28 Nisan , 2024, 22:02:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeim sürekli kusuyor

Başlatan elyf, 08 Mart , 2010, 14:41:55

« önceki - sonraki »

elyf

merhaba arkadaşlar acil yardımınıza ve önerilerinize ihtiyacım var henüz bir buçuk aylık bir kızım var her yediğini fazlasıyla kusuyor meme emdiğinde deilde mama yedirdiğimde daha daha cok oluyor doktora götürdüm reflü dedi ilaç verdi bi faydası oldu mu bilmiyorum sabaha kadar uyayamıyor sürekli huysuz  duruyor yardım lütfen

gamzela

canım reflü ile ilgili bi konu var onları oku istersen.
gmz

response

Benim bebeğimde reflüydü, hiç emmedi,sütüm yoktu, mamayıda fazlasını değil tamamnın kusuyordu, Aptamil AR diye bi mama var, yoğun bi mama, doktor onu tavsiye etti, şu an bebeğim 5. ayını girecek hala onu kullanıyoruz , başka mamayı arda deniyorum, ya da su veriyorum biberonla çıkarıyor, ben çok faydasını gördüm, bi dene istersen...

DER!N

Rabbim acil şifalar versin, sabır ihsan eylesin sizlere  :amin: hiç bir bilgim yok maalesef.

elyf

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 08 Mart , 2010, 23:07:18
Rabbim acil şifalar versin, sabır ihsan eylesin sizlere  :amin: hiç bir bilgim yok maalesef.

evet araştırdım o mamayı almam lazım deneyiyim bi inşallah faydası dokunur yorumlarınız için teşekkürler

ferda

geçmişolsun benim bebeğimde kusuyordu ama çok şükür azaldı seninkinin kusmasu kesik kesikmi  yoksa memeden gelen süt şeklinde mi

elyf

kesik kesik değil aynen yediğini çıkarıyor yetmiyor diye fazlamı yediriyorum bilmiyorum  :dontknow: :dontknow:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gecmıs olsun canım benım kızımda oyleydı ve hala kusuyor yedırdıkten sonra veya emzırdıkten sonra mutlaka gazını cıkar uyusa bıle cıkar bu kusmayı en aza ındırgıyor  :icon_thumright: :icon_thumright:

azra35

cnm geçmiş olsun benim arkadaşın bebeğinde de var 1 yaşında sonra geçiyomuş merak etme doğal bişey

βαlκιz

bizimkilerin kusması 5-6 aylıkken bitmişti
ama 1 yasına kadar kusanda oluyoo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

isome

benim bebeğimde çok kusuyor ama kesik süt şeklinde ara sıra nadir süt şeklindede kusuyor ama çok kusuyor üstüne elbise yetiştiremiorum aynı zamanda kusarken benide kusuyor heryeri batırıyor,dr a söledim idrar tahlili yapalım dedi perşembe yapıcaz inşallah bişe çıkmaz  :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: isome - 16 Mart , 2010, 17:47:32
benim bebeğimde çok kusuyor ama kesik süt şeklinde ara sıra nadir süt şeklindede kusuyor ama çok kusuyor üstüne elbise yetiştiremiorum aynı zamanda kusarken benide kusuyor heryeri batırıyor,dr a söledim idrar tahlili yapalım dedi perşembe yapıcaz inşallah bişe çıkmaz  :amin: :amin: :amin:

sendemı kusuyorsun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

isome

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

isome

ana yanlış anlamışım pardon ya ben kusmuyorum o beni kusuyor yani kucağımdayken kusunca hep üstüme kusuyor öle demek istedim  :ehi: