2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

BİZ HALA ÇORAPLIYIZZZ  :k06: :k06:

AMA DAHA YENI YENI ISINIYOR BURASI  :suclu:

BENDE ÇORABI ÇOKK SEVERIM GECE YATARKEN BİLE ÇORAP GİYERIM
YAZLI KIŞLI GİYERIM HEMDE

ÇOK KOMIK OLUYOR AMA NAPIMM BENDE ÇORAPSIZ ASLA YATAMAM   :laughing7:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

evt bende emineye katılıyorum çorap sadece bir yere giderken giydiriyorum

gece üstüne birşey örtmüyorum sadece zıbın onu da bu gidişle çıkartıcaz

sıcaktan uyuyamıyordu yavrum ,2 gündür yanımızda yatıyor maşallah 1 kere bile uyanmadı  :nazar: :nazar:

sere serpe yatıyor rahat rahat  :k06:

babası en uçta ben yatağın diğer ucunda ; yatağın hakimiyetini ele geçirdi    ;D

koskoca yatakta bir o yatıyor gibi  :ehi:

AککORTįє

ayşecim eymen belki kakasını yapamamıştır yada sıcak onunda etkisi olmuş olabilir

senden sıkma canını sonuçta yapacak birşey yok eşinin annesi he de geç sen yine bildiğini yap selamnın dediği gibi napıcan

мiŁenα.

Ben eymene çorap giydirmesem buz gibi oluyor ayakları :'(
Kayınvalide hususundada takmıyorum çok sinirli yapım dan doolayı biranda afakanlar basıyor onun için böle oluyor.
Artık umursamıyorum normaldede takmıyorum he deyip geçiyorum ama baze can damarıma basıyor :violent1:
[/b]

:love9: :love7: :love9:

zelis

Bizim burda hala kis var kizlar , hava bu gun 14 derece , ben hala kalorifer yakiyorum , 11 gun sonra Turkiyeye geliyoruz bi andan soguktan sicaga gececegiz insallah hasta olmaz kizim , ben bol bol citcitli atlet goturecegim yanimda cunku tr cok sicak olacak bize,..

Kizim bu gun karnabahar yedi kizlar  :hungry: hazir kavanozdakiden almistim , yarisini dun oteki yarisinida bu gun verdim , hic sorun cikarmadan yedi , cok sevindim
havtayada havuc verecegim iki gun , sonra iki gunde meyve  falan derken alisacagiz diger besinlere..

benim kizin da agzinin suyu akmaya basladi ve ne bulursa agzina goturuyor , daha henuz benim kizda donmuyor , oturmuyor ve ayaklarini agizna goturmuyor ..
sanirim daha vaktimiz var ......

Simdilik bizden bu kadar .......Ha birde geceleri bebeklere corap giydirmeinin iyi olmadigini soylemisti doktorun biri Ikbal Gurpinarin programinda, ozlellikle beyin gelisimi icin iyi degilmis.. bilmiyorum ne kadar dogru ??? ???

DİLVİN

zelişcim çok fazla çıtçıtlı getırıp yük yapma kendıne canım

burda bebek kıyafetleri çokkk ucuzz

ınş merveme bişi olmazzzz hava değişikliğinden dolayı  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

evet yük etme kendine burda gerçekten çok ucuz çıtçıtlılar. mother care de bile çok ucuza almıştım taaaa hamişkenee hala var onlardan büyüdükçe bi üst bedene geçioz. küçülenler kardeşe kalıyoooo... inşallahhh pek yakında rüzgar salihimizi kucağımıza alırızzz... biraz pembeliler ama olsun napalımmm :k06: :k06: rüzgarımdapembe giyiversin dimi  :ehi: :ehi:

--elif--

oo çok hızlısınız  :k06: ben daha cesaret edemem heralde  :-\

ilkcemre

Allahım herkesin gönlüne göre versin. inşallah ben 3 tane bebem olsun istiyorum... aralarında çok yaş farkı olmasın istiyorum... cemrem az daha büyüsün diğer bebemi kucağıma alayım istiyorumm...

böyle diyince yanımda birileri var yardım ediyolar sanmayın. yalnız büyütüyorum bebişimi. Rabbim sağlık sıhhat huzur bide para versin başka bişiye gerek yok :love7: :love7:

--elif--

amin cnm gönlüne göre versin RABBİM..
zaten bebek doğunca bakma kuvveti,sabrıda veriyor ALLAH (c.c) ve kısmetiyle doğuyor çok şükür
cemre seni üzmüyor heralde fazla benm kız çok huysuz hergün babasıyla birlikte bakıyoruz gece gündüz o olmasa bu kadar bakamazdım heralde biraz sabırsızım ben çünkü  :-\

ilkcemre

kim kaybetmiş iyi huylu bebeği de ben bulayım... cemre gündüz hiiiiiiççççç uyumaz gecede ehhh işteeee..... doğan büyüyooo...  :laughing7: :laughing7: allahım güç kuvvet versin bana :D

DİLVİN

bende ıstıyorum ama seneyee  :laughing7: :laughing7:
1 yaşında olsun oğlum çalışmalara devam edeceğiz
eşim istemıyor ama
bende plan kuruyorum,  :ehi: :ehi: :ehi:
kondomu deleceğimmmm  eheheheheh
ona çaktırmadan  :k06: :k06: :k06: :k06:
5 aylık olana kadarda sölemeyecemm
süplizz yapacam onaa  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

KUZEY

anam buldun uslu kuzuyu doğur doğur kim tutar seniii :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 19 Haziran , 2010, 22:28:56
anam buldun uslu kuzuyu doğur doğur kim tutar seniii :k06:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bıde kızım olsun ıstıyorum saçlarını taramak ıstıyorum güzel güzel toka takmak istıyorum
mını mını elbıseler giydırmek ıstıyorum

мiŁenα.

Ben tam anlamıyla k,lolarımı vermeden asla yapmam birazda ruhen ve bedenen hazır hissetcem kendimi
Yani 3-4 yıll sonra :k06:

:love9: :love7: :love9: