29 Nisan , 2024, 02:33:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Üçüzlerimi Kaybettim

Başlatan ebuu, 08 Mart , 2010, 15:26:38

« önceki - sonraki »

βαlκιz

aaa üzüldüm canım
digerlerinde sorun yoksa nasıl olcakkk
üzüldümmm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ebuu

hiç iyi değilim kızlar şuurumu kaybettim şuan çıkıp dışarı gidesim var nereye olursa aklım yerinde değil :y25:

βαlκιz

yapma canım yaaa üzülmeee
ne dedi doktor napıcakmış yaniii
sonlandırcakmıı hamilelinii
anlat içini buraya dök sışarı çıkıp napcan nereye gitceni bile bilmiyosunn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ebuu

kanamam var çok hemde.parça da geliyo son 2 saattir belki de o düşüyo.böyle devam ederse diğerleri de:((

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ebuu - 08 Mart , 2010, 15:26:38
kızlar üçüz hamileyim ama yine bi önceki gibi kanamam var:( ilk baş pembeydi gitgide koyulaşıyo.çok korkuyorum bunlara da bişey olursa ne yaparım :crybaby2:
gecmış olsun ınsallah onemlı bı sey yoktur canım  :amin: :amin: :amin:
tup bebk mı ?

βαlκιz

canım doktora git acile falan allah allah
ya bişey olursaa
bugun gittin dime doktoraa
kanaman varmıydı ozaman
digerlerine belki bişey olmaz önlem alırlarr  :y25:

ebuu

bekleyelim birkaç gün diğer keseler sağlıklıymış ama kanamam devam ederse onları da kaybedermişim hatta kanamayla birlikte gelebilir benim müdahale etmeme gerek kalmaz dedi offf allahımmmmm sabır ver bana dayanma gücü verrrrr nolurrr:((((

--elif--

cnm çok geçmiş olsun RABBİM sana bağışlar inş. kalan 2 yavrunu  :amin:

ebuu

evet canım gittim doktora hatta 1 saat önce geldik 4 saat hastanede yattım kanamam o zaman da vardı hala da devam ediyo durduramıyolar niye oluyo neden oluyo bilmiyorum ilkinde cahildim ama bu sefer çok dikkat ettim kendime ama yine aynı son.daha ne yapabilirim bilmiyorumm hiç çocuğum olmıcak mı benimm:((

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım ılkını ne zaman dusurdun  :icon_scratch:

βαlκιz

ilkini nezaman düşürdün kaç haftalıklardıı  :y25:

ebuu

yok canım tüp bebek değil doğal yoldan oldu.bi önceki düşükte ikizdi tutunamadılar onda da kanamam oldu 5 gün içinde düştü kendiliğinden.bunlar da öyle gidiyo:((((

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: bravooo arkadasım ınsanlar tekını tutturamıyor bıde uçuz  :nazar:

ebuu

ilkinde 6 aylık evliydim daha çok yeni diye ilk bir yıl bebek istemedik eşimle çünkü eşim vardiyalı çalışıyo tek başına altından kalkamam diye bi daha ki yıl yaparız dedik.ama hamile kaldım geri çekme yoluyla korunuyoduk farkına varamadık.ilk başlarda çok zorluk yaşadım kabullenemedim ama 2 ay geçince alıştım onlara düzenli kontrole gittim ama yine kanamam oldu ve 5 gün içinde düştüler.sonra kayınvalidemler yanımıza taşındılar yani yaşadığımız şehre çocuk yapın siz isteyken ben bakarım dedi bende öğretmenim.eşimle karar verdik bilinçli bi şekilde hamile kaldım ama işte yine olan oldu başaramadım

βαlκιz

evet konuşmuştuk senle ikizler flan diyee
geçen aymı düştüüü  :-\