2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 24 Mart , 2010, 21:32:41
Arkadaşlar mrblar
Sayfa güzel olmuş. Hayırlı olsun. Ben uzun zamandır takip ediyorum siteyi ama sadece okuyuculardanım. Aktif olamadım bir türlü. Benim de 17 Aralıkta bebişim epiduralli normal doğumla dünyaya geldi. 3.550 kiloda 52 cm doğdu. En son iki haftaki kontrolde boyu 65 kilosuda 5,800 dü. Kırkımız çıkana kadar gaz problemlerimiz oldu uykusuz gecelerimiz. çok şükür şimdi düzene girdik.
    Güzel paylaşımlar dileğiyle.....

hoşgeldın canım aramıza
artık okuyucu olma,paylaşımcıda ol canım :opucuk:
bu sitedekı çoğu arkadaşımızla çok kalıtelı dostluklarımız oldu
ınş. senınlede öle olur
bebeğinede maşallahhh
:nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Teşekkür ederim cevabın için selcan. İnş. güzel paylaşımlarımız olur.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 24 Mart , 2010, 21:32:41
Arkadaşlar mrblar
Sayfa güzel olmuş. Hayırlı olsun. Ben uzun zamandır takip ediyorum siteyi ama sadece okuyuculardanım. Aktif olamadım bir türlü. Benim de 17 Aralıkta bebişim epiduralli normal doğumla dünyaya geldi. 3.550 kiloda 52 cm doğdu. En son iki haftaki kontrolde boyu 65 kilosuda 5,800 dü. Kırkımız çıkana kadar gaz problemlerimiz oldu uykusuz gecelerimiz. çok şükür şimdi düzene girdik.
    Güzel paylaşımlar dileğiyle.....

merhaba canım hoşgeldin aramıza   :flowers:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 24 Mart , 2010, 21:52:03
rica ederım canım :opucuk:
kızının adı ne
Kıızımın adı Hatice Berrin. ikinci kızım. Birinci kızım Beyza Nur. Benim adım da Nesrin. Tanıştığıma çok memnun oldum.

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar sizlerinde fikrini almak istiyorum. Ben şimdiye kadar Kraftın beşiğini kullandım. Kızımın boyuu uzadı. artık rahat yatamıyor onda. Bir an önce Yatak almak istiyorum. Park yatak düşünüyorum. Sizler ne kullanıyorsunuz. önerilerinizi bekliyorum....

--elif--

hoşgeldin nesrin  :flowers: ben bambu beşik kullanıyorum cnm ewim pek büyük olmadığı için onları tercih ettim mobilya beşik yerine çok kullanışlı,rahat sallanıyor ama sanıyorumki 1 yaşına kadar ancak kullanılır çünkü küçüklerden benmki  :-\

DER!N

Nesrin hoş geldin uzun zamandır görüşememiştik online katılımcı olmana sevindim.  :opucuk:
Maşallah Berrine Rabbim nazarlardan korusun büyümüş bile.   :amin:

Ben parkyatak kullanıcısı sayılırım ilk zamanlar onu kullandım ama tam bir işkenceydi sallanmaya alıştığı için gece sürekli uyanıktım :) elim yatakta kalıyordu valla.

Berrinle ecişin arası fazla değil, benimki artık gece sallanmadan uyuyor seninki de öyledir sanırım. Oda yapacaksan yada yaptıysan çocuk odası almanı tavsiye ederim çok kullanışlı modüler mobilyalar var parkyatak evet pratik ama hem bunu hem onu alma diye diyorum.

tweety0555

http://www.bebekceyiz.com/productDetail.aspx?lngProductID=439&lngCategoryID=87&name=Stork+Garden+Lux+Oyun+Park%c4%b1+(Y%c4%b1kanabilir+Kuma%c5%9f)
ben stork un yıkanabılır garden cınsını kullanıyorum daha oncekı oglumda mobılya kullandım daha sık duruyor mobılya ama park yatak daha kullanıslı...benım aldıgım oldukca ucuz ama kumasını fılan cok begendım...oldukcada kullanıslı hele senınde ıkıncı bebek ...ben kendı kulandıgımı tavsıye ederım..

nesrin_beyza&berrin

Teşekkürler arkadaşlar.
Gülfercim ecişte maşallah çok tatlı olmuş. Berrin sallanmaya alışmadı. Çok şükür gecelerimizde rahat geçiyor artık. Ablamızın pembeli güzel odası var. Şimdi park yatak alalım büyüyünce ablasının odasına uygun bir ranza ya da baza atarız artık....

ferda2

arkadaşlar beşik seçimini çok iyiy yapın bizim beşik sallamalıydı üst kısmınıkaldırınca bebek 6 yaşına kadar yatıyor diye almıştık ama kızım 23 aylıkken üst kısmını sökmediğimiz için düştü benim için işkendeydi kızımı hiç yalnız bırakmıyordum düşer diye ben temizlik yaparken babası bilgisayara dalmış kızımda o arada düşmüş :BangHead: :BangHead: çok korktuk ama allaha şükür bişey olmadı benim azım yandı sizinkisi yanmasın

мiŁenα.

naber kızlar nasıslınız....

ben uykusuz ve bitkinim oğlumun uyku düzeni ok kötü gece hiç uyumuyor ..gündüz kaldıramıyorum uykudan :honk: arada kaldırim emzirim dyorum almıyor uyurken ..uyandırmak için yapmadıgım şey kalmıyor kalkmıyorda :dontknow: :dontknow: gecede tam te :dontknow:rsi ayakta bekliyoruz ya memede uyuyor yerine koyunca kalkıyor...yada omzumda uyumak istiyor ;D

ne yapcagımizi şaşırdık :cildir: gögüslerimin yarsıda geçmedi dün gece aglaya aglaya emzirdim :crybaby2:

yarın dr gitcez ...gelince yazarım...

birde sezeryan olnalar dikiş yerime baktım uç kenarı kanamış gibi acep birşeymi oldu ya :-\

:love9: :love7: :love9:

mavişimmm

ayşecimm geçmişş olsunn canımmm.rabbim yardımcınız olsunnn.....gecıcek inşallahh hepsii.düzene gircek amaa zamanı var dahaaa.bizlerede dua et olurmuuu..senın gibi bizde sağ salim kucagımıza aldıgımız günleri görelimmm...

< ESLAL >

oyyy paşama çok tatlı maşallah yerim onu ben  :hungry: :hungry:

canım uyku düzeni malesef bu günlerde böyle oluyor inş. zamanla düzelecek hepsi ama daha çok erken sanırım o gece uykusunu gündüz uyuyor gündüz sık sık uyandırmaya çalış

benimde dikiş yerlerim kötü oldu kanama yoktu ama kabuk oldu hep sürekli oturmaktan ve sabit aynı şekilde durmaktan sanırım bizde gece gündüz memedeydik  :cildir: ama bişey olmadı çok şükür ağrısının geçmesi uzun sürdü benim 2 ayda anca geçti acısı sızısı  :sad1:

göğüs yaram olmadı fakat birinde acıma oldu çok ucu bembeyazdı ebe yanlış emzirmeden kaynaklanıyo bunlar demişti ben kantron yağı kullandım geçmişti 2 günde

< ESLAL >

birde ayşecim sakın sakın uyumuyor die sallamaya alıştırmayın bugünler zorda olsa geçiyor ama o sallama kalıyor öylece nisa koca gün ayaklarımda  :honk: