16 Mayıs , 2024, 10:59:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamile olabilir miyim

Başlatan gucu, 05 Mart , 2010, 11:29:29

« önceki - sonraki »

crazy for babies

canım ben üstüne gürmek ne bilmiorum ama inşallah hamişsindir :amin: güzel haberler alırız inşallah :amin:  Allah gönlüne göre versin

gülbanu

canım inşlh hamilesindir üstüne görmüş olabilirsin burada çok paylaşımlar oldu çünki bunun la ilgili
dali inşlh hamilesindir

Wunsch

Canım üstüne görme olabilir. İnşallah hamilesindir.  :amin:
Bence doktora gidip birkan testi yaptır, öğrenmenin en kolay ve kesin yolu.
İnşallah hayırlı haberlerle dönersin.

beren naz

selam bayanlar adetime dokuz gün var altı yedi gündür akıntım var bugün de çok yoğun yumurta akı kıvamında bilen var mı bu hamlilelik belirtisi olabilir mi acaba araştırdım ama kalbim kanaat etmedi deneyimlilerden bilgi almak istedim inşallah hamileyimdir allah ım :amin:

EMEL 26

canım o yumurtlama akıntısı olmasın kaçırma bu günleri çalış
gebelik için erken beli olmaz inşallah hamişsindir  :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

beren naz

canım yumurtlama dönemi ayın 13 17 arası olmuyormu benim 22 oldu artık hala yumurtluyor olabilir miyim yada geç mi yumurtladı m ki

EMEL 26

olabilir  dr gittinmi bu konuda bir şey demedimi 
herkes aynı olmuyor
Kızlarımla hayat çok güzel💖

❤ հმzεlἶო ❤

cnm adete 8 gun kalaya kadar surebilir yumurtlama gunu diye biliyorum. birde dollenmenin olusmasi yani resmen hamile kalman dollenmeden 6 gun sonra tamamlaniyormus o yuzden o sirada ancak belirtileri gorebilirsin. benimkini hastane bile anlamamisti negatif dediler adetime 5 gun kala.adet gunumde test ettim cikti.biraz beklesen en iyisi.
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

beren naz

bizim tek sorunumuz sabretemyi beceremiyoruz bir de onu becersek çok iyi olacak benim yumurtlama günün on beşinci günlere denk geliyordu oyüzden şüphe ettim belki de iki tane yumurtam vardı r ha ne dersiniz

sevtapunsal2

Alıntı yapılan: beren naz - 13 Mart , 2010, 22:48:25
selam bayanlar adetime dokuz gün var altı yedi gündür akıntım var bugün de çok yoğun yumurta akı kıvamında bilen var mı bu hamlilelik belirtisi olabilir mi acaba araştırdım ama kalbim kanaat etmedi deneyimlilerden bilgi almak istedim inşallah hamileyimdir allah ım :amin:
cnm bildigim kadarıyla adet gününe yaklaştığını belli ediyor bu akıntı yumurtlama zamanının bittlğini gösteyor hamilelerde şeffaf bi akıntı oluyormuş