2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

selcan cım o benım bıldıgım kestirdiğin zaman onun agırlıgınca veriyorsun ben yanlış biliyor olabilirimde :-\

ahh ezgimm ancak uyudu kuzum ben uykusuz duruyorum aç da duruyorum ama o aglıyor ya birde göz yaşı gelince ben bitiyorum ozaman :sad1:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 13 Nisan , 2010, 13:52:45
selcan cım o benım bıldıgım kestirdiğin zaman onun agırlıgınca veriyorsun ben yanlış biliyor olabilirimde :-\

ahh ezgimm ancak uyudu kuzum ben uykusuz duruyorum aç da duruyorum ama o aglıyor ya birde göz yaşı gelince ben bitiyorum ozaman :sad1:

E 1 YAŞINDAN ÖNCE SANIRIM KESILMEZ
O ZAMANA BİZİMKI BAYA UZAR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH KABUL EDER INŞ. BİZ BUGÜN VERDIK  :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ya saçı iyi çıksın diye sıfıra vururlar sizce dogruluk payı varmı ...yazın ben kestiririm eger varsa böle birşey...sağlıklı olsun saçları 8)

DİLVİN

Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 13 Nisan , 2010, 14:02:16
ya saçı iyi çıksın diye sıfıra vururlar sizce dogruluk payı varmı ...yazın ben kestiririm eger varsa böle birşey...sağlıklı olsun saçları 8)

ÖLE DIYORLAR BENDE ÖLE DUYDUM
HAVALAR ISININCA BENDE SIFIRA VURDURCAM
KEL OĞLAN OLSUN TONTİŞİM :tongue3:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 13 Nisan , 2010, 13:47:51
KIZLAR BİŞEY SORCAM NETTEDE ARAŞTIRDIM GERCİ
YENI DOĞAN BEBEĞİN SAÇININ AĞIRLIĞINDA SADAKA VERİLMELİYMİŞ
SİZ VERDINIZMI

ben duymadım böyle bişey hayatım  :dontknow: ama araştırmak lazım büyüklere sorayım bakalım bende bi

ayşecim anlıyorum seni ama inanki büyüdükçe dertleride büyüyor  :honk: yemiyor içmiyor uyumuyor  :cildir: şimdi diş derdide çıkacak  :y25:

napalım sağlıkları yerinde olsunda böyle büyüycekler demekki

KIZLAR HİLAL ŞUANDA UYUYOR VE YAKLAŞIK 15 DK AĞZINDA EMZİK VAR VE EMİYORRRRRRR  :basardim: :basardim:

ALLAHIM İNŞ. HEP BÖYLE DEVAM EDERRRR  :amin: :amin: :amin:

--elif--

gözün aydın cnm  :hello2:  :hello2:  darısı başımıza  :binkybaby:

< ESLAL >

aminnn canım ay hala emiyor bende şşkın şaşkın ona bakıyorum  :D uyuyordu zaten mızırdandı emziğin ucuna azcık lokum sürdüm verdim baştan itekledi sonra bi çekti o çekiş ay Allam inş. alır artık  HEEPPPPP  :amin: :amin:

мiŁenα.

darısı başıma :D :D :D :D

sağlığı yerinde olsunda ne yapalım beklicez büyümelerini  ;D ;D

ilkcemre

o sadaka durumunu bende biliorumm. bizim kızın saçları döküldü doğumdan sora. şuan kel :tongue3: :tongue3: :tongue3: ben napıcam o zaman :icon_scratch: :dontknow:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 13 Nisan , 2010, 14:48:43
darısı başıma :D :D :D :D

sağlığı yerinde olsunda ne yapalım beklicez büyümelerini  ;D ;D

inş. canım eymen küçük daha üstüne düşersen alır  :icon_thumright:

hee valla benim kızında döküldü saçları  :k06: 3 tel saç var kafasında  :k06: :k06:

мiŁenα.

benim oğlumunda azaldı saçları rengide açılıyor kara oğlandı şimck kumral oldu :k06: :k06:

ilkcemre

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 13 Nisan , 2010, 14:26:43
aminnn canım ay hala emiyor bende şşkın şaşkın ona bakıyorum  :D uyuyordu zaten mızırdandı emziğin ucuna azcık lokum sürdüm verdim baştan itekledi sonra bi çekti o çekiş ay Allam inş. alır artık  HEEPPPPP  :amin: :amin:
drlar 1 yŞIN ltındaki bebeklere tuz ve şeker önermiyo kıs ne lokumu bu :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 13 Nisan , 2010, 14:12:38
Alıntı yapılan: ((selCan)) - 13 Nisan , 2010, 13:47:51
KIZLAR BİŞEY SORCAM NETTEDE ARAŞTIRDIM GERCİ
YENI DOĞAN BEBEĞİN SAÇININ AĞIRLIĞINDA SADAKA VERİLMELİYMİŞ
SİZ VERDINIZMI

ben duymadım böyle bişey hayatım  :dontknow: ama araştırmak lazım büyüklere sorayım bakalım bende bi

ayşecim anlıyorum seni ama inanki büyüdükçe dertleride büyüyor  :honk: yemiyor içmiyor uyumuyor  :cildir: şimdi diş derdide çıkacak  :y25:

napalım sağlıkları yerinde olsunda böyle büyüycekler demekki

KIZLAR HİLAL ŞUANDA UYUYOR VE YAKLAŞIK 15 DK AĞZINDA EMZİK VAR VE EMİYORRRRRRR  :basardim: :basardim:

ALLAHIM İNŞ. HEP BÖYLE DEVAM EDERRRR  :amin: :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bende duymadım bu saç olayını sormak lazım  :icon_scratch:[/b]

AککORTįє

13 Nisan , 2010, 15:56:23 #868 Son düzenlenme: 13 Nisan , 2010, 16:23:42 iLkNuRR
kızlar ya  ben doğurmakla kafayı bozdum yada hamileyim

gece rüyamda gerçek mi gerçek normal doğum yapıyordum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

doktorla hemşire karnıma bastırıyorlardı ama çıkmadı az daha sancı gerekiyomuş;

neyse bi daki rüyamda doğururum artık  :ehi:

мiŁenα.