29 Nisan , 2024, 00:22:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Regl sürecinin olumlu yanları ve bilinmeyen 6 mucizesi ..

Başlatan βαlκιz, 08 Mart , 2010, 04:01:41

« önceki - sonraki »

şevvalyağmur

sağol eminecim.bana normal diyenler oldu ama artık benim sinir sistemim normal değil.... :honk:

Uploaded with ImageShack.us

fıstık

ben en son 2008 ağustosta oldum daha da yoooooooookkkkkkk

kızım emmeyi bırakınca olucakmışım doktorum öyle dedi

vay be 2 sene olmuş olsam herhalde bu ne derim

DER!N

:)

Ben de bir hevesle okuyorum, başlık süper ama mucizevi bir şey görmedim.
Rabbimin hikmetinden söz eden yok.
Ve bu bilimsel yaklaşımlar bana yavan geliyor.

мiŁenα.

ben felaket derecede sinirli olurum. ::)

alıngan olurum  ::)

önceden olmamak isterdim ::)şimdi olim diye bakıyorum ::)

:love9: :love7: :love9:

şevvalyağmur

Alıntı yapılan: fıstık - 18 Ağustos , 2010, 03:19:47
ben en son 2008 ağustosta oldum daha da yoooooooookkkkkkk

kızım emmeyi bırakınca olucakmışım doktorum öyle dedi

vay be 2 sene olmuş olsam herhalde bu ne derim

:-ooo senin de benim gibi ozaman....bu ay karnım belim çok ağrıdı çok umutlandım...artık normal yaşantıma dönmek istiyorum...az önce biraz lekelenme olmuş inş devamı gelir...ilk kez oldu böyle bişey  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Uploaded with ImageShack.us

HASRET!M S@N@

valla kim ne derse desin bana iyi yönü olduguna ikna edemez hastalıgım gelmeden 1 hafta önce sancılarım baslar mide bulantıları dizlerde dermansızlık bir hafta cekerim böyle sonra adet olurumbagırıp cagırırım o gün yataklı döekli yatar hiç kalkamam yine bulantı ve belden asagısını hissetmem iğne vurulur ancak kendime gelirim sonra saatler gecer iğne etkisini kaybeder tekrara aynı seyler 2 gün böyle gecer sonraki günlerde bas agrısı ckerim yani adet günüm yaklasacak diye ödüm kopar o günler benim kabusumdur hiç gelmese derim rabbim dayanma gücü ver derim hele gecen ay esim nasıl cabalıyor kayınvalidem ama ben deliriyorum uyutun beni yalvarırım nolur dayanamıyorum artık die herke aglıcak gibi oluyor yanımda durmaya dayanamıyorlar doğum yapanlar benm dogum sancısı gibi cektiğimi öylüyorlar o yüzden ne derseniz deyin adetin iyi yönlerine beni ikna edemezsiniz tabi rabbimin takdiri illaki vardır mucizei bazen sırf bundan kurtulmak içinde hamile kalmak istiyorum ya

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

hasta olmayı özleyeceğimi aklıma getirmezdim..1 yıl olmak üzere derdim ahhhh keşke hasta olmasam diyordum ama simdide ahhh olsam diye gözlüyorum ve bu bende sinir yapıyor en ufacık bir olayı abartıveriyorum alınganlık yapıyorum reglykende asabi olurum olmadıgım ıcın öyleyim şimdi de  :ehi: allahım iki ucu bişili değnek yaneeee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Ben cok rahat regl olurdum ne sanci ne bisi bilirdim
stres elbette oluyordu beni ates basardi  :sunny: sonra usuttum ve bana pahaliya patladi hep
adet olduktan sonra sancilarim baslardi ilac almadan gecmezdi hatta evlneirken kutu kutu ilac getirdim  :k06:
adet duzensizligi baslayinca bende 5 ay surdu allahim Birakin cocugu insan cok kotu oluyor yaa  :y25:
iyice stres oluyorsun cok sukur mevlaya simdi duzenlidir  :D ama bana bir adet sancisi cekerken iki bas agrisi cekerken dokunmasinlar  ;D ;D yoksa yakarimmm  :cildir: :cildir: :cildir:

**yeliz**

canım çok sıkkın ne yapsam kendimi oyalayamıyorum

FeHi

Ufff düşünmek bile istemiyorum felaket oluyırum, o dönemde ağrılarımın hangisin başlasam, baş ağrısı günler öncesinden başlar, bel ağrısıda öle, hele dizlerime bacaklarma dşen ağrı cabası.. uffff siniri hiç söylemeyim zaten :-\ :-\

derbeder

kimisi hapi birakmiyor adet olmayim diye. ben hap filan kullanmadigim icin oyle bir derdim yok Allaha sukur. ama benimde cok sancili gecer bazen. oyleki hic bir is yapamam. karnim agrir, sonra midem bulanir ve kalbim agrir. sicak su torbasiyla yatakta yatarim. cikolata yerim. olmadanda oluncada stresten olurum duygusallasirim ve abartirim  :k06:
ama regl olmayim diye bakmam yaneh. olunca rahatliyor insan agrilari geciyor.

annem evlenince agrilar olmaz demisti, ama hala oluyor. bende cinselligin etkileyebilecegini dusunmustum. ama bence asil etkileyen cinsellik degil, kullanilan korunma haplari :)
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

--elif--

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 18 Ağustos , 2010, 05:00:51
:)

Ben de bir hevesle okuyorum, başlık süper ama mucizevi bir şey görmedim.
Rabbimin hikmetinden söz eden yok.
Ve bu bilimsel yaklaşımlar bana yavan geliyor.

:alkış:  :alkış:  :alkış:
:icon_thumright:  :icon_thumright: