon riskine karşı korunun diyolar.allahım sana da en kısa zamanda bi evlat verir inşallah.dualarım seninle tatlımm