27 Nisan , 2024, 18:20:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bu gece beklemek zor:(

Başlatan __nil__, 06 Mart , 2010, 00:08:00

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 06 Mart , 2010, 00:35:23
eeeee birbirimize destek için burdayızzz güzelimm  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doğru diyon canım ;D ;D :love7: :love7:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

1.5 yıl bekledim canım bende olsun diye hiç sorun yokken olmadı bebişimiz sonra tuttu ama 6 haftalıkken düştü ama rabbim bu sefer beni cok bekletmeden 2 yıl sonunda verdi rabbim mucizemizi sabırlı olmayı ögrendim bu durumda rabbim benide böle sınadı sabırsız bi insandımm her ay olmıcam adet diye beklerken oluyodum hamile kaldıgım ay artık olmıcak dedimm bos bosuna heveslenmiim dedimm bi bakmısım hamişim
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

__nil__

aslında haklısın gerçekten çocuk istediğim zamandan beri sabrı artıyor insanın,daha farklı bakıyor herşye zamanla..ne güzel sen ermişsin muradına,darısı bekleyen ben dahi tüm arkadaşların başına...en hayırlı zamanda allah nasip eder inş..

elif35

beklemek zor gerçekten acaba var mı yok mu hayal kuruyon varsa diye gülüyon seviniyon sonra aklına geliyor insanın ya yoksa diye ama inşallah vardır diyorum yoksa da canını sıkma önümüzdeki ay olur inşallah bende hamile kaldığım ay üste gördüm  ama emin değildim çünkü yumurtlama zamanında eşimle birlikte olmamıştık  yani tarihleri yanlış hesaplamıştım ben olmaz dedim öylede olay olunca dedim test yapayım evde o günde şansıma bayramdı kurban bayramıydı eczaneler kapalı sabah olmak bilmedi bana sabah 9 da kalktım gittim eczaneye eve geldim hemen yaptım ve çıktı adetime 2 gün vardı öğrendim ben inşallah sende buraya YAŞASIN HAMİLEYİM  diye yazarsın biz de mutlu oluruz

__nil__

inş canım ya aynen öyle duygu karmaşası içindeyim zaman geçmior sanki... sen hamilesin öyle değilmi ne kadarlık bebişin?

ESİNCİK

cnm idrar testi yaptın mı? 3 gün geçtiyse idrarda da çıkar...

elif35

benim 4,5 aylık oldu canım ağustos da düşük yapmıştım 1,5 aylıkken 3 ay korun dedi doktorum korundum ve hemen kaldım şükürler olsun şimdi herşey çok güzel gidiyor

__nil__

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 06 Mart , 2010, 01:28:49
cnm idrar testi yaptın mı? 3 gün geçtiyse idrarda da çıkar...

canım ne yalan söyleyeyim idrar testi yapmaya cesaretim yok.çünkü idrar testi yapıo insan ama genede bi yanı hep acaba mı diyo.kesin çözüm istedim ben.direk duymak istedim iyi ya da kötü

__nil__

Alıntı yapılan: yağmur10 - 06 Mart , 2010, 01:32:31
benim 4,5 aylık oldu canım ağustos da düşük yapmıştım 1,5 aylıkken 3 ay korun dedi doktorum korundum ve hemen kaldım şükürler olsun şimdi herşey çok güzel gidiyor

canım allah kucağında görmek nasip etsin inşş :nazar: :amin: nazar değmesin :nazar: :nazar:  buarada karnın şiştimi ben merak ettim şimdi ;D

bebişim06

günaydın canım inşallah hamişsindir bize güzel haberler verirsin bugün ama değilsende hiç üzülme tatlım hayırlısı olur hakkında inşallah  :amin: :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

н∂vv∂ ツ

Rabbim hakkında hayırlısı versin inş  :amin:

Uploaded with ImageShack.us

ponçik

canım aldın mı sonuçları , güzel haberlerini duymak için bekliyoruz  :love9:

durucan

selam kızlar;

nill aslında 3 saat sonra kan testi sonucu belli oluyor tahlil yaptırdığın yeri arayıp bi sor bence belli olmuş olabilir vee içime doğan olumlu olduğu :)

hayırlısıyla güzel haberler alırsın inşallah

н∂vv∂ ツ

bende merak ettim

inş hayırlı haberlerle gelirsin

Uploaded with ImageShack.us

bebişim06

nil nerelerdesin canım sonucu aldınmı merakla bekliyoruz güzel haberini  :flowers:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4