2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

duş aldım banamısın demiyor fenayım eymende kaç saa oldu uyuyor canım sıkıldı :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 03 Temmuz , 2010, 14:18:56
yapamadım ayyy... bi ara bi göründü sayfadan çıkınca silinmiş geri sanırım. lilipie ticker yaptım resimden... bidaha denicem online olun karışmam  :k06:

maşallah subanallah binkere cemre'ye  :nazar: :nazar: :nazar:

çok tatlı gülcüm Rabbim bağışlasın senin ve hepimizin yavrularını  :amin: :amin: :amin:

ayşem hem güneş çarpmıştır,hem nazar değmiş sana  :-\

bende dün fenaydım hiç evden çıkmadım ama akşamüstü bahçeye çıktık azcık nisayla yn komşularda bahçedeydi ay eve girdik içime bir sıkıntı çöktü nefes alamıyorum resmen bi  ağlama hissi  :crybaby2: :cildir: nisada bi huzursuz kustu bide  :'(
sonra okudum hem kızımı hem kendimi birde suya okudum hem nisayı hem kendi yüzümü o suyla sildim ve açıldım içim ferahladı nisada hemencik uyudu yavrum  :honk:
Rabbim kem gözlerden korusun cümlemizi ve yavrularımızı   :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 03 Temmuz , 2010, 12:51:36
Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 03 Temmuz , 2010, 10:34:51
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 03 Temmuz , 2010, 10:14:59
geçmiş olsun selmacım Rabbim şifalar versin  :amin:  :amin:

SAĞOL EZGİCİM :opucuk:

HOŞ GELMİŞSİNİZZZ  :flowers: :flowers:

FISTIK KIZIM NAPIYOR

hoşbulduk canım  :opucuk:

kızın iyi teyzesi dün aşımız vardı ama çok şükğr ateş,ağrı yapmadı geceyi rahat geçirdik  :amin:

üst dişlerimiz yolda azcık onun huzursuzluğu var onun dışında süperiz  :nazar: :nazar:

kara oğlum nasıl kocaman öp bizim için onu  :love9: :love9:

maşallahh fıstığımaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
benım oğlumda bildiğiniz gibi akıllı akıkılııı kımseyı üzmeden yuvarlanıp gıdıyor :nazar:  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: fudayl - 03 Temmuz , 2010, 18:35:48
selma çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine...inşallah hemen iyileşirsin :amin:
hele şükür gördük yavrunu gülcüm maşşalh kızına çok tatlı allah nazarlardan korusun :amin: :amin:
ayşecim sen nazar olmuşsundur belki okuttur kendini bi dikkat edin bizde sabah yani 11 de pazara çıktık başım hala ağrıyor güneş geçti bana da :sunny:

Cok Sağol canımm  :opucuk:
bugün biraz daha ıyıyım  :amin:

ayşecim  sirkeli su ıle duj al canım geçer hemen :icon_thumright:
geçmiş olsun bu arada :opucuk:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: •.Ayşe.• - 03 Temmuz , 2010, 16:04:26
merhaba kızlar biz geldik oğlumla biraz dolaştık sonra arkadaşma gittik 8) eymen arabasında kzuu kuzu durdu maşallah. :nazar:

açık havayı ve arabasını seviyor :suclu:

Hava çok sıcak ben arkadaşıma giittiğimde baygınlık geçir.yom sandım..

Yüzüm gözüm ateş içindeydi :(

Çok fena oldum yogurt falan yedim hemen sanırsam güneş geçti başıma  :-ooo

Miğdemde bulanıyor :igrenc:

İyi geldi evden çıkmak ..

Evden çıkarken bile kayınvalidemin sölenmelerini duydum  :violent1:

Kadın ne istiyor benden anlamadım valla ... :caca:

ayşem hayırdır kayınvaldenlemi tartıştın sen nie ayrıldınız ben kaçırmışım o bölümü  ???

мiŁenα.

En önemli bölümü kaçırmışsın.. ;D

Kayınvalidemle ve Eltimle konuşmuyorum...

Yeme içmeyi ayırdım.Tek ben değil eşimde konuşmuyor.

Bir sürü söylemler vs ben sana anlatırım msnde ..

Bende bu kararı aldım..

Hayırlısı olur hakkımzıda inşallah :amin:

< ESLAL >

hee sorma hayati bir konu  ;D tmm tatlım konuşuruz msn'de

dediğin gibi hayırlısı olur inş.  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

MERHABA KIZLAR :hello:
Bugün pazar ve benim kocam çalışıyor ve ben tek başıma kös kös oturuyorum..

Daha doğrusu oturamıyorum eymeni yıkadık ablamla ;ablam bende kaldı ama şimdi gitti erkek arladaşıyla buluşcakmış..

Eymen durmuyor var bugün bir aksilik babaannesi istedi verdim ona az kafa dinliyom..

Kimse kalmadı yanımda off havada ne güzel az gezerdik eymende seviyor gezmeyi  :-[

Canım sıkılıyor bi fena içim bugün :(

) SaMiRa (

al bendende o kadar bende aynı durumdayım :-\  kocam evde ama kös kös oturuyoruz kayınvalidem hastanede öğlen yanına gitti kahvaltı bile edemedik akşama yine gidecekmiş yalnız kalcaz oğlumla yine :sad1: fudayl da şimdi uyuyo 7 de uyandı bi ağlamak susmadı doğru düzgün yemedi içmedi uykusu var uyumadı taa saat 12:30 da uyudu sinir yapıyor kendine çizmiş suratını yine  :( sabah okudum ama biraz sakinledi gibi oldu,sonra yine devam :crybaby2:

içimde bi sıkılıyo ki sormayın bugünde pinekliyoruzz maleseff :cildir:

мiŁenα.

Eymen 1 saattir uyuuyor uyku akıyor gözünden ama direniyor çok sıcak ondamı acep atletle uyuttum şmdi uyuyor :nazar:

7 de ancak gelirmiş eşim ablamda o saattlerde gelir.off yemek yapcam sabahtan ablam gitmden allahtan evi temizledm..

Eymen böle yapmıyordu havadan yada başka sıkıntısı var :sad1:

AککORTįє

selam kızlar bugün bizde deniz açılışı yaptık nihayet gittiğimiz yerde bir bebek daha vardı. oğlum pusetinde yayıla yayıla yattı keyfi çok yerindeydi   :D annesi gurban  :binkybaby:

ya az önce haberleri izliyorum yine bakıcı dehşeti yine  bakıcı dehşeti!

Allah bin türlü belanızı versin inş!

vallahi de billahide nefesim kesiliyor izlerken ! savcılığa verilmiş bilmem ne!

yemin ederim öldürürüm

benim çocuğuma yapılacak öyle birşey ha

önceki ağzını burnunu dağıtır sonrada kafasını keser öldürürüm

bu yani sonuç bu

--elif--

ewt cnm yaa valla sinirlerim geriliyor izlerken geçende bir kreşte bakıcı küçücük bir kızınn ağzını bantlamıştı çocuklara kızıyor,bağırıyor,hırpalıyor içim gitti yaa yazık yavrucuklara eğer kaldıramayacaksın hiç yapma o işi   :violent1:

gülll ben online değildim görmedim cemreyi bidaha bidaha  :k06:

) SaMiRa (

AککORTįє

kaldırıp yere vuruyor tekme atıyor napıcak başka şerefsizler