Peri Kizi Pelinin Guncesi :))

Başlatan -Butterfly-, 24 Ocak , 2008, 23:12:37

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

yoksa perimin resmimi var nevresim takiminda  :hello2: Bence bu yaptirdigin pasta cok hos olmus,uymus prensesime .
Bizimde az kaldi 4 ayimiz var onumuzde. Birde ben burda  o sekilde pastacilar gormedim bakalim nerede nasil bulucaz. Ne sorucam hindi kiymasindan hic kofte denedinmi? Denediysen,nasil yaptin ve ne koydun icine? Denemek istiyorumda ilk olacak..  :k06:

sevda

Hayatımm inşallah arhancımda benim güzel pransesim gibi akıllı olrr ve anneyi üsmeden hoş bir partıi geçirirr... ;)

pelinim

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 26 Şubat , 2008, 00:39:00
yoksa perimin resmimi var nevresim takiminda  :hello2: Bence bu yaptirdigin pasta cok hos olmus,uymus prensesime .
Bizimde az kaldi 4 ayimiz var onumuzde. Birde ben burda  o sekilde pastacilar gormedim bakalim nerede nasil bulucaz. Ne sorucam hindi kiymasindan hic kofte denedinmi? Denediysen,nasil yaptin ve ne koydun icine? Denemek istiyorumda ilk olacak..  :k06:

yok canım Dora var nevresimde..hiç denemedim canım. :dontknow:

helalim

Allah nazarlardan saklasın tü tü tü MaşAllah :nazar: :nazar: cok güzelsiniz canım pastadan bende alsaydım birazcık olmazmıydı :) Daha güzel dogum günlerine İnşAllah canım benim :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

-Butterfly-

Dora bir cizgi film kahramanimiydi benmi yanlsi hatirliyorum :icon_scratch: Ama eminimki zevkli anne,yine guzel bir karar vermistir. Canim egitii seyler almak inn cok iyi.Mesela dun ayberke aldigim oyuncak inanilmaz guzel.Ing.Cocuk sarkilarini ogretiryor,sayilari,renkleri,hayvanlari ve hayvan seslerini daha sayamicam kadar cok  fonksiyonu var aslinda. Valla su zamana kadar aldigimiz oyuncaklarinin icinde en favorim oldu diye bilriim.Tabiki ayberkinde  :love7:

Bu arada ben hazirladim hindi kofteyi,bakalim pisince anlicaz nasil oldugunu :k06: Unutursan hatirlatin bana  :k06: guzel olup olmadiini soyliyeyim ;)

-Butterfly-

Unutmadan  denedimmmm :muzz:

Gayette basariliydi  haberiniz olsunnn  :hungry: :hungry:

sevda

-Butterfly-

Nagisimmm nerdeisn tatliskommm  :k06:

Şeymanurr

merhaba ben resım falan göremedım kaçırdım sanırım..busecim bende bugün kereme kaydırak ve ahşap puzzle aldım takmak yerine onları kaydırdı bende selı kıtap alıcaktım ama lımıt yetersiz kaldı..iyi yapmışsın almakla...aslında bende kendıme bı bebek alcam bu aralar merak saldım sankı bebeğim yokta.....resim ekledik bizede bekleriz
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

pelinim

28 Şubat , 2008, 13:43:02 #129 Son düzenlenme: 29 Şubat , 2008, 00:23:53 pelinim
Peluşumun kendim yaptığım pastayla kutladığımız doğumgünü resmini eklemeyi unutmuşum.buyrun foto:))

oozge

yerim ben bu peluşuuuuuuuuuuuuu   maşallahhh yaaaaaaaaaaa :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sevda

28 Şubat , 2008, 14:55:47 #131 Son düzenlenme: 29 Şubat , 2008, 00:25:35 sevda
        Kendimce nazarlık yapmaya çalıştım birass yamuk oldu ama sizin için yaptım... ;)                                 

:nazar:
                                          :nazar: :nazar: :nazar:
                                  :nazar:                             :nazar:
                             :nazar:                                        :nazar:

:nazar:                                              :nazar:

:nazar:                                           :nazar:
                                     :nazar:                                :nazar:
                                          :nazar:                        :nazar:
                                                  :nazar:           :nazar:
                                                       :nazar: :nazar:
                                                             :nazar:

allahım naazarlardan saklasın sizi maşşallahh ne güzelsiniz analı kızlı... ;) :opucuk:             

bengü

canim ilk defa gördüm seni anali kizli cok güzelsiniz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

-Butterfly-

hamarat arkadasim benimmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Cok guzelsinizz melegimmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Cok optum siziii  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

pelinim

Özge,Birgül,Sevda,Buse çoookkk sağolun. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: