Kızlar 18 Mart 3. Evlilik Yıldönümümüzz.......

Başlatan serra_emine, 06 Mart , 2010, 02:13:56

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bizimde hazirandaa
bende düşünüyorum şimdiden  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

balkizim iyi aramizda bisey yokmus bizimkide temmuz 2 deee  :ehi: :ehi: :ehi:

serra_emine

ooo guzell düşün bakalım..
erken başlamışın ama düünmekte guzel oluyor..aslında çokşey aklıma gelıyor ama işte ımkanlar çok musaıt olsaa...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

he kız hiç bişey yokk
haziran 30 bizz  :muzz: :muzz: :muzz:

ben bikaç arkadası eve çagırıp belki ufak pasta keserrizz eşimin haberi olmazz süpriz olur onadaa işten gelincee  :k06:
önce dükkana bende hediye yollarım falan bakalım  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

ben yil donumden once dogum gunu varrr
bu ayin 13 deee bakalim napcaksammm  :k06: :k06:

βαlκιz

Balböceği

bizimde tosun la evligimizde 1. sene miz braberligimde 2 senemiz olcakk  :k06: :k06:

Demet_dk

bizimde yıldönümü eylülde
ilk kaldığımız otele gitmeyi planlıyoruz çok güzel bi yerde ilk orda beraber uyumuştuk  :love3:

geçen ayın 26 sında eşimin doğumgünüydü
ona bi mektup yazdım arabanın direksiyonuna yapıştırdım bu ilk hediyemdi
oğluma ve kendime tişört bastırdım üzerinde eşimin ve oğlumun resmi var
oğluşumla tişörtlerimizi giyip işyerne gittik sürprz yaptık
daha sonrada evde kutlama yaptık

sende belki tişört bastırmak istersin buda benden bi fikir

buket_berru

canım nice seneleree Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:  :flowers:
***berru***

βαlκιz

ben babalar gününde tşört bastırcamm
güzel olur  :D

Demet_dk

evet çok tatlı oluyo ya
ikimizde giydik biz seviyoruz öyle şeyleri
eşimde kıskandı hani bana diye  :k06:
onada babalar gününde  :icon_thumright:

serra_emine

demet fıkır çok guzel valla nıye olmasın..daa kım nerde basıyolar tişörte resım yazı falan oyle.nereye yaptıracam bılmıyomkı..ama ıyı fıkır bak bunu degerlendırcem..yaa otel konusunu bende çok ıstıyorummm :icon_scratch: :icon_scratch: hayatımda hiç otelde kalmadım eşimlede tabı kalmadım..bı anı olsun ıstıyom..ama karar veremedım..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

βαlκιz

Alıntı yapılan: serra_serra - 06 Mart , 2010, 19:34:24
demet fıkır çok guzel valla nıye olmasın..daa kım nerde basıyolar tişörte resım yazı falan oyle.nereye yaptıracam bılmıyomkı..ama ıyı fıkır bak bunu degerlendırcem..yaa otel konusunu bende çok ıstıyorummm :icon_scratch: :icon_scratch: hayatımda hiç otelde kalmadım eşimlede tabı kalmadım..bı anı olsun ıstıyom..ama karar veremedım..
internetten bak canım çıkıyo siteler demin baktım ben kendin istedin gibi tasarlıyabiliyosun
hazırlarıda oluyooo ama daha gzel bi site bulamadım :-\
:k06: :k06: :k06:

ertl

eminecim kutlarım inş 30 uda görürsün

bizimki 6 kasım
(yine aylardan kasım sanki sende kaldı br yarım ) geldi aklıma  :ehi: :ehi: