2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

buğün 1 aylık olduk :nazar: :nazar: :nazar:

bende 56 hamile kaldım 22 kilo oldım sabah tartıldım 12 kilo vermişimm :muzz: :muzz:

azcık göbek dışında bende kendimi kilolu hissetmiyorum..ama yiende vermem gereken 10 kilo kalmış oda gider ..dert etmiyorum :occasion5:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Vay be bir ay oldu demek maşallah kuzuma yaşlarını askerliklerini mürüvvetini de gör inş. eşinle sevdiklerinizle birlikte  :amin:

KUZEY

kızlar sizce en iyi emzik hangisi ben nuk kullanıyordum o da yanaklarımızda iz yapmaya başladı bebedora başladık???

ilkcemre

ben wee kullanıyorum ilk onu vermiştim değiştirmeye cesaret edemiyorum şimdi belki almaz die... burda okuduklarımdan sora sanırım büyüyüncede aynı memeyi kullanırız biz küçük müçük idare ederizz :k06: :k06:

KUZEY

2 ay yerinne 2 yılda değiştirin siz canım :toothy10:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

DER!N

KUZEY

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 18 Nisan , 2010, 13:38:47
ben nuk kullanıyorum çok memnunum  :icon_thumright:
canım ben de memnunum ama benimki kızartıo yanaklarını üzerinde örümcek resmi olan  sert biraz plastiği acıtıo :dontknow: sapı yok benim aldığım modelim ondan mı acaba bir de saplı deniyelim bari

AککORTįє

18 Nisan , 2010, 14:59:06 #1044 Son düzenlenme: 18 Nisan , 2010, 15:02:42 iLkNuRR
olabilir canım belki ondandır. bizimkide uzun süreli kaldığı zaman az da olsa iz oluyor. fakat acıtmıyor.

benimki saplı

< ESLAL >

bizde şuan chicco kullanıyoruz bende nuk kauçuk alıcam 1 tane kızlar bazı markalarda gece emziği uyku emziği çeşitleri var bunların farkı ne bilgisi olan varmı  ???

AککORTįє

gündüz emziği gece emziği mamadan sonra emzik çişden sonrası için emzik  :icon_scratch: ;D

bence  okadar da değil, 3/5 çeşit olacak evinde yeter yahu  ::)

< ESLAL >

:ehi: :ehi: :ehi:

doğru diosun canımda bizim koleksiyonda o eksik biliyonmu ondanda alayım kusur kalmasın dedim  :toothy10: :toothy10:

AککORTįє

< ESLAL >

bugün pazar kimsecikler uğramıyorr nerdesiniz millet  :director: :director: