2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

bende 4. aya girdiğimiz gibi başlıycam kaldı 1 ay  :laughing7:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

aysecim allahim anali babali büyütsün insallah masallah cok tatli minnacik ya yerim ben onu  :-* :-*

мiŁenα.

KÜÇÇÜK TEYZESİ ELIME ALMAYA KORKUYORUM MINANCIK 2 900  :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

ahhhh kuzucum benim minnacık kıyamam ben ona binkere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yavrum annesi azıcık kokla onu bizim için

ırmak184

selam hanımlar  :hello2:  :hello2:

bugün kontrole gittik, kızım 3230 dogmustu bugün 1 aylık olduk ve 4900gr olmuş doktor cok iyi kilo almış dedi  :nazar:  :nazar: gaz sancısı için metsil verdi inş. bir faydası olur  :amin:  :amin: yüzündeki sivilceler için sıcaktan ve sütün yaglı o yüzden olmustur dedi,evin sıcaklıgı normal aslında ama  :icon_scratch:  :icon_scratch: kalca usg cekildi cok şükür bişey cıkmadı..göbek fıtıgı varmış kızımda zamanla gecer dedi  :sad1:  :sad1: asımızıda yaptırdık.. rota asısınıda sordum 3 aylık olunca mutlaka yapalım dedi bizden haberler böyle...

aysecim oglusun cok tatlı masallah :nazar:  :nazar: allah bagıslasın..

--elif--

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Mart , 2010, 17:58:45
KÜÇÇÜK TEYZESİ ELIME ALMAYA KORKUYORUM MINANCIK 2 900  :nazar: :nazar:
ayşe çok tatlıymış oğluşun maşallah RABBİM nazarlardan korusun  :nazar:  :nazar:

tweety0555

gule gule buyut bebegını...
ezooo adını herseferınde unutuyorum kusura bakama...bebegının kakası sumuksu ve ozellıkle yesıl ıse usumustur gun ıcerısınde korkkulcak bırsey yok...ensılenme.

--elif--

ewt banada öyle dediler bebeğin kakası yeşilse üşütmştür ne kadar doğru bilmiyorum  ???

< ESLAL >

aman öyle olsun Allah korusun başka bişey olmasında çok açık yatıyor benim bebiş sarıp sarmalıyorum bi bakıyorum 10 dk sonra açıkta yatıyor  :-\ kalın giydirincede terliyor napıcamı şaşıyorum bu yüzden üşüyo olabilir  :sad1:

buarada ismim ezgi canım  :-*

tweety0555

ezgıcım canım oyle hemen endıselenme ılk cocukta ınsan endıselenıyor ıkıncı cocuk okadar kolay buyuyorkı..
ama dogru yesıl ve cok koyu sıyah olursa bebek usumustur...karnını dınlersenız zaten gurul guruldur...daha cok gaz cıkarır gazı kokar sut emıyor olmasına ragmen..
bnde ozlem

< ESLAL >

memnun oldum canım  aynen dediğin gibi karnı gurulduyo ve gazı kokuyor rahatladım valla canım yaa çok sağol

tweety0555

ÖNEMLI DEGIL CANIM...dıyorum ya ılk cocukta oyle oluyor:)

DİLVİN

Alıntı yapılan: ırmak184 - 24 Mart , 2010, 18:49:11
selam hanımlar  :hello2:  :hello2:

bugün kontrole gittik, kızım 3230 dogmustu bugün 1 aylık olduk ve 4900gr olmuş doktor cok iyi kilo almış dedi  :nazar:  :nazar: gaz sancısı için metsil verdi inş. bir faydası olur  :amin:  :amin: yüzündeki sivilceler için sıcaktan ve sütün yaglı o yüzden olmustur dedi,evin sıcaklıgı normal aslında ama  :icon_scratch:  :icon_scratch: kalca usg cekildi cok şükür bişey cıkmadı..göbek fıtıgı varmış kızımda zamanla gecer dedi  :sad1:  :sad1: asımızıda yaptırdık.. rota asısınıda sordum 3 aylık olunca mutlaka yapalım dedi bizden haberler böyle...

aysecim oglusun cok tatlı masallah :nazar:  :nazar: allah bagıslasın..

ırmakcımmm maşallahhh bebişineee :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar mrblar
Sayfa güzel olmuş. Hayırlı olsun. Ben uzun zamandır takip ediyorum siteyi ama sadece okuyuculardanım. Aktif olamadım bir türlü. Benim de 17 Aralıkta bebişim epiduralli normal doğumla dünyaya geldi. 3.550 kiloda 52 cm doğdu. En son iki haftaki kontrolde boyu 65 kilosuda 5,800 dü. Kırkımız çıkana kadar gaz problemlerimiz oldu uykusuz gecelerimiz. çok şükür şimdi düzene girdik.
    Güzel paylaşımlar dileğiyle.....