2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

hmm anladım maşallah size benm kışa geldiği için takarım korse

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Geçmiş olsun sevilcim :opucuk:

Günaydın kızlar...

Dün akşam acile gittim gözüm şişmişti ağrıyordu .. :-\

Meğer enfeksiyon kapmış. :sad1: Bir tane krem verdi geçmese göz doktoruna git dedi..

Eymen uyuyor hala Allah şükür iyi sabah babayı uugurladık hemen uyudu işlerimi yaptım.. ::)

Sanırsam biri varken huysuz bu çocuk dün hastaneden çıkışta annemlere uğradık ablam gelmedi daha bizle  :)

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

geçmiş olsun ayşe... neden oldu acaba ....

cemrede çok huzursuz yaaa .. hayırlısıyla bi atlatsa :honk: :honk:

мiŁenα.

[bBilmiyorum valla kaptım bir yerden demekki :-\

burnuma kadar acıyor yani gözüm :-\

Ya sıcaktandır yada büyüme atagı diyor herkez :-\

Ama eymen iyi şuan 2 gün bir hal oldu acaba yabancı biri oluncamı yapıyor diyorum ablam gitti eymen yine eski eymen :-\[/b]

ilkcemre

ablanı sık sık görmüyosa ondan huzursuz olmuştur belki.

мiŁenα.

Sık görmüyor belkide ondan :-\

Ancak işimi gücümü yapıyom beyazları camaşır suyunu yatırdım sabah 7 den beri ev topluyom..

Misafirim gelcek yemek yapcam daha  :-\

ben kaçtım görüşürüz :wave:

мiŁenα.

saat daha sabah 9 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben sanıyorum öğleye gelior :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

:ehi:  :ehi:
günaydın kızlarr nasılsınız bakımm  :flowers:

--elif--

yaa benimde bi kamyon işim var ama yapacak adam yok olmuyor böyle varya tutacam bir hizmetçi  :laughing7:  :laughing7:

мiŁenα.

ben koltugumu bilem sildim işler tamam suppurup sılme kaldı onuda mısafırım gelsın eymenı alır ben yaoarım :ehi:

--elif--

yaa valla içim gitti şimdi bende kalkıp yapacam ama ben oturmakk istiyommm ama temizlikte yapmam lazım neyse kalkım bari iyice gaza getirdin beni  :ehi:
bu iştahla halıları bilem yıkarım  :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sabah 6dan beri temmzilik teyim beyazlılarım kaynattım,koltugumu sıldım,mutfagı komple cıfledım,bulasıkları yıkattım makınayı boşalttım,tuvaletı akıttım,evi topladım...

sadece utum ve supurme kaldı oda mısafır gelınce yaparım hem muhabbet hem ütü yapmak daha ıyı oluyor :ehi:

--elif--

:ehi:  :ehi: mantıklıı  :icon_thumright:
sayma artık ayşee içim bir fena oluyor bende cvp yazıyorum arada kalkıyorum işlere bakıp geri oturuyom  :ehi:
neyse kociş geldi ben süpürürüm evleri dedi bir iş çıktı aradan  :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gerisi beklerrr hadi bayanlar temizliğe :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

sen yaptın yaa gülersinn aha bende gittim gidişim kötü oldu ama dönüşüm muhteşem olacakk   :ehi:  :ehi:  :ehi: