2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

canım benımkı zaten uzun doğmuştu

55 cm 3400 kg dı şişlığı yoktu

haraketli canım  :)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

maşallah!

o niye hala kımıldamıyor ya  ::) kilosundan hani doğru düzgün kaldıramadım çocuğu ama basmıyorki hiç,
ya Eciş doğduğunda bile öyle hamur gibi salmıyordu kendini kafasını dimdik tutuyordu ne bileyim, deneyimsizim normal mi bilemedim
bir şeyde diyemedim içim içimi yiyor,

Çağlar hareketliyse bunun hareketsizliği kilodan değil.
Sıkıntısı mı var acaba, Allah c.c. korusun.  :amin:

DİLVİN

sağol gülfercımm  :opucuk:
zannetmıyorum sıkıntısı olduğunu
bazı bebekler öle oluyor
halamın çocuklarıda hep top gibi olurlar emeklemeye gecince zayıflarlardı

çağlarda ilk günden beri başını hep tutabılıyordu
bide erkek çocukları genelde iri oluyor
yapıları gereği kız çocukları  daha narin  daha zarif oluyorlar

gördüğüm kadarıyla haraketli benım oğlum  :D  :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

inşaallah canım,

maşallah oğluşuma hele emeklesin sıralasında görücem ben sizi  :k06: hani kilo falan vermeye çalışıyonuz ya vermeseniz daha iyi enerji gerekecek.  :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: DER!N - 28 Haziran , 2010, 09:25:22
inşaallah canım,

maşallah oğluşuma hele emeklesin sıralasında görücem ben sizi  :k06: hani kilo falan vermeye çalışıyonuz ya vermeseniz daha iyi enerji gerekecek.  :ehi:

babaannesinde ya bizimkı
dün 72 kılo geldı
zayıflamam lazım dıyodu
bende aynen öle dedim
emeklerken anne zayıflarsın hiç merak etme dedim  ;D ;D

мiŁenα.

bizimde karşı komşunun oğlu öle 4 kilo doğdu...eltimin oğlunda 20 gün küçük lakin 2 ay büyükmüş gibi duryordu.birde kadın mama takviyesi yapıyordu.çok kızdım kaç kez söledim ama herkez farklı :dontknow:

eymen ne kadar oldu bakalım 5 800 idi  ::)

Eymen çok  haraketli yüzüstü koyup ayaklarından destek verince gidiyor :nazar: :nazar: Hele karnıma koyuyorum ittire ittire memeye gidiyor :ehi: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 28 Haziran , 2010, 09:34:03
bizimde karşı komşunun oğlu öle 4 kilo doğdu...eltimin oğlunda 20 gün küçük lakin 2 ay büyükmüş gibi duryordu.birde kadın mama takviyesi yapıyordu.çok kızdım kaç kez söledim ama herkez farklı :dontknow:

eymen ne kadar oldu bakalım 5 800 idi  ::)

Eymen çok  haraketli yüzüstü koyup ayaklarından destek verince gidiyor :nazar: :nazar: Hele karnıma koyuyorum ittire ittire memeye gidiyor :ehi: :nazar:

eymenmı gidiyorr daha çok küçük değilmi ayşecım  :nazar: :nazar: :nazar:
bizimkı bile daha yenı yenı

мiŁenα.

Canım ayaklarından destek verdinmi gidiyor gögsüme yatırıncada ittire ittire gidiyor çok haraketli acayip derecede.Doktora bile sormuştum normal demişti ben bukadar haraketkli olmasını gaza vs bağlamıştım .doktorumuz normal dedi.her çocuk farklı demekki..eymen uzun sürmez kendiliğinden emekler ;D

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 28 Haziran , 2010, 10:17:25
Canım ayaklarından destek verdinmi gidiyor gögsüme yatırıncada ittire ittire gidiyor çok haraketli acayip derecede.Doktora bile sormuştum normal demişti ben bukadar haraketkli olmasını gaza vs bağlamıştım .doktorumuz normal dedi.her çocuk farklı demekki..eymen uzun sürmez kendiliğinden emekler ;D

maşallahh canımmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 28 Haziran , 2010, 10:19:04
Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 28 Haziran , 2010, 10:17:25

maşallahh canımmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Selam arkadaşlar
Bu kilo konusuna değinmek istiyorum. Benim birinci kızım kiloluydu ikinci kızım zayıf. Daha doğrusu normal. Ama herkes zayıf diyor. Bizim halkımız gözünde kilolu bebekler sağlıklı :icon_scratch: Gülfercim benim kızımda doğduğundan beri kendini salmadı dimdik duruyor. 5 aylıkkenden beri dönüyor emeklemeye çalışıyor ama kimsenin gözüne bunlar gelmiyor. Zayıf zayıf deyip benimde moralimi bozuyorlar. Teyzemin torunu var. 10 aylık kilolu yeni dönmeye başlamış tam oturamıyor. Bunlar göze gelmiyor. Bende ek gıdalara başladım bakalım kilo alacakmıyız.

DİLVİN

NESRİNCİN BENIMKI DÖNÜYOR
OTURMAYA ÇALIŞIYOR
HATTA ADIM BİLE ATIYOR KUCAĞIMDA
İÇİME KURT DÜŞTÜ YA
ÖLE ŞİKO GÖRÜNMESEDE FAZLA GIBIME GELDI
::) ::) ::) ::) ::)

мiŁenα.

Bizim milletimizde var evet cünkü sabit fikirliler.

Bu arada eymeni yüz üstü koyuyorum kendiliğinden dönüp sırt üstü oluyor :nazar: buda bu aylara göre normal mi acaba 3/8 günlüğüz :occasion5:
[/b]

DİLVİN

мiŁenα.

maşallah behlül çağlara :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım resimlerde çağlar yapılı duruyor :nazar: eymende resimlerde tontiş çıkıyor ama aslında öle değil .Zayıf bebek eymen.

Resimde gören eymeni yapılı bebek zannediyor yakından görünce şaşırıyor :D

Belki çağlarda resimlerde öle çıkıyordur. :nazar: