2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

sabahtan beri 10. kaka bezi değiştirorum bugün bağırsaklar full çalışıyo sanırım, emiyo hemen sonra alttan pırt pat küt   :binkybaby: ;D

polaire

Bbekleri çok sessiz ortamda uyutmayın sonra çok zorluk çekersiniz. Ben daha önce biryerde duymuştum sessizliğe alışırsa sonra en ufak sesten bile etkileniyorlarmış. Ben ne zaman tam duymaya başladıklarını bilmiyorum ama doğduğu günden beri hep konuşulan oturulan yerde uyuttum özellikle gündüzleri. Şimdi hiç zorluk çekmiyorum her türlü seste uyuyabiliyo ama eğer tam dalmışsa :)

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 27 Mart , 2010, 15:29:00
sabahtan beri 10. kaka bezi değiştirorum bugün bağırsaklar full çalışıyo sanırım, emiyo hemen sonra alttan pırt pat küt   :binkybaby: ;D

ohh maşallah paşama yap oğlum sen temizler anne  ;D biz 2-3 günde bir yapıyoruz amma tam yapıyoruz  :laughing7:

AککORTįє

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

anaaa aynen ilknur adam bir pırtlatıyor çatır çatır yaapıyor :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ferda2

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 27 Mart , 2010, 15:29:00
ilknur kilo alımı nasıl oğlun un benim kız 3 güne bir yapıyor yarıyor diyorlar bizimkisi iyi çok şükür kilo alımı

AککORTįє

bizde perşembe günü doktordaydık canım 1 ayda tam 1 kilo almış çok iyi dedi doktorumuz, iyi ya kilosu çok şükür  ;D

nesrin_beyza&berrin

ilknur bebişin çok tatlı maşallah. Allahım esirgesin. Bizde dün kontrole gittik. kalça usgsi çektirdik. kızım 69 cm. olmuş. 6.200 de kilosu. 3 ay 10 gün oldu. Nasıl arkadaşlar kızımın gelişimi bana fazla kilo almıyor gibi geliyor gerçi dr normal dedi ama. benim büyük kızım daha çok alınca bu zayıf geliyor.

DER!N

Maşallah Nesrin gayet iyi Berrin hanım subhanallah.
Doğum kilosu da önemli tabii beklenilen kadar iri doğmamıştı sanırım.

Benim kız enine vermiyor hiç ya millet ufaldı çocuk demeye başladı :) boya gidiyor selvi mi olacak ne olacak :)
Bu ara uyuz ediyor beni mama yapıyorum itiyor diliyle 2dk. sonra veriyorum kıtlıktan çıkmış gibi içiyor şimdiden sen de kimsin der gibi  :k06: ben verdiğimde değil o istediğinde içiyor.  :ehi:

Kızlar salyalarımızın suvari akışı durdu böyle mi olur diş durumlarında yani dönem dönem artıp azalır mı? Battaniye kemirmeye son hız devam.

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim berrin bir hafta önce oldu. 3,550 doğdu. beklenilen kadar iri değildi. doktorum zaten kilosunun fazla oluşu boyundan diyordu. Ecrinin boyu kilosu kaç? Zamane bebekleri çok akıllılar. İstediklerini yapıyorlar yaptırıyorlar. Gülfer günlerde uzamışşken bir ara bize gelde bebişleri tanıştıralım...

DİLVİN

nesrıcım boyu ıyı uzamış kılosuda bence ıyı
bizimkı pırınç ununu çok sevıyor  :hungry: :hungry: :hungry:

ilknurcum bende günde 6-7 kere bez değişiyorum
bide üstünü tabı
hala 2.numaralı bezımız bitmedi
küçük geldiğinden sızdırıyor
bu hafta bıter heralde
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ya benım oglan kaka masallah yapıyor ıyı gunde 5-6 kez alıyorum bırde her ısedıgınde ustune de ısıyor  :ehi: :ehi:

gunde 3 kez rahat degişiyorum geceler hariç ::)

:love9: :love7: :love9:

ayşenurum

28 Mart , 2010, 21:51:44 #404 Son düzenlenme: 28 Mart , 2010, 21:54:19 ayşenurum
bende yeni keşfettim siteyi kızımla ilgilibilgiler balmak için               benimkızım  30.12.2009  çarşamba 11:30 sezeryanla dünyaya geldi kilosu 3.450gr boyu 48  tam beş gün sonra tpukkanı için hastaneye götürdük kilosu 3kilo idi  ve 3 günsonra kızımda sarılık çıktı ve yüksek çıktı 1 gün hastanede yattık  1 ayında kilosu 4600 boy 55 kızımn sarılıtam 2. ayına kadar sürdü şidi çok şükür iyi 2.ayında 6.100gr  şu an kızım 2 gün sonra inş 3. ayı doluracaz inş   bazen aylık hesaplamada kafam karışıyor ve artık ekk gıdalara geçmek istiyorum tadımlık meyve suyu ,çorma suyundan veriyorum   dogumundan buyana anne sütü veriyorum bikaçdefa mama verdim sarılığını çabuk atlatması için doktor demişti. ben şimdi ek gıalara geçmek istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim  herkesin bebişini rabbim sağlık versin [amin]