2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

poyraz paşam 3 aylık olmuşş  :nazar: :nazar: eymen 1 ayı eride bıraktı :nazar: :nazar: valla anlamadım ben  :y25:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

zelis

zaman gercekten cok cabuk geciyor kizlar , benim kizim da nerdeyse 2,5 aylik oldu , yuzune baktimmi gulucukler saciyor kuzucum,
daha dune kadar safak sayiyorduk ..... simdi kucagimda ..

мiŁenα.

Alıntı yapılan: zelis - 19 Nisan , 2010, 13:36:32
zaman gercekten cok cabuk geciyor kizlar , benim kizim da nerdeyse 2,5 aylik oldu , yuzune baktimmi gulucukler saciyor kuzucum,

[/quote

zelişcim  maşallah canım  :opucuk: :nazar: :nazar:

oy pamuğumda nasıl büyümüş süslü kız tokatısınıda yesinler :nazar:

AککORTįє

ay maşallahh çok güzelsinizzz  :D :nazar: 

hemde ne gülücükler hemde nee; bizimkinin kahkahaları evi çınlatıyo artık  :D

Rabbim canlarını sağ etsin

zelis

tesekkur ederiz kizlar  :-* :-*

yarin bakmisiz yurumeye baslicaklar , :crybaby2: sonra okul, sonra bakmisiz kizimi istemeye falan gecekler  :crybaby2: ama ben ic guveyi alacam vermem kizimi kimselere  ;D

sizin tosuncuklarinda sunneti , askerligi ......

Rabbim o gunleri de gosterir insallahh.. :amin:

мiŁenα.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok çabuk büyüyorqar hergunun tadını cıkarıorum :occasion14:

--elif--

cnm maşallah size analı kızlı çok güzel çıkmışsınız  :nazar:
kızında çok şirinmiş RABBİM nazarlardan korusun  :amin:

zelis

Zeynep_Sena

kizlar beni cadi 4 aylik oldu ve simdiden itibaren bebege ek besinler vermemi soyledi siz neyle basladiniz nasil basladiniz ek gida verdiyseniz eger ve ben yanlismi biliyorum acaba ya mesela 1. gun 1 kasik 2 gun 2 kasik oyle oyle artirmicazmi benim kiza ben biraz havuc verdim  sebze olarak afedersiniz onu hep kakasinda cikarrti pureyi yani sanirim sindirememis acaba bu normalmi ya bide meyve suyu verenler nasil veriyorsunuz biberonlarmi yoksa kasiklami biraz yardima ihtiyacim var sizinkiler neler yiyor ve gunde ne kadar ne veriyorsunuz ve nasil basladiniz paylasirsaniz sevinirim

Zeynep_Sena

kizlar birde zeynep beni isirmaya herseyi isirmaya basladi ve agzi cok sulaniyo baya huzursuz disinin oraya baktim sanki biraz deismis herseyi surtuyor acaba dis cikariyo olabilirmi bu konuda tecrubeleriniz neler...

DER!N

Habibe ek gıdaya neden başladı doktorunuz 6.ayı tamamlamak yok mu orda?

Püreyle başlama bence gerçi doktorun ne verip ne veremeyeceğini söylemiştir.

Meyve suyu veriyorum ben bir kaç kaşıkla başladım 10 kaşık veriyorum her gün, böyle bıraktım yani doktor hala verme diyor.

Zeynep_Sena

dr gittimizde ilk once 6 ay demisti bende bilmiyorum neden mama vermicez ama sadece tadimlik yani bi liste verdi ama bilmiyorum sadece tadlarina baktir dedi bi kasik filan oglenleri dedi ama bende acele etmiycem sonucta sütüm yetiyo meyve suyu hangisinden verdin canim sen elma muz armut buldum ben hipp tek cesit olarak baska yokki dierleri hep karisik bilmiyorum kafam karisti acele etmeyeyim ben en iyisi ya yavsa yavs deilmi

мiŁenα.

canım tatdır ozaman meyve püreleri yoğurt az az tatdır ::)

Zeynep_Sena

ya dr kasikla oglenleri tadina baktir dedi biz 4 ay doldu 5 den gun aliyoruz boyle iste bende ara sira zeynonun keyfi yerindeyken vericem biseyler iste yavas yavas bakalim zeynonunda isi gucu süt ama bakalim :(neyse kizlar bebis kalkti gorusurz