2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

13 Nisan , 2010, 23:47:02 #885 Son düzenlenme: 13 Nisan , 2010, 23:50:08 iLkNuRR
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 13 Nisan , 2010, 23:43:33
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Nisan , 2010, 15:56:23
kızlar ya  ben doğurmakla kafayı bozdum yada hamileyim

gece rüyamda gerçek mi gerçek normal doğum yapıyordum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

doktorla hemşire karnıma bastırıyorlardı ama çıkmadı az daha sancı gerekiyomuş;

neyse bi daki rüyamda doğururum artık  :ehi:

ahh ilknurum bende şu bi kaç gündür kendimi hamile gibi hissediyorum  :sad1: Allahım korusun yoktur gerçi ama  :amin: :amin: his işte birde cildim bozuldu bu ara( hilale hamiş kaldığımdada öyle olmuştu) birde doymak bilmiyorum hep aç hissediyorum kendimi  :cildir: :cildir: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: anam bide süppüüüüz yapmıyolarmı ikimize  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tabi ozaman böle gülemicez   :icon_pale:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM HEMSOM BENIM NICE SENELERE

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

AککORTįє

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Nisan , 2010, 23:47:02
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 13 Nisan , 2010, 23:43:33
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Nisan , 2010, 15:56:23
kızlar ya  ben doğurmakla kafayı bozdum yada hamileyim

gece rüyamda gerçek mi gerçek normal doğum yapıyordum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

doktorla hemşire karnıma bastırıyorlardı ama çıkmadı az daha sancı gerekiyomuş;

neyse bi daki rüyamda doğururum artık  :ehi:

javascript:void(0);

ayy kızz deme öyle istemiyorum süprüz filan ben  :icon_pale:

eşim dio seninde omzuna ceketimi atsam hamile kalcan korktum ben senden  :ehi:

BUARADA YENİDEN İYİKİ DOĞDUN CANIMCIM BOL SÜTLÜ Bİ SÜRE DAHA TEK BEBİŞLİ GÜNLER  ;D

ahh ilknurum bende şu bi kaç gündür kendimi hamile gibi hissediyorum  :sad1: Allahım korusun yoktur gerçi ama  :amin: :amin: his işte birde cildim bozuldu bu ara( hilale hamiş kaldığımdada öyle olmuştu) birde doymak bilmiyorum hep aç hissediyorum kendimi  :cildir: :cildir: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: anam bide süppüüüüz yapmıyolarmı ikimize  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tabi ozaman böle gülemicez  :sad1:

AککORTįє

sağol hayatım  :opucuk:

:ehi: anam.. Allah hayırlısını versin ne diim olacakla öleceğe çare yok . herkesin dünyaya geleceği zaman belli. Rabbim yazmışsada yapacak bişi yok

bizim için en iyisini bizden iyi biliyor; hayırlısı ne olacaksa onu versin  :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Nisan , 2010, 23:56:28
sağol hayatım  :opucuk:

:ehi: anam.. Allah hayırlısını versin ne diim olacakla öleceğe çare yok . herkesin dünyaya geleceği zaman belli. Rabbim yazmışsada yapacak bişi yok

bizim için en iyisini bizden iyi biliyor; hayırlısı ne olacaksa onu versin  :amin:

hemsom bi test yap bence merak etdim simdik  :icon_scratch:   ;D

--elif--

--elif--

kızlar bence psikolojik bişey bu çünkü 40ım çıktığından beri bende kendimi hamile sanıyorum  :k06:  :k06:  :icon_scratch:

< ESLAL >

KUZEY

İlknurcum biraz geç oldu ama doğum günün kutlu olsun :flowers:

--elif--

haydin hep birlikte test yapalımm  :ehi: gerekli malzeme yarım limon ve ç..şş  :ehi:  :ehi: forumda baya takılmışlar bu limon testine

KUZEY

ya limonla mimonla olcak işmi eczaneden bir tane idrar testi almak yeterli kasmaya gerek yok :icon_thumright:

--elif--

he yani takılmışlar bi limonla gebelik testi diye kaç tane konu açılmış yazık nimete yaa  :ehi:

< ESLAL >

zelis

ilknurcugum dogum gunun kutlu olsun canim , nice yillara ... :flowers: :flowers:

bende kendimi hamis hissedenlerdenim kizlar  :-\ 

dunden beri pembe leke geliyor az bi sekilde , normalmi ? iki ay bi hafta oldu dogum yapali , emzirdigim icin daha gec olmasi gerekmiyormuydu ?