2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

bende herşeyini ütülüyorum battaniyesini bile.. yumuşatıcı ilk defa dün kullandım,deterjanda önceden sabun tozu kullanıyordum bi kaç kerdei omo baby kullanıyorum daha temiz yapıyorr...

DER!N

Dalinin bebekler için olan sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını kullanıyorum, kokusuz olanlarından.

Ve ütülüyorum herşeyini özellikle tenine direkt temas edecek olanları buharlıyorum bolca.

Lütfen sen de kaytarma ara sırada olsa  :opucuk:

zelis

Bende nornal deterjanla beyazlarin ayarinda yikiyorum , yumsatici koymuyorum , elimden geldigi  kadar bende herseyini utuluyotum , ama bi iki kerede utusuz giydirdim  :suclu: :suclu: :suclu:

ilkcemre

cuma günü 4. ay aşılarımız var yaa... şimdiden korkmaya başladım.

DER!N

emekliyoruz artık  :k06: iki geri bir ileri şeklinde henüz  :k06:

KUZEY

Alıntı yapılan: DER!N - 16 Mayıs , 2010, 13:47:25
Dalinin bebekler için olan sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını kullanıyorum, kokusuz olanlarından.

Ve ütülüyorum herşeyini özellikle tenine direkt temas edecek olanları buharlıyorum bolca.

Lütfen sen de kaytarma ara sırada olsa  :opucuk:
yaz da gelio canım yaaa dikkat etmeye çalışıorum ama 30derecede ütü yapmak zorluo :tongue3:

KUZEY

Alıntı yapılan: DER!N - 16 Mayıs , 2010, 17:36:40
:nazar: maşallah kızıma  :aferin:

SABIRTAŞI

MAAŞALLAH HEPSİNE....ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN...... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

unicornn

Alıntı yapılan: DER!N - 16 Mayıs , 2010, 17:36:40
maşallah aferin kızımza  :basardim:  :nazar:

tweety0555

bende herseyını utuluyorum fakat yumusatıcı dogdugundan berı kullanıyorum ama bende artık bugun camasırlarını asarken kaytarmayı aklımdan gecırmedım desem yerıdır :ehi: :ehi:
bu arada demek emeklemeye basladı bebelerımız darısı bızleın basına...

bız bugun turk yıldızlarını ızlemeye gıttık bos alanda yanmısız kıpkırmızıyız allahtan mertte bırsey yok ama yorgunluktan pestılı cıkmıs delıksız uyudu umarım gecede guzel uyur...bıde bugun hıc ıcmedıgı kadar cok su ıctı...

< ESLAL >

mşlh benim akıllı kızıma  :aferin:  :opucuk:

hilal su içmek istemiyor ek gıdada veriyorum ardından su veriyorum ama çıkarıyor bi yudum işte ağzında kalanı yutarsa yutuyor normalmi sizce bu  ???

< ESLAL >

:nazar: :nazar: 3. dişimiz yolda teyzeleri bugün yarın teşrif edecekler  :k06: :k06:

nesrin_beyza&berrin

arkadaşlar özellikle yumuşatıcıkullanmayalım. çok zararlı. yumuşatıcıyı aldıktan sonradurulamıyor. illaki kullanmak istiyoranız tekrardan durulatın. sabun tozu en iyisi zaten bebişlerimizin giysilerinin pek kiri yok zaten. bende herşeyini ütülüyorum.

AککORTįє

17 Mayıs , 2010, 11:02:46 #2023 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2010, 11:33:41 __İSO 2010__
günaydın kızlar,

aşıdan geldik biraz önce..  :'(

gitmeden fitil vereyim dedim. önceki sefer çok kolay vermiştim anlamadım bu sefer çok uğraştım geri çıkardı.

sıkıyorum popişini sonra geri bakıyorum yine çıkmış. 5/6 kere denedim olmadı ve zaten ağlamaya başladı bende attım vermedim.

sonra gittik ve nihayetinde aşımızı olduk öle her zamanki gibi feryat figan olmadı ama ağladı tabi neticede.

eczaneden calpol aldım ; ebe ateşi olursa ver fitili dedi.  VEGAFERON verdiler (demir için) günde 8 damla

eve geldik stresten yada yapmaya çalıştığım fitilin etkisinden bilmiyorum bir kaka yaptı bir kaka  ;D

uyuyor şimdi ,uyansın calpol vericem 1 çay kaşığı

bu gecede sorunsuz geçer inş Allah ın izniyle  :amin: :amin:

neyse biz atlattık, darısı geridekilere ..

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 17 Mayıs , 2010, 00:35:12
  :nazar: :nazar: 3. dişimiz yolda teyzeleri bugün yarın teşrif edecekler  :k06: :k06:

:k06: oooooo maşallah maşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: