28 Nisan , 2024, 01:03:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

..

Başlatan scmthn, 27 Ocak , 2008, 05:22:25

« önceki - sonraki »

oozge

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

MERHABAAA CNM HOŞGELDINIZZZZ... SAYFANIZINN ILKLERINIZLE DOLMASI DILEGIYLEEEEEEEE  :wave: :wave: :wave:

BUARADA TOSUN PAŞAMIS COK SEVIMLI YA FOTOLARINIZDA MUHTESEM ANNE OGULLLL ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN SİZİİİİİİİ 

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 

BİZDEE SAYFAMIZA BEKLERİZ HERZAMANNNNNNN.... :flowers:

bengü

hosgeldin senacim aramiza güzel paylasimlar.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Ama sayfana pek uğramıyorsun fıstık neler yapıyorsunuz bir haber verseydin bizeee kuzum neler yapıyorr... ;)

sevda

scmthn

uzun zamandır uğrayamadım sayfama evett.
bu arada bi çok ilk yasadık.. iyi kötü.
oğlum artık konusabiliyor gel anne baba eda gibi bide yeni yeni abla diyor masallah..
sıralamayada basladık 3 hafta kadardır.. cesaretlenırse yürücek gibi.
onun ğeşinde dolanmaktan hiç bişeye vakit bulamıyorum neredeyse..
adımı bile unuttum denilebilir..
en tehlikeli zamanlarındayız.. sağ salim bi atlatsak 1 ay kadar daha heralde yurur sevgilim allah'ın izniyle.
aman oraya cıkma gel git ver al. ye yeme böle geçip gidiyo.
bu arada üst iki dişimizde geldi.. alt ve üst yan dişlerimizi bekliyoruz..
şimdilik bu kadar..
rabbim tüm bebekleri görünür görünmez kaza ve belalardan kem gözlü insanların nazarlarından korusun :amin:

sevda

Evet canım çok zor zamanlarınız allah yardımcın olsun ama dahada devam edicek sıkıntılar çünkü yürümesiyle bitmiyor maleseff .. ;D

-Butterfly-

Guzelim haziran sayfasi akici degil diyordun,sayfa akici oldu ama sen artik ugramiyorsun :dontknow: ..

Bu arada aferin kuzuna, ne guzel ilkler basarmis. Opuyorum yakisikli oglunu  :opucuk:

scmthn

dogru canım malesef ugrayamıyorum. dediğim gibi ayaklı tehlike halindeyiz.. yürüse gene bu kadar olmaz en azından aman düşmesin çabası içinde olmicam..çıkmadı yer ulaşmadıgı yer yok.. devamlı gözlem gözlem..
Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 21 Mart , 2008, 20:43:56
Guzelim haziran sayfasi akici degil diyordun,sayfa akici oldu ama sen artik ugramiyorsun :dontknow: ..

Bu arada aferin kuzuna, ne guzel ilkler basarmis. Opuyorum yakisikli oglunu  :opucuk:

oozge

kolay gelsinnnnn senacımmmm işin gercekten zor sureklı gozun ondaaa  demi?

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

MRB SENACIM BENDE AYNI DURUMDAYIM EVI GUNDE EN AZ 5 yada 6 KEZ TOPLUYORUM BENIM MINIKTE HENUZ YURUMUYO AMA COK YARAMAZ INSALLAH DUZELIR UMUDUYLA BEKLIYORUM AMA BIR NEVIDE IYI YARAMAZ OLMALARI HERSEYI KARISTIRP INCELEMEK ISTIYORLAR MERAKLI OLUYORLAR BENCE BU SEYADE COK DAHA HIZLI OGRENIYORLAR INSALLAH CABUK OGRENIRLER HERSEYIDE EVDE BU KADAR DAGILMAZ  :k06: :k06:

:opucuk: :opucuk: