2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

hakkaten öle gelmeyen kalmadı başıma.Rabbim daha kötüsünden kkorusun :amin:

bende sadece dua sonundaverdim ama yüzü açıktı hoca dolaştırdı bir sonra aldım.kayınvalidemin odasında yattı hep.

okuyorlar her gün artık beni. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

birşey sosrcam ;siz oto koltuğunu arabaya nasıl koyuuyorsunuz :dontknow: bizim ki ters konuulcak fakat ben oğlumu göremem ozaman nasıl olcak  :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

valla ayşecim ben oğlum doğdu doğalı; arabada eşimin yanına oturmuyorum ki öyle olması da gerekiyor.

anca oturmaya başlayınca artık ne kadar olur bilmiyorum sanırım 6. aydan sonra alınıyor (yada ne zaman oluyorsa ) büyük oto koltukları

anca ozaman arkada emniyetli bir şekilde bırakıp önde otururum

мiŁenα.

hım ben önde oturuyorum eymenide arkaya koltuguma desteklıyorum ıyıce koltuğumu yapıştırıyorum sıkışıyor öle duuryor,bugün eşim dedi ani fren yapsam Allah korusun dedi  ya kucağımıza alalım dedi yada arkada otur dedi.

ben emniyet kemerini takıyorum ama ne kadar saglam bılmıyorum tabı...

bundan sonra paşamla gideriz...

zaten seneye oğlum direksiyon kısmına terfi edecek :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє

< ESLAL >

sağol ilknurum sorma hiç derdimiz bitmedi ama dermansız dert vermesin Rabbim  :amin: :amin:

uyyy ayşe nasıl bırakıyosun çocuğu yanlız oto koltuğundada olsa ben bırakamam ve hilalde durmaz zaten  :-\

мiŁenα.

eymen arabaya bindiği an mayışıyor daha çıt yok ...2-3 saat arabada yolculuk yapıyoruz ve inanın meme bile istemiyor...oto koltugunuda seviyorhiç korkcagım bir haraket yada birşey olmaadı ..

ama daha koymicam artık yanında oturcam öle gezicez :hello2: :hello2:

unicornn

ben de oto koltuğunda koyuyorum bademi yanına otuuyorum hiç yalnız bırakmadım biras buyusun fıstığım ben ön koltuğa transfer olcam inşallah  :ehi:     :k06:           :toothy10:

KUZEY

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 31 Mayıs , 2010, 18:31:34
öf  :k06: neler olmuş ya bi gün girmedim anam  ;D

ayşe ve ezo bacım çok geçmiş olsun  :opucuk: valla sizin başınıza da gelmeyen kalmadı Allah hayırlısını versin Rabbim kem gözelrden korusun   :amin:

bende inanrım nazara; kırkımız çıkarken yatak odasından çıkarmadım bi en son dua okunurken hocanın eline verdim orda da üstünde tülbent vardı

Ama dendiği gibi annnin babanında nazarı değermiş. neyse atlatmışsınız çok şükür bitmiş geçmiş

bu arada serpilcim gözünaydın canım  :flowers:

he birde bende gündüzleri ayağımda sallıyorum artık pusette uyumuyor paşa. geceleri zaten uyanıyor bir kere emziriyorum yatırıyorum zaten uyumuş oluyor.

uyanmış olsa bile yine sallamıyorum emziği veriyorum ağzına kendi dalıyor. 

sağol hayatım çok mutluyuz şükürler olsun bunu da bitirdik Allahın izniyle rabbim kimseye ayrılık wermesin  :-*
Ayşecim ve Ezgicim geçmiş olsun canlarım kıyamam kuzuları Allah korusun beterinden saklasın :flowers:

--elif--

gözün aydın kuzey RABBİM başka ayrılık yaşatmasın  :amin:
darısı başımıza artık  :)

tweety0555

merhabalar eger esımın arabasında ısek mutlaka arkaya oturuyorum oda anakucagında araba koltugu gıbı olanlardan...on koltuga dayıyorum yuzu arabanın arkasına bakacak sekılde..
eger benım arabamda ısekte onu aynı anakucagında yan koltuguma koyuyorum gene ters bır sekılde koltukla one sıkıstırıyorum ama temkınlı kullanıyoum ...allahım korusun...
dun ogluma kabak patates hsladım sonrada zeytınyagı doktum azık sevmedı arkadas cıcıbebe koy dedı bende kırmak ıstemedım koydum onunla guzel yedı bugun de yaptım 3 kasık anca yedı...

) SaMiRa (

ayşecim ezgicim çok geçmiş olsun allah beterinen korusun inşallah  :amin: :amin:
kuzey gözün aydın hadi çok sevindim :D  

bende doğduğundan beri arkada oturuyorum oğlumla bizimkide arabaya bindiği an hayatla bağlantısını kesiyor :) sonrada uyuyorrr

unicornn

Alıntı yapılan: tweety0555 - 31 Mayıs , 2010, 22:53:54
merhabalar eger esımın arabasında ısek mutlaka arkaya oturuyorum oda anakucagında araba koltugu gıbı olanlardan...on koltuga dayıyorum yuzu arabanın arkasına bakacak sekılde..
eger benım arabamda ısekte onu aynı anakucagında yan koltuguma koyuyorum gene ters bır sekılde koltukla one sıkıstırıyorum ama temkınlı kullanıyoum ...allahım korusun...
dun ogluma kabak patates hsladım sonrada zeytınyagı doktum azık sevmedı arkadas cıcıbebe koy dedı bende kırmak ıstemedım koydum onunla guzel yedı bugun de yaptım 3 kasık anca yedı...
aynen bizde de böle ama tabi tek araba !  :ehi:
buu yeteli mi sizce onları yani oto koltuklarını kemerle felan sabitlemek gerekiyomu
polis amcalar kızmas demi

DER!N

Cuma gününden beri Selen'inde ateşi çıkıyor kısa süreli ve gündüz nedenini bilmiyorum 1çay kaşığı calpol veriyorum sanırım işe yarıyor.
Gezmelere devam ediyoruz, dişlerimiz tümden kabardı ama annem daha gelmez bunlar dedi.
Gelselerde hayırlısıyla çocuğum dilediğince yese.

İçim sıkkın televizyon açmaya korkuyorum Rabbim ailelerine sabırlar versin :amin:
Resmen ciğerim yanıyor.

< ESLAL >

geçmiş olsun canım inş. önemli bişey değildir ateş sebebi  :amin: :amin: ahh ahh şu dişler hayırlısıyla tamalansada bizlerde kuzucuklarda rahat etse  :amin:

uff sorma aynen bende çokkk üzüldüm Rabbim ocaklarına sabır versin biz bukadar üzüldük ailelerini düşünemiyorum Allah yardımcıları olsun  :amin: :amin:

KUZEY

Alıntı yapılan: fudayl - 31 Mayıs , 2010, 22:56:41
ayşecim ezgicim çok geçmiş olsun allah beterinen korusun inşallah  :amin: :amin:
kuzey gözün aydın hadi çok sevindim :D  

bende doğduğundan beri arkada oturuyorum oğlumla bizimkide arabaya bindiği an hayatla bağlantısını kesiyor :) sonrada uyuyorrr
sağol canım ;)