2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

22 Mart , 2010, 13:16:57 #195 Son düzenlenme: 22 Mart , 2010, 13:25:34 iLkNuRR
bizim gaz sorunumuz bitti galiba bu 3. gün tık yok   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

c.tesi günü ilacı bitti almadım bakalım ne durum da diye ama sorun yok  :muzz: :muzz:

emzirdikten sonra omzuma alıp bi gaklatıyorum sonra yatırıyorum okadar, şimdiye kadar 50 kere gaklasa da sancı çekiyordu yavrum. 3 gündr yok umarım bitmiştir.

birde oğlumun ağzı sürekli tükürükleniyo kızlar sizde de oldumu  ???

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 21 Mart , 2010, 21:35:35
kızlar ferrum kullanan varmı aranızda yada nezaman başlanıyor acaba yarın bizim kontrolümüz var soracam bakalım doktorumuza birde multitabs damla istiycem bebeklerin gelişiminde çok faydalıymış yaa bu doktorlar nie bilgi vermiyo insanlara yada faydalı nie kullanmayı önermiyor sinir oldum heee

aynen fıtık oluyorum  :cussing:

bizde bşi kullanmıyoruz, ne zaman başlanıyorki acep  ???

Angel

hadi gozunuz aydin ilknurcum  insallah birdaha geri donmez su gaziniz  :amin:

canim hepimizin basinda su tukuruk olayi size simdiden merhaba diyor iste    :k06:  bizim ustumuz basimiz hep sel olurdu o yuzden gunde 4-5 kez onluk

degistirirdik taa ki disleri cikana kadar yani emremin iki tane disi var ama hala seni cesme gibi akiyor .

AککORTįє

Alıntı yapılan: Angel - 22 Mart , 2010, 13:30:25
hadi gozunuz aydin ilknurcum  insallah birdaha geri donmez su gaziniz  :amin:

canim hepimizin basinda su tukuruk olayi size simdiden merhaba diyor iste    :k06:  bizim ustumuz basimiz hep sel olurdu o yuzden gunde 4-5 kez onluk

degistirirdik taa ki disleri cikana kadar yani emremin iki tane disi var ama hala seni cesme gibi akiyor .

sağol hayatım inş inşşşşş  :amin: :amin: :amin:

iyide tülincim bizimki daha küçük diş çıkarmıyo bişi yapmıyo erken değil mi yada başkla bişeyden mi acaba tükürükleniyo  :dontknow:

Angel

canim emre 3 ayliga yakindi seli akmaya basladiginda 6 aydada disi cikmisti  ama neler cekmisti yavrum su dis yuzunden offfff offffff

bir dr'una sor istersen bakalim ne diycek .3 gundur uyukusuzum yavrumun  disleri cok acitiyor patlarken hele dun gece hic uyumadik   :'(

Allahim hepimizin yardimcisi olsun insallah   :amin: :amin: :amin:

hee bu arada unutuyordum . ilknur eger disleriyse ellerini agzina koymak istiycek kasinicak damaklari huysuzluk yapicak  oyle anlarsin yani ama su belirtiler

yoksa bir dr'a gotur icin rahat olur en azindan   :opucuk:

βαlκιz

bebekler yutkunmayı ögrendikçe azı sulanırmmış akarmışş
:icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 22 Mart , 2010, 13:29:52
Alıntı yapılan: ezoo - 21 Mart , 2010, 21:35:35
kızlar ferrum kullanan varmı aranızda yada nezaman başlanıyor acaba yarın bizim kontrolümüz var soracam bakalım doktorumuza birde multitabs damla istiycem bebeklerin gelişiminde çok faydalıymış yaa bu doktorlar nie bilgi vermiyo insanlara yada faydalı nie kullanmayı önermiyor sinir oldum heee

aynen fıtık oluyorum  :cussing:

bizde bşi kullanmıyoruz, ne zaman başlanıyorki acep  ???

canım devit3 temi kullanmıyosun devit 7.günde başlanıyo sağlık ocağından veriyolar zati

AککORTįє

ONU KULLANIYORUZ CNM

EVT SAĞLIK OCAĞIDA VERDİ

AککORTįє

Alıntı yapılan: Angel - 22 Mart , 2010, 13:57:11
canim emre 3 ayliga yakindi seli akmaya basladiginda 6 aydada disi cikmisti  ama neler cekmisti yavrum su dis yuzunden offfff offffff

bir dr'una sor istersen bakalim ne diycek .3 gundur uyukusuzum yavrumun  disleri cok acitiyor patlarken hele dun gece hic uyumadik   :'(

Allahim hepimizin yardimcisi olsun insallah   :amin: :amin: :amin:

hee bu arada unutuyordum . ilknur eger disleriyse ellerini agzina koymak istiycek kasinicak damaklari huysuzluk yapicak  oyle anlarsin yani ama su belirtiler

yoksa bir dr'a gotur icin rahat olur en azindan   :opucuk:

evt doktoruna bi sorayım gittiğimde ama öle aşırı dercede değil günde 3/4 kere . mesela bu saat oldu bak daha bişi olmadı

--elif--

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 22 Mart , 2010, 13:16:57
bizim gaz sorunumuz bitti galiba bu 3. gün tık yok   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

c.tesi günü ilacı bitti almadım bakalım ne durum da diye ama sorun yok  :muzz: :muzz:

emzirdikten sonra omzuma alıp bi gaklatıyorum sonra yatırıyorum okadar, şimdiye kadar 50 kere gaklasa da sancı çekiyordu yavrum. 3 gündr yok umarım bitmiştir.

birde oğlumun ağzı sürekli tükürükleniyo kızlar sizde de oldumu  ???

cnm bence normaldir yaa benm kızımda aynı bütün gün tükürük dolu ağzı bide akıtıyor önü hep ıslak oluyor önlük kullansam bile günde 3-4 kez kıyafet değiştiriyorum ne kadar doğru bilmem ama çok öpülürse olur diolar  :dontknow:

AککORTįє

--elif--

:k06:  :k06: öyle cnm bizimkide napsın zavallı büütün gün anne ewde baba ewde öpülmekten bi hal oldu salya sümük geziyo  :ehi:

AککORTįє

isome

tükürük olayı bizdede var ilknurcm ağzından salyalar akıyo ve tükürükleri ağzında sanki köpürüyo gibi şeyler oluyo ve bende önlük yetiştiremiyorum bizimki bide kusuyo hiç önlük yetmiyo artık çıkardığımı elimde yıkayıp asıyorum böle idare ediyoruz....
ebrarcım dün msjını görmedemn çıkmışım canım kusura bakma canım,ewt dün kimseler uğramadı hafta sonuyduya herkes gezmelere gitmişti galiba  :occasion14:

< ESLAL >

şimdik doktordan geldik kızlar bebişimin kilosu gelişimi çok iyimiş mama verme dedi ama kızımın vajinasında yapışıklık varmış  :y25: bu kız bebeklerde çok sık rastlanırmış bi krem verdi 15 gün kullanıcaz açılmazsa cerrahi müdahele gerekebilirmiş  :crybaby2: ufff yaa çok canım sıkıldı yavrum bi müddettir çişini yaparken ıkınıyordu ben zannettim ıkınırken çiş kaçırıyor  :BangHead: