2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

22 Haziran , 2010, 23:32:54 #3330 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2010, 23:41:03 __İSO 2010__
bu arada burada şimşekler açkıyor gök gürlüyor hava fenaa  :icon_pale:

:director: EZGİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

NERDESİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

ferda2

İLKNUR BEN İLK KIZIMDA YAZMIŞTIM İLKLERİ AMA İKİNCİYİ YAZAMIYORUM VAKİT OLMUYO

DİLVİN

günaydın kızlarr

ilknurun dediği gibi ayşem sadece mesafe koy yeter

her halükarda görüşmek zorundasınız nihayetınde

ilknurcum bebeğimın ilkleri için  wep sayfası var face var 

e bide burası varrr

bide elle yazarsak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çocuk hangi birinı okuyacağını şaşırır

defter kalıcı belkı site çökebilir ama bende çıktısını alır kaplama yaptırırım   :laughing7: :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

günaydın kızlar...

ilknurcum yemeğini yapıcam eşim aşağı inelim deyince incem eymeni sevmeleri için inicem ama kesinlikle eskisi gibi olmicam konuşmicam ..
Tamame konuşmam gibi lüksüm yok şuan.
Hem okadar kötü biri olamam ki .Ben baştan beri mesafeliydim zaten yüzüme sölenen bir şey yok ben sağdan soldan duyduklarımdan bıktıgım için isyan ediyorum artık.

Neyse yaa  konuşmak istemiyorm daha ççok canım sıkılıyor...

İlknurcum bende ilklerini aşısını vs yazdığım defter var az aşka gelim duygularmı yazıyorum hemen opluşuma.
İlerde açsın açsın okusun ..Annesinin onu ne kadar sevdiğini anlar :love9:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

ilkcemre

ben d&r dan aldım bebeğimin ilkleri die bi defter ... içinde her bişi varrr... ay ay ayırmışlar. nerede doğduğu ilk kimler geldi. ayak izi el izi ailesiyle ilk resmi ilk doğum günü ilk bayramı ilk yılbaşısı bakıcısı için bile yer var :D doğmadan önceki düşüncelerimizi yazdığımız bi yer doğduktan sonra neler hissettik. vs.... böle bişi. hatta facede ayak izleri ve el izlerini paylaşmıştım. o ajandadan çekip. çokk güzel oldu. ve olmaya devam ediyo.  bende 15 yaşında vericem. arkadaşlarına hava atsın die :D

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 22 Haziran , 2010, 20:26:26
canım sıcaktan yapıyodur

sıcağın etkisiyle konakları daha da rahatsız ediyordur

doktoruna sordunmu ?

sordum o da bebe yağı sürüp biraz bekletip tarağın tersiyle tara dedi yaptım ama sonuç aynı biraz dökülüyor tamamen geçmiyor..oğlum azalttı konaklarını çok az kaldı  :sad1:

мiŁenα.

benimde doğum yaptogım hastane verdi ayak ızı vs hersey ası ılklerı vs ama kucuk el defteı gıbı...

ben buyuk deftere yaptım gunluk tutmustum ulturaston resımelrını yapıstırdım ...en son dogacagı gun babası ben bır kac yakın kısı yazdı...

dogduktan sonrad ılkllerı ve ara ara duygularımı yazdım..zaten blogum var ordada paylascam ;D

) SaMiRa (

benimde kırmızı kaplı bi defterim var ona yazmıştım hamileliğimi..şimdide mavi kaplı bi defterim var ilklerimizi ona yazıyorum hatta tırnakkestiğim günleri kaka yaptığını bilem yazıyorum ama onu vermem oğluma güler sonra bana :ehi: :ehi:

ilkcemre

canım benimde öyle... ilk tırnak kesimi ilk saç kesimi yerleri var oraları dolduruyorum. :k06: :k06: tavsiye ederim yapmayanlar varsa .. D&R dan almıştım. bebeğimin ilkleri kitabın adı. resimli falan çok orjinal bişi olucak bitince

мiŁenα.

:D:D çok hoş ilerde anı işte sana :D:D
oğlum okusun okusun geline beni satmasın :ehi:

AککORTįє

ben hamile kaldığım ay almıştım çok güzel orjınal bi defter ne büyük ne küçük. hamileleiğim boyunca duygularımı yazdım. ult. resimlerini yapıştırdım.

hatsaneye götürdüm gelen kişlere yazdırdım çok güzel bir anı oldu

şimdide ilklerimi kilo boy takibini

ara ara da duygularımı yazıyorum  :love9: :binkybaby:

ilkcemre

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 23 Haziran , 2010, 16:20:04
:D:D çok hoş ilerde anı işte sana :D:D
oğlum okusun okusun geline beni satmasın :ehi:

ben eve alcam gelini yok oğlumu göndermem bi yere otursun evinde askere de göndermicem ömür boyu beraber yaşıcaz oda benim dizimin dibinde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ilkcemre

bende bi ara okula gönderemem die düşünüyodumm ::) ::)

napar bensiz bi başına oralarda... medyada son çıkan ölümlü haberlerden sonra herlade  bende yanından ayrılmam okulda :icon_thumright: