2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

günaydın kızlar :wave:

maşallah cemreye  :nazar:
EEE koca kız oldu birde görebilseydik ;D ;D

ırmakcım hayırlı yolculuklar.
Samsunda hava çok güzelll :nazar:
İnşallah melek etkilenemz hava değişiminden :amin:

İlknur,ezgi nerdesinz yaa :director:

:love9: :love7: :love9:

AŞKIMCIM SCS

maşsllah gül allahım bizede nasip eder inş bende cok istiyorum hevesleniyorum :amin: :amin: :'( :'(

DİLVİN

21 OCAKTAMI DOĞDU CANIM

AYŞECIM GÜNAYDIN CANIM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AŞKIMCIM SCS

rabbim tüm isteyenlere hayırlı cocuklar nasip etsin cümle müslümanlara :amin: :amin: :amin:

ilkcemre

aşkımcım rabbim gönlüne göre hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah :D

selmacım 21 ocakta doğduk tabikide büyüdük bis artık...

ayşecim çok korkuyorum ben bu nazar olayından .... facede paylaşmıorum die bi kaç arkadaşım küstü inanki ne kıymetli kızın varmış die :D

DİLVİN

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 18 Haziran , 2010, 08:47:48
rabbim tüm isteyenlere hayırlı cocuklar nasip etsin cümle müslümanlara :amin: :amin: :amin:

AMINNN CANIMMMMM  :amin:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

biliomusunuz ezginin balıkesirden mahalle arkadaşı benim konyada üniversiteden sınıf arkadaşım çıktı. bu arada bende ankarada yaşıorum nerrrrdeeeeen nereyeeeee :ehi: :ehi:

мiŁenα.

günaydın selmacım :opucuk:

aşkımcım senin problem varmydı ne kadar zamandır bebek istşyorsun. ???

Kaç aylık olmuş tabi herkezin düşüncesi farklı..tabiki senin bileceğin iş gülcüm :-*

DİLVİN

SEN NERDE DOĞUM YAPTIN CANIM

BEN CEBECİDE YAPTIM

OLUYOR ÖLE ARADA CANIM GÜZELCE DİYE Bİ BAYAN VARDI BU ARALAR GİRMIYOR
ONLADA BİZ AYNI ÜNİVERSİTEDEYDIK ONUN EŞİDE EŞİMIN HEM ÇOCUKLUK HEMDE OKUL ARKADAŞI   :k06:

ilkcemre

ankara üniversitesi tıp fakültesi cebeci kampüsü  :ehi: :ehi: kız aynı yerde çıkarmışızzzz

DİLVİN

YOK KIZ

BEN ZEKAİ TAHİRDE YAPTIM

BİZİMKIDE 16 OCAK 

ilkcemre

ben ilk başta sıhhıyede bi poliklinik  var oraya gittim. tahlileri dışarda yaptırmam gerekio die memnun kalmadım. o tahlillerden birisini zekai tahirde yaptırmıştım memnun kalmadım orda çok kalabalıktı. araştırdım ankara üniyi buldum. çok rahat çok temiz bi doğum ve sonrası yaşadım. ikinciyi ve üçüncüyüde orda yapıcam inşallah tavsiye ederim canımmm

DİLVİN

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 18 Haziran , 2010, 09:03:28
ben ilk başta sıhhıyede bi poliklinik  var oraya gittim. tahlileri dışarda yaptırmam gerekio die memnun kalmadım. o tahlillerden birisini zekai tahirde yaptırmıştım memnun kalmadım orda çok kalabalıktı. araştırdım ankara üniyi buldum. çok rahat çok temiz bi doğum ve sonrası yaşadım. ikinciyi ve üçüncüyüde orda yapıcam inşallah tavsiye ederim canımmm

BENDE SADECE DOĞUMU ZEKAİ TAHİRDE YAPTIM CANIM BENDE ÇOK MEMNUN KALDIM 2.ALLAH KISMET EDERSE BENDE ZEKAİ TAHİRİ DÜŞÜNÜYORUM YİNE
BEN 9 AY BOYUNCADA BATIKENNTEKİ BİLGİ TIP HASTANESİNE GİTTİM
BANA SSK OLMASINA RAĞMEN 1000 TL DOĞUM PARASI İSTEDİLER

мiŁenα.

ilkcemre

duymuştum sanırım orayıda. valla ankara üninin özelden bi farkı yok. hatta özel diyebilirim. odayı kendimiz seçtik banyolu tvli tek kişilik rahattı yani.