2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

27 Mart , 2010, 08:42:22 #375 Son düzenlenme: 27 Mart , 2010, 10:04:30 ezoo
Alıntı yapılan: zelis - 27 Mart , 2010, 01:49:11
ezocugum bebegin o sekilde yediyse ve sonra huysuzlanmadiysa bence vermeye devam et canim ac kalmasindan iyidir , demekki bagirsaklarina ve midesinede dokunmuyor , bi rahatsizlik vermiyor,,,,

kizlar bu gun benim sutum cok azdi , anlamadim ki , onceleri hem sagiyordum hemde kizim emiyordu , iki gundur sagmadim kizim daha emdi ben sadece bi kere sagdim ama sutum hemen azaldi acaba kizim cokz ictigi icinmi azaldi , cunku benim gous deliklerim cok dar sut cok zor cikiyor icinden , kizim yeterince cekemedi ve sut bolsalmadigi icin azalmis olabilirmi  ???

bekelim yarin da sagmaya devam edecem nasil olacak...

aynen zelişcim gerçekten aç olmasından iyi dün 2 kez verdim aksine verdikten sonra daha keyifli oldu  :k06: doydu çocuk

canım göğüs nekadar boşalırsa o kadar çok süt olurmuş dediğin gibi bebişin boşaltamadıysa azalmış olabilir bence sağmaya devam et

bende tirle aldım ama ya beceremedim yada süt yok bilmiyorum 1 kaşık süt çıkıyor  :y25:

--elif--

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 27 Mart , 2010, 00:27:12
Alıntı yapılan: ezoo - 26 Mart , 2010, 17:31:58
GÜLFER NERELERDESİN KADERDAŞIM Bİ DOYURAMADIK SENLE ŞU YAVRUCAKLARI SEN AKIL VER BANA NAPİM BEN HER ÖĞÜN YAPAYIMMI ŞU PİRİNÇ UNLU MAMAYI  :dontknow: 

Ezgicim sefilleri oynuyorum ne olmuş ne bitmiş eksik kalmıyım diye girdim foruma popom yer gördü valla yarın kuranım var ancak temizlendik :S

Pirinç ununu bir kez denedim sevmedi Ecrin hanım, daha da yapmadım. Sevseydi devam edecektim sen bilirsin canım :) ( yap bence )  :k06:

Ecrin diş çıkarıyor deli olucam dua edin bana sabahlıyoruz, gündüz sürekli ağlıyoruz ne biçim iştir gece ateşimiz de vardı  :'(

Aldığım kavanoz maması buzdolabında nöbette pek hevesliydim ek gıdaya emme mamanın yarısı içine yarısı dışına oluyor çok da keyifli değilmiş bu iş.
maşallah çok erken daha diş çıkarmak için ama ecrin hemen yemeklerle başlayacak heralde hiç mamayla falan oyalanmayacak   :k06:  :k06: bu arada bi sorum olacak kızlar benm kızımda 4. ayına girdi acaba ne ile başlasam diyorum yoğurt nasıl olur acaba herkes yoğurt yedir diyor gerçi bizimki mümükün değil yemiyor başka bişey ama ben genede hevesleniyorum işte  :-\

мiŁenα.

gülfefcim hayırlsıyla çıkarır inşşş :amin: :amin:

ya benim oğlan gece çok emiyor gündüz kalkmıyor ki emsin :sad1: birde sanki sarılıgı azald gibi geldi..yarın oğluma 7 sini yapcam.. :occasion14: :occasion14:

bugün oğlumun doğğdugu gün 1 haftayı gerıde bıraktık..zaman cabuk gecıyor ::)

:love9: :love7: :love9:

--elif--

benm kızımda öyleydi zifiri karanlıkta olsa uyanık kalıyordu gece.gündüz yatıyordu daha yeni yeni geceyle gündüzü ayırt etti genede 3ten 4ten aşağı yatmaz  :k06:

мiŁenα.

acıyoz gözleri öle bakıyoz etrafa ..memede cuk cuk :binkybaby: bırde seslere cok duyarlı bırı konusurken memede ıse duruyor dınlıyor kaslard kalkıyor havaya :ehi: :ehi: :ehi:

ay özledim oglumu kalksada mıncırsam az :k06:

--elif--

canımm yerim ben onu bak bende şimdi kızımın o hallerini özledim ama her hali güzel yaa cnm bende öyleydim önceleri uyansada sevsem diyodum şimdide uyuyunca dünyalar benm oluyo  :ehi:  :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:bende ole dıcemmı acep :ehi: :ehi: :ehi:

yok yok oyy benım oglum bal kupu uzmez heralde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

demezsin inş. sen hep uyuduğunda özlersin anam yatmıyoki doğru dürüst nefes alsak kalkıyor  :cildir:  :cildir: artık sessiz konuşuyoz

< ESLAL >

oyy canım benim yerim onu ben minik kurabiye  :opucuk:

ayşecim nisada öyleydi ki hala öyle minicik bi ses duysa dikiyo kulakları işitme testi yapalımmı dediler hast. yok dedim ben test ettim maşallah iyi duyuyor ebe güldü gitti  :k06: çocuk herşeye tepki veriyor bu yüzden hırpalatmadım hiç

benim cadıda çok uyumuyor ama özlüyorum bende çok yavrum benim annesinin prensesi  :love9: :love9:

ebrarcım yoğurtla başlayabilirsin ama onu hergün taze mayalamak gerekiyor ben şuan becerebilcemi düşünmüyorum hazır 4.aydan itibaren kaşık mamaları var kavanozlarda meyve püreleri,muhallebiler filan var onlarlada başlayabilirsin canım

--elif--

aslında ben hergün mayalayabilirm ama kızım yermi bilmiyorum bi denicem bakalım  ::)

мiŁenα.

ne zaman sese duyarlı olur bebek ??? ???

yanı seslerden korkma faln benımkı son ses muzık duysada hıc uyanmıyor ::)

< ESLAL >

:nazar: :nazar: :nazar: negüzel ayşecim nisa doğduğundan beri gayet duyarlı  ;D en küçük çıtta açıyo gözlerini  :'(

мiŁenα.

benimki seslere kulak veriyor ama uyanma uykusunu bozma gibi birşey yok ::) ::)

DİLVİN

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 27 Mart , 2010, 00:27:12
Alıntı yapılan: ezoo - 26 Mart , 2010, 17:31:58
GÜLFER NERELERDESİN KADERDAŞIM Bİ DOYURAMADIK SENLE ŞU YAVRUCAKLARI SEN AKIL VER BANA NAPİM BEN HER ÖĞÜN YAPAYIMMI ŞU PİRİNÇ UNLU MAMAYI  :dontknow: 

Ezgicim sefilleri oynuyorum ne olmuş ne bitmiş eksik kalmıyım diye girdim foruma popom yer gördü valla yarın kuranım var ancak temizlendik :S

Pirinç ununu bir kez denedim sevmedi Ecrin hanım, daha da yapmadım. Sevseydi devam edecektim sen bilirsin canım :) ( yap bence )  :k06:

Ecrin diş çıkarıyor deli olucam dua edin bana sabahlıyoruz, gündüz sürekli ağlıyoruz ne biçim iştir gece ateşimiz de vardı  :'(

Aldığım kavanoz maması buzdolabında nöbette pek hevesliydim ek gıdaya emme mamanın yarısı içine yarısı dışına oluyor çok da keyifli değilmiş bu iş.

heyyy maşallaH  demek dişi çıkıyor prensesin  :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 27 Mart , 2010, 12:11:34
benimki seslere kulak veriyor ama uyanma uykusunu bozma gibi birşey yok ::) ::)

AYŞECIM SESSİZİIĞE ALIŞTIRMA ZATEN
SONRA KAPI GICIRDASINA UYANIR
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik