2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

ırmak184

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 21 Mayıs , 2010, 19:18:23
KIZLAR ARTIK BENDE BURDAYIM  :basardim: :basardim: :muzz:
Allah analı babalı büyütsün canım hoşgeldin aramıza :opucuk:

KUZEY

Ayşecim geçmiş olsun Allahkorusun balımı :amin:

мiŁenα.

sağol serpilcim :opucuk:

şimcik iyi eymen ara ara geliyor en azından krizi :(

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 21 Mayıs , 2010, 16:01:54
Nedenini bilmiyorum tatlımcım ama doktoru enfeksiyonel durum yok dediyse içini ferah tut.
Ecişinde sağ kulağında oluyor öyle çok yoğun değil umursamadım rutin kontrollerde muayene ediliyor sıkıntımız yok çok şükür kulak kirini güzel atıyor bebekler.  :nazar:
Yıkadıktan sonra mendiliyle kapat kulağını içine çek su falan gidiyorsa çıkar tatlım.

sağol canımcım evt rutin kontrollerde bakıyor kulaklarına şükür bi sorun yaşamadık bizde şimdiye dek ama dün yine öyle görünce canım sıkıldı  :-\

bu ayki kontrolde dr. baktı kulağına ve temizlemiyosun kulaklarını dedi zaten dokunmuyorum dışarı çıktığını görünce alıyorum  ;)

sağol ayşecim önemli bişey değil sanırım çok şükür  :amin:

мiŁenα.

DEĞİLDİR İNŞ BİTANEM :opucuk: :opucuk: :opucuk: RABBİM EVLATALRIMZA BOL BOL SAĞLIK VERSİN :amin:

< ESLAL >

aminnnn canım onlara bişey olmasında herşeye razıyız  :dontknow:

unicornn

ben de dışarı pislik çıkınca alıyorum sadece başka hiç ellemiyorum kulaklarını kuzumun

мiŁenα.

ben her b<nyodan sonra temizliyorum hem su kalmasın diye hemde temizlensin diye :D :D

unicornn

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 22 Mayıs , 2010, 14:24:47
ben her b<nyodan sonra temizliyorum hem su kalmasın diye hemde temizlensin diye :D :D

temizlemen doğru değil canımcım zaten dışarı çıkıyor ozaman al ben banyoda başından aşağı su dökmüyorum henüz başını ayrı yüzünü ayrı yıkıyorum hiç su kaçmıyo  ;)

AککORTįє

22 Mayıs , 2010, 16:41:12 #2186 Son düzenlenme: 22 Mayıs , 2010, 17:02:05 __İSO 2010__
ayşecim geçecek inş birazcık sabır

ezgim geçmiş olsun canım ;inş önemli bir şey yoktur .

bizim banyomuz banyo yapmaktan çok cebelleşmekle geçiyor. babası bi yandan ben bi yandan kapatıyoruz iyice kulaklarını,

kafasını eğip öne doğru öyle döküyoruz suyu. sonra telkrardan ben elimle siliyorum yüzünü

banyodan sonra da dalinin bebekler için olan kulak temzileyici pamukları var, bizim kullandıklarımızın tombulu  :D

onla temizliyoruz.

daha hiç bir problemimiz olmadı şükür

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 22 Mayıs , 2010, 15:46:49
Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 22 Mayıs , 2010, 14:24:47

temizlemen doğru değil canımcım zaten dışarı çıkıyor ozaman al ben banyoda başından aşağı su dökmüyorum henüz başını ayrı yüzünü ayrı yıkıyorum hiç su kaçmıyo  ;)

olurmu hayatım temizlenmesi gerekiyor ne kadar kulağını kapatsanda nem kalıyor içerde. özellikle banyosu biter bitmez ilk olarak kulaklarını temizlemen lazım. biz hemen önce başını ve kulaklarını temizliyoruz. ilk başta bunların temizlenmesi lazım ki hasta olmasın. en kolay oralardan kapar çünkü. kulak zarının olduğu yere fazla sokmadan (ki zaten bebek kulak temzizliyicileri ona göre yapılmış tombul ) kulak üstleri kıvrımların olduğu yerler mutlaka temzilenmesi lazım. bilmiyorum ben doğdu doğalı bu şekilde hareket ediyorum daha henüz bi problemle karşılaşmadım

мiŁenα.

bende kulaklarını kapatopta su döküyorum ama ne kadar kapatırsam kapatım nemleniyor ve üşütmesinden korktugum için taaa içine kadar sokmadan üstten temizzliyorum  :) bende sorunla karşılaşmadım  ::) öle nemli kalsa üşütmezmi ya :-\

KUZEY

kızlar Kuzey yine bugün iflas ettirdi sabahtan beri kucağımda bir saat bile uyumadı  :cildir: daha şimdi yatırdım Allahım oğluma uyku bana sabır ver :amin:kızlar bildiğiniz bir dua bir şay warsa yardımlarınızı bekliyorum sürekli konuşmak istiyor oyun istiyor ağzım kuruyor artık dil dökmekten :binkybaby: