ege tuna'm, minik aşkım

Başlatan ayşen, 13 Ocak , 2007, 22:18:08

« önceki - sonraki »

NURSIMAnınANNESI

Emine dur bakem, belki bizim kız çalar Ege Tuna'nın kalbini ;D  :tongue3::toothy10:
EY RABBİMİZ BİZE GÖZLERİMİZİN NURU OLACAK SALİH EVLATLAR NASİP ET VE BİZİ KORUNANLARDAN EYLE...

Emine

Ayşen oğlun kapış kapış gidecek kura mı çeksek napsak  :laughing7:

ARZU_SARP

Allah nazarlardan saklasın oglusunuzu Aysencım.. hamıleyken konusurduk ne zaman gelecekler dıye.. cok sukur geldıler hatta koca adam sınıfına bıle gırdıler.. allah uzun omur versın evlatlarımıza.. Sarp' ta cok opuyor Ege Tuna abısını..
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

yelda34

Sayfanız hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütsün.Saçlarına bayıldım Ege tunanın.Güzel paylaşımlar dileğiyle bye.

ÇİTLENBİK

ee annesi tuna neler yapıyor bakalım..

ayşen

ooo benim oğlanın talibi artmış da ben uyuyorum  :love1:  :hello2: kızlar sıraya geçin bakiiimmm oğluşum hepinizi bi görsün tanışsın beğensin biz size haber veriris  :tongue3: yok yok beşik kertmmesini yaptık şimdi dünürüme ayıp olmasın :D

yeni gelen herkese hoşgeldin diyorus oğluşumla :) arzucum yaşlarını da görcez işallah  kuzularımızın, zaman çok hızlı geçiyo onlarla :) yelda çok güsel saçlarımız ama dökülüyor ne yazık ki :) gerçi dipten de geliyo bi yandan hepten kel kalmıycaz anladıım kadarıyla  :toothy10:

kuzucum 2-3 gündür çok huzursuz. neden anlamış değilim. gece uyuması zorlaştı iyice, sabah da erken uyanıyo, gece bazı saatler huzursuz dönüp duruyo uyurken. işallah artık olmaz, içim gidiyo o öyle uyuyamadıkça  :crybaby2:

parmak emmemiz biraz azaldı, emzik hala almıyor :) annesinin memesine saldırıyor devamlı dolayısıyla :)

oyun halısı uyanık oldugunda ve keyfi yerindeyken en iyi arkadaşı :) sallasın oynasın tutsun yakalasın bayılıyooo  :love5:  :occasion18:

babamızla yıldızımız iyice barıştı bu arada, anneyi istemeyebiliyoruz bile bazen :) :icon_scratch: e tabi ne de olsa babası habire oyun oynuyo oğluşla

yeni resimleri yükleyeyim bilgisayara bugun göndericemmmm , bekleyin gelin adayları  :smileinbox:

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

ÇİTLENBİK

ege tunaya merhabalar.. :hello:

valla kızımız yok ama bizde fotoları merakla beklyoruz :icon_thumright:

ayşen

işte yeni resimlerrrr :)) yalnız bu seferkiler bulanık çımışlar hep, malum flaşsız çekince böyle oluyor, ne zamana kadar flaş kullanmamaız gerekiyor ki ???  :dontknow:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

ayşen

babamızla nası sızmışız görüyosunuz di mi :))  oğluşumun en sevdiği uyuma şekli ama gel gör ki çok yorucu :)

diğerleri de haftasonu benim iş ziyaretim için kuşadasına giderken. önce uyudu, yaklaşınca uyandı :)

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

ayşen

PARMAK EMİYOUMMMMMMM  ;D

BANYO SONRASI İLK VE SON DURUMLAR... :)

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

ayşen

:toothy10:

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003

ARZU_SARP

Aysencım koca adam olmus Ege Tuna..  :aferin: babasıyla uyuyan resmıde cok guzel.. bızde ana ogul oyle uyuyoruz cogu zaman.. babamız hala cok korkuyor kucagına alırken sanırım bıraz daha buyuyunce bızımde boyle pozlarımız olur   :tongue3:
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

Emine

Ayyyy yerim ben o götüşü çok tatlı maşallaahhhhh .. :love1:

Zuhal

Hayyy maşallah Ayşencim ne güzel bakmışsın kıs tütütüüü tosuncuk olma yolunda.
Emine alemsin yahu ne güldüm lafına:)))
O popoda tam ısırmalık yanee. Yaaa benim kızım ne zaman bu kıvama gelicek ısırmalık olucak? Yüzüne bakan bişey var sanır ama boynundan aşağısında pek bişey yok.

Aman Allah Ege Tuna'yı da nazarlarsan saklasın. Çok yakuşuklu maşallah. :toothy10: :toothy10:

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001

minekavlak

yerim ben senin o tatlı dudaklarını,top çeneni ;D..ne kadar tatlı şeysin sen öyle :aferin:.maşallah.tü tü tü.allah nazarlardan korusun...öptüm seni ege bey... :-* :D