2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

çağınım

bu büyükler bi acayip hiç birinin lafını takmamak lazım

geçen kaynanamda bana diyo eşimin kuzeni benden bi gün sonra doğum yapmıştı kızı çok şişmanmış ay bi tatlı yerinden kalkmıyo diyo bana çağın ona göre zayıf bende aman ne güzel vinç getirsinler çokmu güzel yerinden kalkmaması dedim yaşlarına 2 hafta kaldı çocuk tutunup kalkmıyomuş bile benim oğlum 10 aylıktan beri yürüyo saat başı yemek yiyomuş bebek çocuğu obez yapmışlar mideleri ne kadar sanki tartıştım bu yüzden kaynanamla oğlum 10,250 gr 81 cm boyu var  :nazar: :nazar: ama ona göre zayıf

ayşe kilosu boyu gayet güzel kimseyi dinleme emzir bol bol ek olarak vericeksende mamadan başka bişi verme çay minicik bebeğe olurmu yok deseydin türk kahvesi yapalım ilginçler bunlar  :cildir:

мiŁenα.

http://eymencagan.bebegimonline.net

kızlar oğluşumun sitesi yeni resimler ekledim mesajlarınızı bekliyoruz :occasion5: :occasion5:

:love9: :love7: :love9:

çağınım

) SaMiRa (

ayşe allah nazarlardan korusun canım :amin: :amin:
eymen fudayl a benziyo yaa ona bakınca oğlumu görüyorum sanki :)

мiŁenα.

sağolun kızlar..

evet sahracım geçen bir fotosuna bakıyordum sanki eymenmş gibi gelldi banada...

:nazar: :nazar:

) SaMiRa (

kızlarr fudayl bugün yüzüstü döndü :muzz:  :hieyt: :hieyt: yavrum ne zamandır uğraşıyordu yapamıyordu sinirleniyordu dönünce çok mutlu oldu  bende tabi çok hoşuma gitti yaa

мiŁenα.

maşallah canım fudayl e :nazar: :nazar: :nazar:

eymende artık başını kaldırıyor ellerini tutuyorum kalkmaya çalışıyor.hatta oyun yapıyoruz bunu gülücükler atıyor  :D :D ben ttutuyorum o kalkmaya çalışıyor bırakıyorum yastıga düşüyor gülüyor :D :D eşşek benim oğlan :nazar:

mervemm

canım maşallah bebeğine darısı bizim başımıza

bende şimdi adayla dışarı çıkıcam biraz gezelim havada güzel geliriz yine:)

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

мiŁenα.

< ESLAL >

canlar sonunda evimizdeyiz yolculuğumuz süpperr geçti benim akıllı kızım anneşini hiç üzmedi bütün gece memişte uyudu ara ara uyandı otobüsü inceledi uykuya devam  :D :nazar: :nazar:

bugün halası,teyzoşu ve yeğenleriyle tanıştı başta kara baksada sonra alıştı keyfine diyecek yok çokk mutlu çokkk  :D

ilknurum 1 ay kadar kalıcam canım  ;)

kendinize iyi bakın canlar  :opucuk:

мiŁenα.

ohhh ohh sev,ndim canımm...inşşşşş bol bol gezer tozar hasret giderip enerji depolar dönersin evine :basardim:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 11 Haziran , 2010, 09:01:48
Günaydın canlarım :opucuk:

mama kesinlikle ve kesinlikle vermicem ;kkayınvalidem sanki oğlum beslenmiyormuş zayıfmış gibi sürekli ye ye diye baskı yapıyor eşimede ne diyorsa oda öle diyor.ya ben yiyrum ama neden tıka basa yiyeyim ki valla sinir oldum dünden beri sinirliyim çok.

çay demledim petibör bisküvi var ondan verelim diyor kayınvalidem :cildir: tadımlık bakkcak mış herşeye :cildir:

6 aya kadar su vbile  verme dedi doktor bunlar bisküviden bahsediyor.

ALLAHTAN ARTIK KARAR ALDIM YEME İÇMEYİ AYIRIYORUM.KAYINVALİDEM HASTA YAŞLI DİYE İNİYORDM AMA MAŞALLAH BENDEN İYİ.BINDAN SONRA YUKARIDA YAPICAM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

en ıyısını yapmısısn aysecım bosver ya cekılmez her gün dır dır ...

AککORTįє

11 Haziran , 2010, 19:16:11 #2802 Son düzenlenme: 11 Haziran , 2010, 19:21:02 __İSO 2010__
hoşgeldin merveeeeeee  :flowers:

ben ilknur,  oğlum ismail poyraz  :binkybaby:

19 ocak doğumlu  :nazar:

ezgimmm canım çok sevindim tek tereddütüm oydu çook güzel vakitler geçirin  :love9: :love7:

sahracım tebrik ederim canım artık daha fazla dikkat gerekiyor   :k06:

ayşem gözünaydın en  iyisini yapmışsınız

bu arada çay ne ayak anlamadım  :ehi:

мiŁenα.

çaylı bisküvi yedirtmek istiyor kayınvalidem o ayak :toothy10: :toothy10:

**fatoş**

gerçekten bi tuhaf şu kaynanalar benim kaynanamda oğlum küçükken çocuğun ağzına ne bulursa sokardı yesin yesin şişman çocuk iyi olur diye bebeğim zaten şişmandı sütüm yarıyordu çocuk yarılacak gibiydi ben görmediğim zaman çocuğa habire bişeyler yedirtiyordu :k06: :k06: