2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DER!N

maşallah paşama  :nazar: inş. tekrarlamaz tatlım ama normal yani

3 gece ve gün uyumadım bir keresinde sabah 5 gibi ecişi bi salladım canıma yettirdi  :'( uyudu sonra deliksiz :) daha yapmıyo öyle cadılık

AککORTįє

aman maşallah maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

arada da öhö diyo  :( hasta değil neden öksürüyorki. 2 günde bir mesela öksürüyo. kusmuğu kalır boğazında ondan olur dediler aslında ölede olduğu oluyo ama ne bilim  ???

DER!N

normalmiş benim fosil doktor öyle dedi her bebek yaparmış cılız bir öksürük di mi yine de kontrolde muayene ettir sen ard arda götürdüm ben geçen hafta temiz çıktı kısa kısa öksürüyor yine de burnu tıkalıysa da olur

AککORTįє

evt ya aynen.bizde gidicez kontrole bunuda sorucam

aman hasta olmasınlrda zaten hasta  olsa 2 güde 1 öksürmez sürekli öksürür.  ev sıcak yiyip içip yatıyolar. bu durumda hasta olmaları mucize olur

DER!N

sakınılan göze çöp girermiş millete bakıyorum tek tulum ne çorap ne atlet giydiriyorlar maşallah bişeycikde olmuyor biz çift kat giyiniyoruz yine  de işte ne biliyim

polaire

Tükürük için bizim doktorda normal dedi. Benim kızımda 2.5 aylıkken başlamıştı. Birde bu öksürük olayı çok canımı sıkıyodu normal olduğunu duyduğum iyi oldu ara ara cılız bir öksürük var bende üşüttüm falan sanıyodum. Benim kızım çok terliyo emerken ama sadece başı. ben o yüzden boynundan üşüttü sandım korkmuştum. Sizin bebeklerdede terleme varmı?

AککORTįє

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 22 Mart , 2010, 19:31:18
sakınılan göze çöp girermiş millete bakıyorum tek tulum ne çorap ne atlet giydiriyorlar maşallah bişeycikde olmuyor biz çift kat giyiniyoruz yine  de işte ne biliyim

aynen öyle canım  :'(

Alıntı yapılan: polaire - 22 Mart , 2010, 19:33:06
Tükürük için bizim doktorda normal dedi. Benim kızımda 2.5 aylıkken başlamıştı. Birde bu öksürük olayı çok canımı sıkıyodu normal olduğunu duyduğum iyi oldu ara ara cılız bir öksürük var bende üşüttüm falan sanıyodum. Benim kızım çok terliyo emerken ama sadece başı. ben o yüzden boynundan üşüttü sandım korkmuştum. Sizin bebeklerdede terleme varmı?

evt canım hatta şu an kucağımda emiyor ve acayip terli başı

DER!N

benim kız da sabırsızca emince hararet yapıyo su kaynatıyo terlemesi de normalmiş  :k06: :k06: ya siz bana sorun hergün konuşuyorum doktorla bugün de öksürüğünü dinlettim telefonda hiç bişeyi yok dedi  :k06:

< ESLAL >

ayyy gülfer çok hoşsun bende sık sık arıyorum adama benden fenalık geldi  :k06: ama seninki daha hoş telde öksürük dinletmek  :ehi: :ehi:
o sebepsiz öksürük bizdede mevcut  :icon_scratch: ve aynen emerken başı çok terliyor bende bu yüzden üşüdünü düşünüyordum

eşim geldi şimdi idrarı az bulmuşlar yeniden istemişler napsın çocuk anca okadar çiş yapıyo  :caca:
buarada kuzucumun kilosu 5900 olmuş boyuda 64cm mamayı brak doyuyo çocuk bakalım mamasız nekadar alcak dedi zaten günde 1 yada 2 ölçek anca yiyordu ama ben yinede doymadığını düşünüyorum  :dontknow:

--elif--

Alıntı yapılan: polaire - 22 Mart , 2010, 19:33:06
ewt cnm benmkide çok terliyor ve aynı şekilde öksürük bizdede oluyor 

tuana ve sudem

benim kızımda emerken başı çok terliyor şimdi bile kucamda beş dakika uyusa hemen cecik terliyo ben doktora sormuştum sen daha önce çocuk büyütmedinmi bebekler emerken terlerler demişti  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: bende çocuk büyüttüm ama büyük kızım 15 gün emdi o yüzden emen bebekleri bilmiyorum dedim  :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

hanımlar ben geldim size bir kaç sorum var ...fazla vaktim yok oğlum çok gazlı :crybaby2: :crybaby2: sürekli uyanıor ve 7/24 meede kalmak ıstıyor...

ılk olarak memelerım hep kanıyor ole yara oldu canım yanıyor cok...meme sılıkkonu aldım gogsume takıyorum ole emıyor damagını yara edermı acaba cok guclu cekıyor cunku...

ıkncıısı cok gazlı ne yapım... :crybaby2:o ağladıkca bende aglıyorum...

ve ınannın kac gundur 1-2 saattlık uykuylayım.. :sad1:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

canım hoşgeldin gözün aydın
silikon uç yara yapmaz kullanabilirsin göğüsuçlarınada kontron yağı sür bana ii geldi pembesi olcak ama
gazı içinde zinco kullan derim biz 3. gün başlamıştık ii geldi o ara
emmek istemesinin çözümü henüz yok bu bi müddet daha devam edecek canım uykusuz gecelerden kastımız buydu :k06:
ikinizide çok öptük kokla paşamı bizim için  :opucuk: :opucuk:

--elif--

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 22 Mart , 2010, 20:15:57
hanımlar ben geldim size bir kaç sorum var ...fazla vaktim yok oğlum çok gazlı :crybaby2: :crybaby2: sürekli uyanıor ve 7/24 meede kalmak ıstıyor...

ılk olarak memelerım hep kanıyor ole yara oldu canım yanıyor cok...meme sılıkkonu aldım gogsume takıyorum ole emıyor damagını yara edermı acaba cok guclu cekıyor cunku...

ıkncıısı cok gazlı ne yapım... :crybaby2:o ağladıkca bende aglıyorum...

ve ınannın kac gundur 1-2 saattlık uykuylayım.. :sad1:

hoşgeldin ayşe hayırlı olsun öncelikle tam beni tarif ettin bende aynen öyleydim canm kanıyodu yara oldu hatta ama inan hiçbir ilaç geçirmedi ben zeytinyağı sürerdim hem gazı içinde yardımcı olur emerken silmene gerek yok ama merhem kullanırsan her defasında silmen lazım ve buda çok can yakıyor benmkide hep ağlıyordu çok huysuzdu ama yapacak bişe yok cnm halada öyle  :cildir: inş. geçer seninki peki sütün yeterlimi belki daha tam gelmemişse doymuyodur  :dontknow:

--elif--

ama cnm silikon uçla acımazda bazı bebişlerde onsuz emmiyor bu seferde tanıdığım var ama oda kötü bişey ayşecim çok acı veriyo biliyorum ama en fazla 10 gün acır sonra geçer sık dişini azcık