2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: fudayl - 09 Haziran , 2010, 16:00:05
kızlar doktora gittik bugün oğlumun konakları ne yaptırysam geçmedi bi türlü ve kat yerlerindeki tahriş :( cildimiz narinmiş ondan oluyormuş bazen geçiyo bazen çıkıyo ne zaman geçecek bilmem kreme devam.genel sağlığımız iyi öksürüğü ve hırıltısı vr diye korkmuştum bişieyimiz yokmuş normalmiş çok şükür :nazar: :nazar: rota aşımızıda olduk ağladı bizimki   :D :D eve gelince biraz kustu sanırım hazmtmedi aşıyı çıkardı galiba eee yararı oldumu bi dahamı olacak şimdi acaba ??? ???

kilomuz 6850 boyumuz 67cm baş çevremiz de 47cm

evde ben tarttım 7200 çıktı.hastanede bende tartıldım evdekiyle aynı acaba bebek tartısımı yanlış çıkardı anlamadım neyse...
mama vermemeye çalış çok sıkışırsan ver dedi öyle yapıyorum zaten.

bebeğimi öptürmüyorum kimseye vermek istemiyorum dedim zaten 1 yaşa kadar öpülmez bebek koklanır dedi ben öpüyorum çok dedim olsun seninde öpmemen lazım dedi.

canım benim oğlumda da vardı konak 3.ayından sonra çoğalmıştı
banyodan yarım saat önce kafasına zeytinyağı döktüm saçlarını ters yöne doğru taradım
hem masaj yapmış oldum hemde konakları kaldırmış oldum
canını yakmaz merak etme hoşuna bile gider

BÜTÜN BEBİŞLERE VE AYSENİN FOTOSUNA  :nazar: :nazar:
HASTA BEBEKLEREDE GEÇMİŞ OLSUN HEMENCİK İYİLEŞİRLER İNŞALLAH  :nazar:

DER!N

çağınım

ayşe çok değişik olmuşsun  :k06: :k06:

minik bebişlere geçmişler olsun

gülay t.

Alıntı yapılan: sirenam - 09 Haziran , 2010, 15:06:21
:nazar:

merhabalar bizde sizdeniz galibaa 12.12.2009 doğumlu benim betek kızım ayşenazımızz

adı gibi nazlı uykusuz ; şu sıra biraz ateşli diş geliyor galibaa henüz emeklemek felan yokk daha yanına yuvarlanarak dönüyor ayak parmakları açık olursa agızaaa  hatta ne bulursak agızdaaa çorba yememekde ısrarcıyızz ....

çişli beze kaka yapmayızzz hafif ıslak bezde beslenmeyiz

insan yabancılasakta dışarı çıkarma olasılığı varsa bir kişinin sırnaşırızzz..
sallamadan uyumayızz en uzun uykumuz gece dahil 45 dk. felannn

amaaa pamuk kızım annesinin iş dönüşündee çok mutlu olur

oyuncaklarını ve giyisilerini tanırrr

bu benim melek kızımm

Hoşgeldin canım maşallah kızına, harbiden de nazlıymış hele çişli beze kaka yapmaması güldürdü beni Rabbim de onu güldürsün inş.

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 09 Haziran , 2010, 17:08:32
kızlar doktora gittik bugün oğlumun konakları ne yaptırysam geçmedi bi türlü ve kat yerlerindeki tahriş :( cildimiz narinmiş ondan oluyormuş bazen geçiyo bazen çıkıyo ne zaman geçecek bilmem kreme devam.genel sağlığımız iyi öksürüğü ve hırıltısı vr diye korkmuştum bişieyimiz yokmuş normalmiş çok şükür :nazar: :nazar: rota aşımızıda olduk ağladı bizimki   :D :D eve gelince biraz kustu sanırım hazmtmedi aşıyı çıkardı galiba eee yararı oldumu bi dahamı olacak şimdi acaba ??? ???

evde ben tarttım 7200 çıktı.hastanede bende tartıldım evdekiyle aynı acaba bebek tartısımı yanlış çıkardı anlamadım neyse...

bebeğimi öptürmüyorum kimseye vermek istemiyorum dedim zaten 1 yaşa kadar öpülmez bebek koklanır dedi ben öpüyorum çok dedim olsun seninde öpmemen lazım dedi.

canımm çok geçmiş olsunnn konaklara zeytin yağı sürersen geçermiş
banyodan yarım saat önce sürmeliymişin
[/qoute

sağol canım 3 kere zeytinyağı 1 kerede bebeyağı sürdüm taradım biraz geçti ama yinede var malesef bende pek işe yaramadı gibi yani

мiŁenα.

09 Haziran , 2010, 19:00:40 #2705 Son düzenlenme: 09 Haziran , 2010, 19:54:34 ♥..ŞeKeRiiM..♥
 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

siz buna bakın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

ayşeeee bu ne halll kızzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :toothy10:alemsin valla photoshopcumusun sen yapıp yapıp yapıştırıyon

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 09 Haziran , 2010, 08:25:58
Selametle git hayırlarla dön inşaAllah Ezgicim.  :amin:

Sen bir dene işe yararsa ben de gelirim sizin memlekete  :k06:
Ne kadarda güzel olurdu gitmişim eciş bir uyuyor bir uyuyor uyansa da oynasak diye bekliyorum  :tongue3:
olur mu acaba  :ehi:

aminn canım inş.

valla gülferim benim balıkesirli bi arkadaşım şuan Afyonda yaşıyor onunda çok şeker ve bi okadar cadıı bi kızı var geçen ay balıkesire gitmiş ailesine bana telefon etti ezgi şoklardayım kızım melek oldu hiç huysuzluğu kalmadı uzatıcam kalma tarihimi şiddettle gelmeni tavsiye ediyorum dedi  :k06: 1 haftalığına gitti 1 ay kaldı  :ehi: :ehi:
ondan cesaret belki nisada öyle olur diorum nisaya yararsa hemen ararım canımcım atlar gelirsin  :D

ilknurcum sağol hayatım inş. güzel olur doğru karar vermişimdir ama dediğim gibi şimdi olmasa sonra gidicektik zaten ve hava sıcak olacak ozaman havada serinken yolculuk rahat olur die düşünüyorum  :amin: :amin:

benim kayınvaldem nisayı doğduğundan beri eşime benzetiyordu takii benim bebeklik fotolarımı görene dek cidden nisa benim bebeklik fotolarımla aynıı çokk benziyor bana ammaaa huyu aynı eşim tarafı   :icon_scratch:

мiŁenα.

) SaMiRa (

ezgiii sen bu hafta gidiyodun demii?

bak sel varmış hafta sonuda dahil dikkatli olun

AککORTįє

geçmiş olsun canım atlatmışsınız aşıyı; kilosuda boyuda çok iyi maşallah  :nazar:

olduuuuuu canımm banada izin yok oldu söylerim 9 ay totomda taşıdım onu ben öpmicemde kim öpecek  :cussing:

canım bizdede konak vardı badem yağını banyodan sonra sürüp bebek tarağıyla taradık bizimki böyle geççti

AYŞEEEEEEEEEEE evrim mi geçirdin naptın kızzzzz  alıntı yaparım görürsün heee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10:siliyorum canım alıntı yapmayın lennnn :toothy10: :toothy10:

tweety0555

neyı sılıyorsun sekerım:)(ay nıckınde sekerım hhHAHAHAH DEGISIK OLDU

мiŁenα.

tweety0555

bu arada bız samsun a tayın ıstedık ınsaalh cıkarda yerlesırız oraya cok ıstıyorum...