2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

geçmiş olsun kızlar alah korumuz aman dikkat ock yanıkken koyulurmu hiç biberon ısıtıp içine koymak gerekiyo ama olacağı varmış çare yok tabi rabbim hepimizi,bebklerimizi korusun rabbim acılarını göstermesin.. ekrar çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış...

мiŁenα.

naber kızlar... :wave:

nasılsınız kendimi pek bir özlenmiş hissettim :( :(

bu pazar oğluşuma mevlüt okutcam..son sürat hazılık yapıyorumm..paşa oğlum beni üzmüyor işimi gücüümü yapuıyorum artık hatta nescafe bile içiyorum  :ehi: :ehi: doktorumuz gaz ilacımıızı değişti bu çok iyi geldi allah a şükür :amin:

gece bezini alim dedim pırtlattı korktum bezi kapattım sonra açim dedim nerden dedim valla gözüme kadar yaptı gece yatak yorgan ve banyo işiyle uğraştım :k06: :k06:

sizleri özledim ama benim pcgelmedi hala ...kendinize iyi bakın :hello:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Mayıs , 2010, 13:16:15
yaaa su kasvetı atalım ben sıze sunu soracagım bebeklerınızı kac saat ara ıle uyutuyorsunuz...ben 1 saat te uutuyordum ama yanlıs yapıyorum herhalde daha uzun uyanık kalınca daha cok uyuyor zuzu...

evet öyle oluyor gündüz az uyuyunca gece daha çok uyuyorlar  :) :)  fudayl sabah 7 de uyandı 8uyudu sonra 10dauyandı 11 de uyudu 12 deuyandı 13 te tekrar uyudu :D :D bi uyuyo bi uyanıyo alamıyo herade uykusunu uyutmayınca başlıyo bağırmaya ağlamaya..

tweety0555

oncelıkle fudayl ın anlamaı ne merak ettım...
bızımkıde rekor kırıyor maasaallh  saat 12 de uyudu daha uyanmadı..bu dogdugundan bu yana rekor :k06:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 14 Mayıs , 2010, 13:38:13

bu pazar oğluşuma mevlüt okutcam..son sürat hazılık yapıyorumm..paşa oğlum beni üzmüyor işimi gücüümü yapuıyorum artık hatta nescafe bile içiyorum  :ehi: :ehi: doktorumuz gaz ilacımıızı değişti bu çok iyi geldi allah a şükür :amin:

gece bezini alim dedim pırtlattı korktum bezi kapattım sonra açim dedim nerden dedim valla gözüme kadar yaptı gece yatak yorgan ve banyo işiyle uğraştım :k06: :k06:

canım hoşgeldin özledik valla ne yalan söyleyim... oh oh  maşallah bizimkide artık fitille yapıyor kakasını akşam atıyorum sabah yapıyor :k06:
kullandığın gaz ilacı ne canım bizimkide gazman oldu sıkınıp duruyo bide kakasınıda yapamıyor yavrum acı çekiyor  :( :sad1:

NADİRE

teşekkür ederim canım dedigin gibi olacagı varmış :(

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Mayıs , 2010, 13:44:24
oncelıkle fudayl ın anlamaı ne merak ettım...
bızımkıde rekor kırıyor maasaallh  saat 12 de uyudu daha uyanmadı..bu dogdugundan bu yana rekor :k06:

hikmetli insan demek canım.
bizimki uyandı bu kadar işte uykumuzz :D
ya twetty şu maya işini yazsana valla sütüm azaldı gibi geliyor bana nasıl yapıyorsun devam ediyormusun hala ?

мiŁenα.

osmolak kaka yapsın diye verdi..pankreoflşat granüür de gaz için valla rahat ettim oğlumda etti..gece 2-3 kez kalkıyorum artık uykuyu özlemişim :k06: :k06:

gazlı çocuk çok zor büyüyyor..

buarda eymen 5 kilo olmuş herşeyi iyi gelişimi çok iyi:nazar: :nazar:

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 14 Mayıs , 2010, 14:03:24
osmolak kaka yapsın diye verdi..pankreoflşat granüür de gaz için valla rahat ettim oğlumda etti..gece 2-3 kez kalkıyorum artık uykuyu özlemişim :k06: :k06:

gazlı çocuk çok zor büyüyyor..

buarda eymen 5 kilo olmuş herşeyi iyi gelişimi çok iyi:nazar: :nazar:

canım ben bilirim gazlı çocuğu daha yeni düzene giriyor hareket ettikçe kendisi çıkarabiliyor ilk 3 ay kucaktan indiremiyorduk maşallah büyümüş paşam :nazar:

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 14 Mayıs , 2010, 13:38:13

canım hoşgeldin nerelerdesin o fasılları çok yaşadık biz de dırt dııırt dıııııııııııııııırt baştan aşağı yıkıyordu kaka weçişle :k06: :k06:
sen de kendine we oğluma iyi bak Ayşem :opucuk:

мiŁenα.

SAĞOL CANOM..

VALLA BENDE SİZİ ÖZLEDİM ..AKLIM SİŞZDE AMA PC GELMEDİ EŞİMİN PCDEN GİRİYPORUM ŞUAN ...

KUZEY PAŞAM NASIL..
/b]

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 14 Mayıs , 2010, 14:27:02
SAĞOL CANOM..

VALLA BENDE SİZİ ÖZLEDİM ..AKLIM SİŞZDE AMA PC GELMEDİ EŞİMİN PCDEN GİRİYPORUM ŞUAN ...

KUZEY PAŞAM NASIL..
/b]
iyi canım o da çok şükür pek bir oyuncu oldu yaramaslık peşinde uykuyla alakası yok hiç bir şey yapamıyorum :suclu:

мiŁenα.

DEYZESİ YESİN  :D :D :D

BENİM OĞLANDA ARTIK İİYİ IUYUYOR..GÜNDÜZLERİ AYAKTA DURMAKTA HOŞUNA GŞDŞYOR AMA KUCAK PEK İSTEMİYOR OTO KOLTUGUNU SEVİYOR ONDA YATIP ETRAFI İZLİYOR ;D ;D BEN İŞİMİ GÜCÜMNÜ YAPIYORUM BANYO YA BAYILIYOR HZURSUZ SA BANYO YAPTIRIYORUM KEYİFLENİYORUZ ;D ;D

İSOM NASIL ,ECİŞİM NASIL ,NİSAM NASIL,DİĞER BEBİŞLER..??

PC GELSİN OĞLUMUN SONHALLERİNİ EKLİCEM ÇOK BÜYÜDÜ KERATAM :nazar:

< ESLAL >

ayşem hoşgeldin nerelerdesin yaa özledik hee bilesin eksikliğin farkediliyor  ;)

mşlh paşama yerim onun totosunu ben  :opucuk:  :aferin: :aferin:

nisan iyi teyzesi çok şükür sadece diyetteyiz yine 2 gündür biişey yemiyor  :sad1:

en kısa zamanda gelir umarım pc

kendine ve oğlşuma ii bak mevlüdüün kabul olsun şimdiden  :amin: :amin:

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 14 Mayıs , 2010, 14:31:41
DEYZESİ YESİN  :D :D :D

BENİM OĞLANDA ARTIK İİYİ IUYUYOR..GÜNDÜZLERİ AYAKTA DURMAKTA HOŞUNA GŞDŞYOR AMA KUCAK PEK İSTEMİYOR OTO KOLTUGUNU SEVİYOR ONDA YATIP ETRAFI İZLİYOR ;D ;D BEN İŞİMİ GÜCÜMNÜ YAPIYORUM BANYO YA BAYILIYOR HZURSUZ SA BANYO YAPTIRIYORUM KEYİFLENİYORUZ ;D ;D

İSOM NASIL ,ECİŞİM NASIL ,NİSAM NASIL,DİĞER BEBİŞLER..??

PC GELSİN OĞLUMUN SONHALLERİNİ EKLİCEM ÇOK BÜYÜDÜ KERATAM :nazar:

maşallah aman kucak istemesin ben çok çekiyorum kucaktan inmiyor ekle de görelim canım kuzumu :icon_thumright: