2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

NADİRE

evet canım bende öyle yaptım ama insan düşünmeden yapamıyor şimdi biraz daha sakinim dua etmektan başka çaremiz yok atlattık allah bir daha yaşatmasın diyorum ancak..

NADİRE

sagol canım teşekkür ederim okuyorum zaman buldukca iş yerindeyim :( allah çocuklarımızı bize bagışlasın ..

< ESLAL >

geçmiş olsun kızlar Allah korumuş  :amin: :amin: :amin:

biberonu ocak açıkken koymayın zaten tencereye suyu kaynatın ocaktan aldıktan sonra biberonu suya koyun ben böyle yapıyorum heleki plastiklerde sağlıklıda değil direk ateşe koymak

< ESLAL >

Alıntı yapılan: NADİRE - 14 Mayıs , 2010, 12:07:28
sagol canım teşekkür ederim okuyorum zaman buldukca iş yerindeyim :( allah çocuklarımızı bize bagışlasın ..

aminnn canım bende akşamdan beri o psikolojideyim  :y25: bi arkadaşımın oğlu lösemi hastasıydı iyi gidiyor die biliyordum akşam öğrendim kaybetmiş bebeğini 3 yaşında facede hastene fotolarını gördüm içim yandı  :crybaby2: nasılda şeker hep gülmüş son anına kadar yavrum çokkkk etkilendim yavrumu kokladım bütün gece Rbbim acılarını göstermesin  :amin: :amin: :amin: çokkk zorrrr çokkkk

çağınım

rabbim çocuklarımızı bize bağışlasın  :amin: :amin: acılarını göstermesin sağlıklı sıhhatli zuzn ömür versin ay çok kötü oldum  :y25:

NADİRE

AMİN CANIM ..ESLAL SENİN YAZINI OKUYUNCA İÇİM DAHA BİR FENA OLDU :((( ALLAH YARDIM ETSİN SABIR VERSİN O ANNEYE :(

DER!N

inna lillahi ve inna ileyhi raciun

Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın  :amin:

geçen haftasonu benzer bir acıyı yakınımız yaşadı  :crybaby2: 3,5 yaşındaki oğulları havuza düşmüştü yoğun bakımdaydı pazar günü toprağa verildi  :(

Rabbim sabırlar versin.  :amin:

çağınım

amin  :amin:

evlat acısını kimseye yaşatmasın rabbim  :amin:

NADİRE

AMİN .. rabbim bize yardım etti şükürler olsun..

tweety0555

gecmıs olsun nadıre allahım kımseyı evlat acısı ıle denemesın...

NADİRE

< ESLAL >

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: Rabbim hiçbirimizi yavrularımızın kokusundan ayırmasın  :amin: :amin: :amin:

tweety0555

bende sabah su anaokulunda olen cocugun annesının cenazede soyledıklerını ızledım kulaklarıman gıtmıyor..her olum acı ama evlat bır baskadır dusunurken bıle kahroluyorum...

çağınım

evet bu okuldaki yaşanan olayda çok ama çok acı evlatlarımıza ne zorluklarla bakıyoruz ne kadar kötü bişey rabbim evlat acısıyla sınamasın acıların en büyüğü olanı kimseye vermesin  :amin:

tweety0555

yaaa su kasvetı atalım ben sıze sunu soracagım bebeklerınızı kac saat ara ıle uyutuyorsunuz...ben 1 saat te uutuyordum ama yanlıs yapıyorum herhalde daha uzun uyanık kalınca daha cok uyuyor zuzu...