2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

< ESLAL >

hmmm aman açılsın onlar olmadan olmaz  :nazar: :nazar:

benimkilerde feryatta bu ara hilal çok ısırıyor  :honk:

AککORTįє

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 13 Mayıs , 2010, 13:20:11
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

nihayet açıldı helak oldum ya  :y25:

ama açıldı şükür   :basardim:

gözün aydın canım inş olmaz bidaa nasıl açtın

AککORTįє

sağol hayatım inşş  :amin: maşrafaya sıcak su doldurdum. azcık azcık döküp göğsüme kompres yaptım bi yandan da taradım .tarak ne işe yarıyor dersen dişleri masaj etkisi yapıp kanalları açıyor. bu işlemi yaptım aralkarda da emzirdim.4/5 kere yaptım . en sonda emzirdiğimde baktım bizimkinden cuk cuk sesler geliyo dedim açılmış  ;D zaten anında sertlik gidiyo

< ESLAL >

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bin kere düğümlenmesin ama hep çokk olsun inş. canım  :amin: :amin: :amin:

hem ne denemek göğsün biri nakavt  :k06: kıymış resmen  :sad1:

AککORTįє

:ehi: :ehi: :ehi: evt annem demişti tee geçende dişleri çıktığında göğsünü ısırcak diye ordan geldi aklıma  :k06:

hart hurt  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє

13 Mayıs , 2010, 19:10:21 #1942 Son düzenlenme: 13 Mayıs , 2010, 19:36:14 __İSO 2010__
yaz kızlar birde bişey sorucam ben bu sabah kalktığımda ağzımın sağ tarafında bi tokluk hissettim. ağrı yok hiç. sanki diş çıkıyormuşum  gibi ama bakıyorum görünürde bişey yok. sanki sağ tarafımda pamuk varmış gibi geliyor. ay inş bişi yoktur apse falan.  Acaba birşey olursa ben şimdi emziriyorum ya  bana operasyon yapabilirler mi yada ilaç verebilirler mi?

KUZEY

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 13 Mayıs , 2010, 13:20:11
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

nihayet açıldı helak oldum ya  :y25:

ama açıldı şükür   :basardim:

şükürler olsun Allah bir daha göstermesin bu acıyı yarasın Poyraz paşama :opucuk:

--elif--

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 13 Mayıs , 2010, 19:10:21
yaz kızlar birde bişey sorucam ben bu sabah kalktığımda ağzımın sağ tarafında bi tokluk hissettim. ağrı yok hiç. sanki diş çıkıyormuşum  gibi ama bakıyorum görünürde bişey yok. sanki sağ tarafımda pamuk varmış gibi geliyor. ay inş bişi yoktur apse falan.  Acaba birşey olursa ben şimdi emziriyorum ya  bana operasyon yapabilirler mi yada ilaç verebilirler mi?
cnm 20lik dişin çıkmışmı belki onun ağrısıdır  :icon_scratch: inş. önemli bişey değildir yoksa ilaç kullanamazsın ama çekim,dolgu v.s yaptırabilirsin ben yaptırdım

KUZEY

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 13 Mayıs , 2010, 19:10:21
tatlım 20lik diş olabilir benimkiler operasyonla çekildi çene yapıma sığmıyormuş ne kadar çk acı çekmiştim çıkıp çıkıp kayboluyordu diş etlerim şişiyordu :sad1: geçmiş olsun inşallah apse filan yoktur antibiyotik kullanman gerekmez :binkybaby:

tweety0555

ayyyy facıa gıbıydı ogleye kadar babası geldı ben dusa gırdım canım sıkıldı cıktım sıdarı arkadasa oda carsıya cıkıyormus dolandık dısarda yemek yedık ona geldık oda bır gun adet oldum demıstı test almıstık testı yaptık hamıle ımıs cok mutlu oldum...ama oo hazır degılım dıyerek ılk etapta gozyası doktu yıgıt kadar oglu var..az once dr dan randevu aldım ona gıdecek yarın hayırlısı bakalım...
neyse eve geldık komsuya gırdık mert ı uyuttum o uyurken ıslak kek yaptım super tarıf yaaa tutuyor hep...sımdı 9 erkek geldı caylarını verdım tabakları ıle mert ıde hatıceye gonderdım mızıldıyordu...bende rahat ettım...bakalım gece nasıl olacak ben bu gece merte pırınc unu yapacagım umarım karnı doyar ve uyur...yarınada kadın cagırdım offf hıcbırseyı gozum almıyor
cocuk dısarda acayıp keyıflı mubarek..yaw cocugu ana karnında gezgıc yaptım ben yaw :ehi: :ehi:sımcıkte ceremesını cekıyorum :crybaby2: :crybaby2:

bu arada dıs mudahalesı ben ıkı hamıslıgımdede yaptıdım..ona ozel ılac kullanılıyor...

KUZEY

Alıntı yapılan: tweety0555 - 13 Mayıs , 2010, 20:18:43
ayyyy facıa gıbıydı ogleye kadar babası geldı ben dusa gırdım canım sıkıldı cıktım sıdarı arkadasa oda carsıya cıkıyormus dolandık dısarda yemek yedık ona geldık oda bır gun adet oldum demıstı test almıstık testı yaptık hamıle ımıs cok mutlu oldum...ama oo hazır degılım dıyerek ılk etapta gozyası doktu yıgıt kadar oglu var..az once dr dan randevu aldım ona gıdecek yarın hayırlısı bakalım...
neyse eve geldık komsuya gırdık mert ı uyuttum o uyurken ıslak kek yaptım super tarıf yaaa tutuyor hep...sımdı 9 erkek geldı caylarını verdım tabakları ıle mert ıde hatıceye gonderdım mızıldıyordu...bende rahat ettım...bakalım gece nasıl olacak ben bu gece merte pırınc unu yapacagım umarım karnı doyar ve uyur...yarınada kadın cagırdım offf hıcbırseyı gozum almıyor
cocuk dısarda acayıp keyıflı mubarek..yaw cocugu ana karnında gezgıc yaptım ben yaw :ehi: :ehi:sımcıkte ceremesını cekıyorum :crybaby2: :crybaby2:

bu arada dıs mudahalesı ben ıkı hamıslıgımdede yaptıdım..ona ozel ılac kullanılıyor...
Kuzey de anne karnında alıştı her gün gezmeye şimdi de günde en az bir kere dolaşmazsak durmuyor yerinde canım :k06: :k06:
ben de dün gece mama werdim ama o da etkilemedi yine 2 saat sonra uyandı sonra yarım satte bir emdi :cildir: bugüne hayırlısı artık

< ESLAL >

ilknurcum inş. ciddi bi sorun olmaz dişinde ama olursada kullanabileceğin ilaçlar var tatlım  ;) doğumdan sonrada kullanmıştık ya antibiotik,ağrı kesici filan  ;)

) SaMiRa (

inşallah önemli bişey yoktur tatlım varsa da takılma kazasız belasız atlatırsın özel ilaçlar var etkisi olmaz bebğine..