2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

ferda cım gecmıs olsun...
ay ev ısı demeyın lutfen  :violent1:canım cıktı hemde oyle detaylıda yapmadıgım halde..soyle zengın koca bulup yalıda otursaydık bıhter gıbı bana kahve getır deseydık ne ıyı olurdu..vallahı oyle ev ıslerını yapanlar oldumu 5 tane cocuk dogururdum hem ozamn kızım olma sansı da olurdu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

slm kızlar ben geldim  :opucuk:  :opucuk:
çok özledim sizleri 15 gündür yoktum yıllık izine çıkmıştık çok şükür bitti  :occasion14:  :occasion14:
benimde kızım kocaman abla oldu bu arada artıkın yürüteçte aldım atıyom içine gel görelim ondada durmuyorki  :cildir:
çok pis oldu huyu büyüdükçe coşuyo benim kız kafayı yemem yakındır  :cildir:  :cildir:

mervemm

selam kızlar

twetty ne şekersin doğru söylüyorsun valla  :hieyt:

bal-kupum hoşgeldın sende kızın çok tatlı maşallah  :nazar:

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

мiŁenα.

slm kızlar... :k06: :k06:

oğluşumu uyutup koca tencere sarma sardım :hungry: :hungry:

bugün ayaklarım bir tarafıma vurdu  :sad1: gece nasıl uyudugumu bilmem artık :(

DİLVİN

bende yenı oğlanı uyuttum
çok huysuzlanıyor bu ara uyurkenn
dişmı çıkartıyor acaba :icon_scratch:

maşallah ayşecımm :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

erken kız ne dişi ..

ama çıkarıyorda olabilir nisacık erken çıkardı olurmu olur :-\

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 12 Haziran , 2010, 21:30:52
erken kız ne dişi ..

ama çıkarıyorda olabilir nisacık erken çıkardı olurmu olur :-\

bılmıyorum canım
kucağıma aldığımda ısırmak ıstıyor hep
bıraz önce ızın verdım ısırdı
çok serttı
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ferda2

saolun kızlar hala ateşimiz çıkıyor ara ara bakalım kaç gün sürcek daha evet özlem bihterlere bende diyorum ne gamsız insanlar diye kafalarına takacak bir şeyleri yok o yüzden amcasını ve yeğenini idare ediyor hatun macera çıkartıyor kendine neydi onun ablası 2 tane doğurdu ama onada dadı bakıyor canım  yani zengin olsak yalıda otursak bizde bakıcıya bırakırdık  bizde khve isterdik hatta yatağımı bile toplamazdım :ehi:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ferda2 - 11 Haziran , 2010, 23:34:12
selam hanımlar ben geldim bugün kızım çok ateşlendi doktordaydık sebepsiz yere ateşi yükseliyordu önce ilçeye götürdük orda bir doktor vardı dediki menenjit olabilir hastaneye yatması gerekiyor dedi eşimde hayır ben sevk istiyorum dedi ve kızımı ile götürük orda kan tahlili yapıldı çok şükr menenjit yokmuş 6.hastalık olmuş kuzum bu hastalık bulaşıyormuş özellikle 6 ay ile 2 yaş arsında görülüyormuş fitil verdi 5 satte bir kullanıyoruz ateşi yükseliyor tekrar fitil veriyoruz bu hastalıkta ateş 40 dereceye kadar çıkabiliyormuş 3 ile 5 gün arasında ateşlenme sebepsiz oluyormuş ve aniden yükseliyomuş 5.günün sonunda deride döküntü oluyormuş sonrası normala dönüyormuş 2 günümüz kaldı duaedin bize bu hastalığıda bilmeniz için paylaştım bilginize

ferdacım geçmiş olsun 10 gün önce benim kızımda ateşlendi ateşi 39,5 kadar çıkıyordu :( 4 saatte bir fitil verdim biz ateşin dişten olduğunu düşündük doktorumuzda dahil 3,gün ateş zınk die kesildi ve kırmızı döküntüler başladı 6. hastalık geçiriyormuş meğer kuzum kuluçka dönemi 11 günmüş ve salyasından bulaşıyormuş canım döküntülerde 3 gün sürüyor ateş düşdükten sonra gözü açılıyor korkulacak bişey değilmiş şükür  :amin:

< ESLAL >

gülferim nisa yoğurt yemiyor bende bugün labne peyniri aldım sabahları 1 tatlı kaşığı kadar vereyim diyorum artık verebilirim değilmi  ???

nesrin_beyza&berrin

arkadaşlar benim kızım da hasta oldu. öksürüyor. dra götürdüm ciğerleri temiz dedi. sadece bir tane öksürük şurubu verdi. ama ben beğenmedim. sizin bebişler hastalandıkları zaman siz ne kullandınız? Öksürüğü ciğerimi parçalıyor.

< ESLAL >

canım benim kızımdada oldu biara öksürük dr. hırıltısı yok dedi sekrol pediatrik şrp kullandık ii geldi  :icon_thumright:

nesrin_beyza&berrin

< ESLAL >

EVT CANIM SONRASINDA BURUN AKINTISIDA BAŞLADI VE BEN SEKROL'Ü BIRAKIP PEDİTUS ŞRP KULLANDIM 2 GÜNDE BİŞEYCİ KALMADI ÇOK İYİ Bİ ŞRP TAVSİYE EDERİM BİZİM DOLABIMIZDA EKSİK OLMAZ  :icon_thumright: