bebek isteyenlere 41 gün meryem suresi

Başlatan hüseb (ebuşş), 05 Mart , 2010, 12:23:44

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

başkası okuyabilir 41 gün atlanmadan okunması gerek

Mavish

bende okumaya baslayacagim insaALLAH... ama adet görünce okumayi birakmak zorunda kalincak :(

HASRET!M S@N@

baskası okuyabilir cnm
sitede dua bölümü var orda meryem suresi topiği var adını yazdırırsan
sanada okunur orda

ayse_etiskenece

benimde inancımız sonsuz dualara surelere...rabbimden isteyelim yeterki niye vermesin...kat kat veriyor şükürler olsun..ben de okumak istiyorum ama kuranım yavaş biraz inş bu ay hamilleik olmazsa okurum...gerçi dua paylaşımı sayfasında ismim var ama biraz zaman var gbi önümde kişiler var daha..hayırlısı inş rabbim verir

aleyna635

kızlar meryem süresinin gerçekten faydası çok bizim burda da yapılıyor.ama bizim biraz daha farklı yaptık.şimdi hac dan gelen hurmalar olur ya ondan 41 tane hazırlatık küçük poşetlere sarıp.poşetlere sarılmasının nedenı el değmeden temiz kalsın diye.çünkü sonunda o hurmaları yiyecektik.41 hurma hazırladık.bunları ayrı ayrı 41 kişiye dağıttık.üzerine okunsun diye .herkesin bir tane meryem süresi okuma şartıyla dağıtıldı.ve onlar okunduktan sonra tekrar geri topladık.ben ve eşim her sabah aç karnına birer tane yedik.sonun da bir tane kaldı onu da yarı yarya bölüp eşimle yedik.gerçi biz daha yemeye başlayalı bir hafta olmuştu ben hamıle olduğumu öğrendim.ama olsun sonunda bizim nıyetimize okunmuştu bile onlar.yani ben de duanın büyük faydası olduğuna inanıyorum...

Mavish

Alıntı yapılan: aleyna635 - 17 Mayıs , 2012, 00:27:42
kızlar meryem süresinin gerçekten faydası çok bizim burda da yapılıyor.ama bizim biraz daha farklı yaptık.şimdi hac dan gelen hurmalar olur ya ondan 41 tane hazırlatık küçük poşetlere sarıp.poşetlere sarılmasının nedenı el değmeden temiz kalsın diye.çünkü sonunda o hurmaları yiyecektik.41 hurma hazırladık.bunları ayrı ayrı 41 kişiye dağıttık.üzerine okunsun diye .herkesin bir tane meryem süresi okuma şartıyla dağıtıldı.ve onlar okunduktan sonra tekrar geri topladık.ben ve eşim her sabah aç karnına birer tane yedik.sonun da bir tane kaldı onu da yarı yarya bölüp eşimle yedik.gerçi biz daha yemeye başlayalı bir hafta olmuştu ben hamıle olduğumu öğrendim.ama olsun sonunda bizim nıyetimize okunmuştu bile onlar.yani ben de duanın büyük faydası olduğuna inanıyorum...

subhanALLAH....

tarçınkara

Ben toplam üç ayda hergün birtane olmak üzere toplam 41 gün (41 kere) okudum. Çok şükür 4. ayda hamile kaldım.  :k06:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: tarçınkara - 28 Mayıs , 2012, 14:13:13
Ben toplam üç ayda hergün birtane olmak üzere toplam 41 gün (41 kere) okudum. Çok şükür 4. ayda hamile kaldım.  :k06:
tebrik ederim cnm allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin

aynur11

merhaba kızlar ben aynur 1.5 yıldr evlıyım bebegım olmuyor
banada dua edın kızlarrr :crybaby2:

mandalinaportakal

ben bunu iki bebeğimde de denedim,Rabbim hemen yolladı meleklerimi :amin:

tgbsct

arkadaşlar bu sureyi duymuştum kız için meryem erkek için yusuf suresi yanlız adet olursak yarıda kalcak o nasıl olcak o süre içinde biri devam etse olur mu acaba

mandalinaportakal

kız erkek ayrımı yok canım.ben 2 çocuğuma da hamile kalmadan meryem okudum,ilki oğlan şimdi kız bekliyorum.hastaysan,adetsen ya da başka bir sebeple okumayacaksan bir başkası aksatmadan senin yerine okuyabilir.önemli olan hiç ara vermeden 41 gün arka arkaya okumak

mandalinaportakal

hatta bu sureyi okurken tevafuklar silsilesi yaşamıştım.
ilk hamileliğim için okurken 41. sure yumurtamın çatladığı güne denk gelmişti.ovulasyon testi kullanıyordum ordan biliyorum öyle denk geldiğini.
ikinci hamileliğimde ise 41. gün adet beklediğim gündü.adet olmadım ve testim pozitif çıktı.Allah çok büyük :amin:

makaron

Ben de 41 yasin okumuştum. 41. Yasin bittiğinde test yapmıştım pozitif çıktı allahıma şükür. Sonra adet edindim hamileliğim boyunca hergün bir yasin okudum. Daha önce çok kayıplarım olmuştu. Şimdi kuzum kollarımda şükür.

BurcuÇ

Bu cuma 41 meryem surem bitti, görümcemle birlilkte okuduk.. Amma benım tüp bebeğim gecen hafta iptal edildi...  :dontknow: Galiba benım okudugum olmadı  :y25: