Üçüzlerimi Kaybettim

Başlatan ebuu, 08 Mart , 2010, 15:26:38

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Ebuu çok geçmiş olsun
Allah sabır versin bidaha yaşatmasın  :amin:
üzülme inşallah yine hamile kalırsın sorunsuz bi şekilde alırsın kucağına  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ebuu - 09 Mart , 2010, 00:43:02
kanamam var çok hemde.parça da geliyo son 2 saattir belki de o düşüyo.böyle devam ederse diğerleri de:((
cnm konuyu yeni gordum sen ocakdami aralikdami yine dusuk yaptiydin dr korun falan demedimi
cok uzuldumm yaa

ebuu

yok tatlım korun falan demedi kendiliğinden düştüğü için korunmama gerek görmedi ben hatta sordum korunalım mı diye o da gerek yok psikolojik ve kalben hazır hissettiğin an hamile kalabilirsin dedi öyle de oldu ama sonu gelmedi işte.elim karnımda kaldı :y25:sen nasılsın canım biraz daha toparlayabildin mi?

EMEL 26

geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ebuu

saol canımm allah razı olsun.alışmaaya çalışıyorum işte..anlarsın beni :y25: allah sana da sabır versin sen 4-5 kez yaşadın bunu ben 2 sefer de 5 çocuk kaybettm :crybaby2:

EMEL 26

malesef seni  en iyi anlıcak benim ama üzme  kendini yine olur

çogul gebelikten dolayımı düştü bebişlerin canım

ebuu

3.kese gelişmemiş canım zaten düşük tehlikesi olmadan önce de diğer ikisine göre daha az gelişmişti ama diğerleri sağlıklıydı keseleri de gelişmişti 1 hafta içinde ne oldu anlamadım öyle zor işler de yapmadım ki kayınvalidem üzerime titredi resmen.sürekli yatırdı beni yemeğimi bile yatağıma getirdi bi tuvalet için kalkıyodum.bu kadar dikkat ederken neden düştü anlamadım.onun şokunu yaşıyorum hala.bi önceki düşükte ikizdi.5 bebekten bi tanesi yok şimdi.düşündükçe çıldırıyorum..off neeyse canım sen tekrar başladın mı çalışmalara?

EMEL 26

yok canım ben kapattım o sayfayı artık yapmıcam denersenm yine aynısı olması ihtimali  çok yüksekmiş bir daha aynı olayları kaldıramam  çok yıprandım beş yıldır bebek özlemi içimde  çok fazla ama bastırmaya çalışıyorum allahım hiç olmayanlara versin allah kızıma ömür versin   :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ebuu çok geçmiş olsun canım
allah bıdaha yaşatmasın  :amin: :amin: :amin:

ebuu

amin canımm allah doğmamış çocuklarının ömrünü kızına versin.şansı açık başarılı bi genç kız olur inşallah.ama ümidini kaybetme canım benim öğretmen arkadaşım 11 düşükten sonra hamile kaldı ve hiç sorun yaşamadan doğurdu bebeğini şuan da çok sağlıklı 2 aylık oldu.ve doktoru ona senin sıralı düşüğün var hamile kalamazsın kalsan da doğuramazsın o da düşer dedi ama o inandı ve şimdi çok sağlıklı bi oğlu var.doktoru bile şaşırdı olmayacak gözüyle bakıyordu çünkü.senin neden olmasın tatlım?allahın isteyipte olmayacak hiçbirşeyi yok

ebuu

sağol canım allah razı olsun.takip ediyorum sizi sürekli.allahım sana da en kısa zamanda bi bebek verir inşallah.allah kimsenin elini göğsünde bırakmasın

EMEL 26

teşekkür ederim  güzel dileklerin için inşallah banada süpriz olur allahım ne dilerse  o olur hakkımızda hayırlısı olsun :amin:

ertl

ebu geçmiş olsun canım
:( :( :( :( :( :(

ebuu

aminn canım inşallah.allah gönlüne göre varsin kızını kardeşsiz bırakmasın.sakın ümidini kaybetme olmayacak dersin olur belli olmaz bu işler işini ferah tut ve kendini hazır hissettiğin an başka çalışmalara

ebuu