2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

BİZ ÖNCE MOLFIKLSE BAŞLADIK BİRAZ KIZARTTI POPİŞİNİİ
ONDAN SONRA SLEEPY DIYE Bİ MARKA VAR
ALMAN BEZIYMIŞ ONU TAVSIYE ETTILER
76 ADET VAR 12 TL YE ALIYORUZ

GÜLFERIMM SAĞOL TATLIM PAYLAŞIM İÇİN  :opucuk:
AMA SAĞLIK OCAĞI BİZE MAYISIN  18 NE GÜN VERDI
3.AYINDA AŞI OLMAYACAK MI ŞİMDİ BİZİMKI
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

evt selcancım 3. ayda aşımız yok bizde 3 mayısta olcaz

DER!N

3.ayda aşı yok selcan, biz 4.ay aşılarımızı olucaz Nisan 14te şimdiden dert aldı beni.

Prima'nın 3 numarasını kullanıyorum hep prima kullandım eşim dün almış 80li bir paket megapaketmiş bu fiyatı galiba 25lira falan bilmiyorum.

Rica ederim kızlar benim yazmadığım var mı siz de aşı ? Eksik kalmayalım.

Yanlarına özel diye yazdıklarımı devlet şuan için karşılamıyor.

neslihan

bizim aşı kartımızda 9.ayda aşı yok 12.ayda var kızlar

мiŁenα.

sağolun kızlar ..

allaha sükür sütüm hemencicik geldi hemde iyi oğlum doyuyr ama çok emme istegi oluyor sanırsam gazlı ya memede rahat edşyor...

bugün işitme testi falan yaptırdık brde topuk kanı hastaneden cıkarken yaptıar bırde saglık ocagındada yaptırdık oglum sabahtan berı bır fııl aglıyor..benımd canımdan can gıdıyor... :sad1: :sad1: :sad1:

hersey allaha sukur cok ıyı..sarılık var pazartesı gel dedı gıttıgımız dr ama cuma gunu dogum yaptıgım hastanede bır dra gıdecegız benım dr onu tavsıye eettıi.. :binkybaby:

hepınızı opuyorum pek gıremıyorum ..yatıyorum sureklı...oglumun resmını eklıcem bır ara optum hepınızı :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

--elif--

ne güzel cnm herşey yolunda ALLAHa şükür ama eymenide bir görseydik ya merak ediyoruz  ::) sarılık için çok bekletme ayşe hemen götür benmde kızımda oldu 3 gün yattık hastanede inş. size gerek kalmaz bide kızımın dru bol bol emzir emerek atlatır anne sütüyle dedi

AککORTįє

HOŞGELMİŞSİN HAYATTIM ARTIK BURALARDA DAHA SIK GÖRÜCEZ SENİ  :D  EVT CANIM BOL BOL EMZİR, NE KADAR ÇOK EMZİRİRSEN SARILIĞI GİDER. BENİMDE OĞLUM HAFİF SARI GİBİ OLDU İLK Bİ KAÇ GÜN İÇİNDE BOL BOL EMZİRDİM SÜREKLİ VE BU YÜZDEN DE SARILIK OLMADI ÇOK ŞÜKÜR. BOL BOL EMZİR SÜREKLİ EMZİRKİ KANALLARIN AÇILSIN BİŞEY GELMİYO DİYE EMZİRMEMEZLİK YAPMA. SEN EMZİRDİKÇE SÜTÜN GELECEK. KİMSENİN DEDİĞİNE DE KULAK ASMA. BAK BURDA MAŞALLAH HER KES DOKTOR OLUP ÇIKTI HERKES HERŞEYİ BİLİYOR ARTIK  :k06: YARDIMA FİKRE İHTİYACIN OLURSA HEPİMİZ BURDAYIZ  :opucuk:

neslihan

мiŁenα.

sağolun kızla :opucuk:

paşam hafif sarılık oldu dr normal dedi kontrole cagırdı cuma gıtcem bakalım ıns hastanede falan yatmaz..

herseyı ıyı allaha sukur bugun evımıze cıktık pasam yatagıyla tanıstı :occasion5: :occasion5: ay hasta olmasın cok korkuyorum..bırde bugun kan aldılar topuk kanı normal kan falan ay gozlerım doldu aglamamak ıcın zor tttum kendımı...  pasamın resmını koyucam hanımalr bır duzenlı resımlerımızı :suclu:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayse resimleri bekliyoruz sekerim merak icindeyim  :laughing7:

zelis

Aysecigim hos geldiniz canim , oglusunu kuacagina aldin he , ne mutlu sana canim Rabbim anali babali buyutsun..

canim meme uclari icinse kucuk bi tavsiye verebilirim , emzirdikten sonra bi iki damla sutunden gogus uclarina sur ve birak  acik kalsin oylece kurusun , beni biraz rahatlatmisti bu yontem , banada hastanedeki hemsieler demisti bunu . insallah sanad biraz faydasi olur canim , .birde bebegine sadece gogus ucunu degil kahverengi kisminin hepsini vermeye calis.....

zelis

kizlar kizimi bu gun tartmaya goturdum 4650 gr olmus, iki haftada 550 gr almis..
doktor cok iyi dedi bu sekilde kilo almasina , sizcede iyimi yoksa azmi , kayinvalidem az dedi yine ,  :BangHead:

Angel

Alıntı yapılan: zelis - 23 Mart , 2010, 23:35:15
kizlar kizimi bu gun tartmaya goturdum 4650 gr olmus, iki haftada 550 gr almis..
doktor cok iyi dedi bu sekilde kilo almasina , sizcede iyimi yoksa azmi , kayinvalidem az dedi yine ,  :BangHead:

ahhhh su senin kayinvalideni varyaaaaaaaaaaaaaaaaaa   :violent1: :violent1:   evire cevire dovmek lazimm kisss masallah cooooooooook iyi bebegin kilosu

yani ayda  1.10 kg aliyor cook coook iyi masallahhhh  sen bakma  kayinvalidenin laflarina insani fitil ederler sonra ben birsey demedim der    :caca:

aysecim hosgeldiniz canim pasamiz nasil annesi mutlaka bir foto bekliyoruz uygun bir zamaninda   :nazar:

мiŁenα.

şu konun başlıgına mart annelerınıde ekleyın daha :k06: :k06: :k06:

oğluşum bugün sakindi maşallah şuan uyuyor :D :nazar: oy nnesi kurban olsun sarılık oldu ya gozlerının ıcı sararıyor :sad1: :sad1:

ay ılknur senın pasa ısıyordu dımı bezını acınca dırek benımkıde ısıyor ya gece ıkı kez alım dedım ıkısındede cısssssssssss ustu bası batıyor :ehi: :ehi:

DER!N

oyyy benim pıtırcığım anne olmuş oğluşunun altını açarken tişleniyomuş yerim seni ben  :opucuk: :opucuk:

Zelişş maşallah subhanallah ayda en az 500 gram alınması lazım seninki 2 haftada 550gram almış maşallah kuzuma benim.

Kayınvaliden halt etmiş yani  :k06: