2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ezgi primalar gerçekten berbat olmuş doğduklarından beri prima kullanıyoduk
2 aydır bişey oldu kum var sanki içinde gece bi bakıyorum o tanecikler çıkmış dışınaa deli oluyorum çocuklar
rahatsız oluyo aglıyodu paket bittii çok şükür hemen evy baby e geçtikk oda çok iyi ikisinden başka kullanmam zatenn
:icon_thumright: sende primayı değiş istersen çok rahatsız ediyo çocuklarııı o taneciklerr batıyo popolarınaa  :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

25 Mart , 2010, 18:27:43 #331 Son düzenlenme: 25 Mart , 2010, 18:34:58 iLkNuRR
Alıntı yapılan: ezoo - 25 Mart , 2010, 17:54:27
öyle cancazım Allahtan gece uyuyor ama o uyuyana kadar benim pestilim çıkıyor  :sad1: valla bana hiç tendirdiyot filanda sürmediler ondanmı açıldı yoksam  ???

valla öyle gülfercim dediğin gibi kimi aç ki bizim cadılar çoğu kez aç  :k06: :k06: büyüdüler  valla .. buarada nasıl gidiyor sizin muhallebi operasyonu  :D

birde kızlar biz prima kullanıyoruz ve içindeki taneciklerin çıktığını görüyorum bazen azönce yine altını açtığımda popişine yapışmış bi kaç tane bizim bezlerdemi sorun var bizdemi anlamıyorum değiştirsemmi bezi die düşünüyorum

ay anam kız demedilermi  ??? nasıı yani. dediler ve üstüne üstlük günde 4 kere 40 ına kadar anacım ihmal etme bak onu git göster

ben de prima kullanıyorum ama bende öle bişi olmadı   :icon_scratch:

βαlκιz

sezeryan olanlar sizin dikişler
estetik dikişmii yani gidip dikişleri aldırdınızmıı
yoksa kendi kendine kaynayandanmıı  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

ikiside değil canım yapıştırma, artık dikiş yapmıyorlar bildiğim kadarıyla 

βαlκιz

hııı bendeki yapıştırma falan degildii  :-\

< ESLAL >

demediler anacım pansuman filan hatta dokunma dediler benim görünürde hiç dikiş filan yoktu zati kahve bi çizgi vardı sonra ben bi gece zorlandım dikişlerden biri ortaya çıktı sonrada açıldı deri işte ama şimdi acım sızım yok çok şükür

gülşahçım estetik benimki aldırmadım  ve bezler aynen dediğin gibi kum gibi içi ve yüzeye çıkıyo tanecikler  :icon_scratch: bakalım az kaldı bezimiz değiştireyim bende

< ESLAL >

bidenem orayı dikiyolar sonra dikişlerin üstünü yapıştırıyolar benim yapışıklık açıldı ve dikişler meydanda şuan hatta 1 kaç tanesinde ip bile var  ;D

AککORTįє

ağrın olmasınımı bekliyosun sende  :caca: :caca:

patır patır açılırsa görürsün  :ehi: git doktora  :caca:

tmm işte alt katların tamamı 7 katmıydı 9 muydu neydi onların hepsi dikiş en üst te işte yapıştırma  :-\ yanlış mı biliyorum

< ESLAL >

gözüm ağrım acım yok nie gideyim açılcak gibi değil bebem en üsttede dikiş var o dikişlerin üstü deriyle kapatılmış ve benim o deri açıldı şimdi dikişler var orda bana orayı nemli tutma demişlerdi ama ben 1 hafta kadar hasta bezi kullandım oda haşır huşur terletiyodu ondanda olabilir yaa ben ilk günler çok sefildim oldu işte  bişey:sad1:ama dikişler gayet sağlam korkma  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

yarın muayınemı var..bakalım ne dıcek dr ::)

ya sarılık oldu oglum suan sarılık dr gıttık salı gunu normal sarılık az var dedı oazartesı gelın muayıne edelım dedı ama bız cumadan gıdecegız...

uyku gunduz uyuyor ..ama gece sık uyanıyor ..

bırde gunde 3-4 kez kak yapıyor sulu bırde gazla beaber cıkıor batıyor ust bas ::)

dıkısleım acıyor dıkıs alt ustu estetık sadece baslagıcında ve bıtıs yeırnde dıkıs var ::)

:love9: :love7: :love9:

--elif--

bencede bekletme sarılık için benm kızım 3gün yattı çıktık sonra geri yükseldi bidaha yatmak gerekecek dediler sonra ben doğum yaptığım hastanede özel dra götürdüm drumun önerdiği kesinlikle yatırma sen bol bol emzir ancak oşekilde atlatır dedi 2 gün sonra bidaha bakarız dedi gerçekten dediği gibi çok sık emzirdim 2 gün sonra geçti elh. inş. seninkide düşük değerdedir cnm.tabi ozamanlar okadar çok emzirdim diye kızım onu boş emzik gibi kullanmaya başladı alıştı sürekli emmeye 1 ay çıkaramadım ağzından  :k06:  :k06:

< ESLAL >

ayşecm bencede sarılığı ihmal etme yarın götür ve çok sık emzir bizdede oldu hemen tahlil yaptırdık değerleri riskin altında çıktı ve doktorumuz sık emzir dedi

gitmişken dikişlerinide göster tabi canım ama acıması normal daha çok yeni ben 1 haftalıkken yataktan yanlız kalkamıyordum herkesin bir olmaz ama benim zordu çok canım yandı  :y25:

kakasıda normal canım benimde çok heryerim battı ilk zaman fışkırıyordu resmen  :ehi: :ehi: günde 5 kez filan yapardı  :laughing7:

elyf

Merhabalar kızım 1 şubat 2010'da 38. haftasında 3200 kg 50 cm ile dünyaya geldi.Doğumumun nasıl olacağı belli değildi ve büyük ihtimal sezeryan diyordu doktorum.Kontrole gideceğimin bi önceki gecesi saat 2:30 sıralarında sancıyla hastaneye götürüldüm ve 4 cm açılma ile bebeğim makatla geliyordu bu daha önceden belliydi ve doktorum bu yüzden sezeryan olabilir diyordu.Acilden giriş yaptığımız için hastanede doğumu yaptıracak kimse yoktu acilen doktor çağırıldı ve ekip toplandı,bu sırada açılmam 9 santime ulaşmıştı ultrasonda bakıldı ve bebeğimin halen ters durduğu anlaşıldı apar topar saat 6:30 sıralarında sezeryan ameliyata  alındım ve 7:30 gibi doğum bitmiş ve odama alınmıştım.Bebişim şuan 2. ayını doldurmak üzere babasının minyatür hali gibi benden hiç bir şey almamış ama suç bende hamilelikte kime çok bakarsan bebek de ona benzer demişlerdi ben de  hep babasına baktım bile bile   :k06: :k06:

DİLVİN

benım oğlumda aynı ben
babamız dıyokı
çocuğuda kendıne benzetmişin
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Zeynep_Sena

slm kizlar nasilsiniz

ezgicim prima da sorun oluyor demisin bende boyle bisey olmadi ama burdada senin dedigini diyenler var mesela bi avm deki digerinden deisik filan diyenlervar ben hep ayni yerden aldim icin farketmedim belki ama emiciligi filan gayet iyi benimkinin

aysecim benim kizimda sarilik olmustu ondanda cok uyuyo bak ben solim sonra solemediniz deme bebegi uyusa daha sariligi gecene kadar 3 saatte bir emzir ve 15 dk bi gogsunu 15 dk da digerini ver eger aliyorsa SIK SIK emzir yani cok süt icmesi gerek diyolar bide sizin orda ne yapilir bilmiyorum ama annem bide üstüne altin takti bide sari bi tulbent ortersen gecer dediler oylelikle bizimki hemen gecti ama ihmal etme bebek halsiz oluyo baya

gogsun icinde senin ne cektigini ayni ben bilirim bende agliyodum emzirirken ama zeynep bisey bilmiyodu sapur supur goturuyodu sütleri gececek canim oda insallah allah anali babali buyutsun bebisin cok tatli minnacik demisinya hemen buyoylar goz acip kapatincaya kadar

herkesi opt :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ha benim kizda benzeme karisik bana beznzetiyolar ama esimede benziyo