29 Nisan , 2024, 14:47:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar 18 Mart 3. Evlilik Yıldönümümüzz.......

Başlatan serra_emine, 06 Mart , 2010, 02:13:56

« önceki - sonraki »

serra_emine

bu perşembe abımın dugun alışverişi var gelınlıkte alıncak tabii
bakarken gezereken bakıvereyım..kaç beden gıyıyosun senn ???
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

otuz sekiz beden canım neyse bilgisayarda bozuldu çocuk biyerine bastıı yazamıyorum çıkıyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

gülşah canım benım bazı program ıptal oldu..
eşim masraf etme dedı.
serraya oda takımı aldık ya
bırazdaha sıkışcaz
ondan..
şimdılık bı demetın fıkrını düşünuyorum bıde iş yerıne çiçek falan..ufak bı hedıye ama onu düşğnemedım..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

en iyisi o zaten canım otel falan artık sonraa
ya bende istiyorum o tişörtlerden yaptırmakk ne güzel dimee
iyi olurr bakim ben şu siteye bidaha başka site vardı onu bulabilsemmm oda çok güzeldiiii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 09 Mart , 2010, 00:25:12
en iyisi o zaten canım otel falan artık sonraa
ya bende istiyorum o tişörtlerden yaptırmakk ne güzel dimee
iyi olurr bakim ben şu siteye bidaha başka site vardı onu bulabilsemmm oda çok güzeldiiii
evet tişört guzel fıkır onu yaptırcam burda kıpa var orda yapıyolarmış yenı duydum yapıyolarsa ınternetten gerek kalmıcak oraya gıtcem yaptırcam..bıde pasta ustune resmımızı falan düşünuyom

serra_emine

slm kızlar  :flowers: :flowers:
ya evlilik yıldönumumuze az kaldı bu çarşamba....ama eşim tembıh ettı masaraf yapma dıye yaa..yoksa ben çok guzel süprizler düşünuyordum.fazla bişey yapamıcam.yınede napıcagıma karar vermiş degılım düşünuyorum daha napsam dıye..işyerıne çiçek yollıcam o kesınde onun haricınde karar veremedım..
:icon_scratch: :love9: :love9: :love9:

Demet_dk

ya erkeğe çiçek yollamak benim bira ztuhafıma gidiyo açıkcası  :-\

βαlκιz

Alıntı yapılan: Demet_dk - 16 Mart , 2010, 00:50:35
ya erkeğe çiçek yollamak benim bira ztuhafıma gidiyo açıkcası  :-\
evet erkekte biraz garip olur yaaa çiçek kadına yakışıyoo  :D

serra_emine

yaa nıye oyle dıyonuz kızlar erkekte o duyguyu tatsın yaa ama bende oyle düşündum ama sonra aman oda tatsın o duyguyu dedım napım dedım :flowers: :ehi:
napımkı başka.. :icon_scratch: zaten bişey yaptırmıyo ızın vermıyor masrafa :icon_scratch:

Demet_dk

sende güzel bi sofra hazırla bence her zamankinde farklı mum ışığında güzel bi mzüik eşiliğinde yemeğinizi yiyin

βαlκιz

işyerinde ona lazım olucak bişeyde alabilirsin..
çay içmesi için kupa bardak bile olur valla yada başka bişey

serra_emine

çok sagolun kızlar düşünuyorum yardımınız için sagolun bakalım bende bılmıyorum nasıl geçicek nasıl olıcak :icon_scratch: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ACABA EMINE NE YAPTI HEDIYE OLAYINI BAKALIM NASIL GECECEK  ::) ::)

βαlκιz

evet iyi geçer inşallah
istedigi gibi geçer umarım
:amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ponçik

:flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

NICE YILLARA EMINE
:love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:
DAHA NICE YILDONUMLERI
:love9:  :love9:  :love9:  :love9:
KUTLAMANIZ DILEGIYLE

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: