Bebişim Cinsiyetini Gösterdi Artıkkkkk

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 05 Mart , 2010, 21:33:28

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sibelcım canım benım hayırlı evlat olsun canım  darısı dogumunun başına artık cınsıyetıde ogrendık  :amin: :amin: :hello2: :hello2:
saglıkla buyut hayatım  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: hüseb - 07 Mart , 2010, 01:00:22
hayrlısı olsun cnm rabbim bizede nasip etsn bu günleri inş hayrlısyla
saoll canımm inşş güzelimm  :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: bebeğimbenim - 07 Mart , 2010, 01:11:41
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:aaaAA canım çok sevindim ALLAHIM SAGLIKLI BİRŞEKİLDE KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİNNN  :amin: :amin: :amin:
OGLUŞUNA NE İSİM KOYCANN CANIM DÜŞÜNDÜNMÜ ??? ???SÜNNETİNE BİZİ ÇAGIRIRSIN İNŞALLAHH ;D ;D
saolll güzelimm rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallahhh ALİ EYMEN düşünüyoruzz canımm ben karar verdimde baba daha onay vermedi bi şekilde kanına gircem artık  :ehi: inşallahhh güzelimm cagırmazmıyımmmm  :laughing7: :laughing7: :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 07 Mart , 2010, 02:06:03
sibelcım canım benım hayırlı evlat olsun canım  darısı dogumunun başına artık cınsıyetıde ogrendık  :amin: :amin: :hello2: :hello2:
saglıkla buyut hayatım  :amin:

aminn bitanemmm  :amin: rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin inşallahh  :opucuk:

.:.Zamansız.:.

sibos kuzum hayırlı olsun canım..çok sevındımmm..sağlıklı bır sekılde kucağına alman dılğıyle annesı :opucuk:

Lastrose

kiz sibel allah seni netmesin emiiiiiiiiiii hahahahaha tuturdunmu oglani :k06: kizini alamicam desene tehooo insallah ikimizinde ikincisi kiz olur yaaaa :amin: :amin: :amin:

eli ayagi düzgün olsun gercekten fark etmez... ama cok sevindim sen oglan istemiyomuydun zilliiiiiiiiii :hello2: :hello2:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: zamansiz - 08 Mart , 2010, 10:02:46
sibos kuzum hayırlı olsun canım..çok sevındımmm..sağlıklı bır sekılde kucağına alman dılğıyle annesı :opucuk:
canımmmm cok tesekkür ederimm aaminn cümlemiz insallahh   :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Lastrose - 08 Mart , 2010, 13:55:05
kiz sibel allah seni netmesin emiiiiiiiiiii hahahahaha tuturdunmu oglani :k06: kizini alamicam desene tehooo insallah ikimizinde ikincisi kiz olur yaaaa :amin: :amin: :amin:

eli ayagi düzgün olsun gercekten fark etmez... ama cok sevindim sen oglan istemiyomuydun zilliiiiiiiiii :hello2: :hello2:
tutturmusuzzz kızzzz  :k06: inşallahh güzelim ali ayagı düzgün olsun saglıklı olsunlarda farketmezzz  :amin: sekerim ben hep kız istiyodum kız hastasıydım ama hamile kaldıgımdan beri erkek olucak dedimm içime dogmus demekk  :k06: :ehi:

Lastrose

olsun canim erkek olsun.. saglikli olsun fark etmez bende basindan beri kizim olucak dedim rüyalarima göre öle sandim ama oglum olucak onada mutluyum bebislerimin abisi olucak..

kendine ve bebisine dikkat et canim  :muzz:

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 06 Mart , 2010, 14:00:50
Alıntı yapılan: yağmur10 - 06 Mart , 2010, 01:11:32
canım  msn de yazdım ama gene de burdan da tebrik edeyim seni vatanına milletine hayırlı evlat Rabbimize hayırlı bir kul olur inşallah Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah benden önce doğurursun inşallahh  :toothy10: damadıma iyi bak bozuşuruz sonra  :toothy10:

bakmazz olurmuyumm sekerimmm  :k06: bak fazla kaptırma kızım olcakdiye erkek olursaaa sonra  :ehi:

olsun kız teyzesi erkek olursa da senin oğluşunla arkadaş olurlar biz nasıl senle konuşuyoruz sen istenbulda ben izmirde onlarda arkadaş olurlar onların vesilesiyle belki birbirimize gider geliriz güzel olur kız valla düşünmesi bile güzel  :love7:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayyyyy ne güzellll yaaa görüşürüzz sekerimm neden olmasınnn dimiii üçlü test sonucumuzu aldık bugunnn cok güzel cıktı sonuclarımızz allaha sükürler olsun

elif35

hadi gözün aydın bende ayın 18 inde gitçem anomali taraması için cinsiyeti de kesinleşir dedi doktor inşallah net bişey derlerde bende yazarım buraya kızım oluyo ya da oğlum oluyo diye bir de yarından sonra sağlık ocağına gitçem tetanoz aşısı için  :-ooo ağrıyo diyorlar çok inşallah ağrımaz  :cussing:

SiRiNe

sibel canim hayirli olsunnn Allah kucagina almayi nasib etsin oglunu saglikli sihatlic, hayirli evlat olur insaallahh  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: yağmur10 - 09 Mart , 2010, 17:17:19
hadi gözün aydın bende ayın 18 inde gitçem anomali taraması için cinsiyeti de kesinleşir dedi doktor inşallah net bişey derlerde bende yazarım buraya kızım oluyo ya da oğlum oluyo diye bir de yarından sonra sağlık ocağına gitçem tetanoz aşısı için  :-ooo ağrıyo diyorlar çok inşallah ağrımaz  :cussing:

inşş agrımazzz sekerim bende gidicemde hele bi 20 haftalık olalımm

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 09 Mart , 2010, 17:25:47
sibel canim hayirli olsunnn Allah kucagina almayi nasib etsin oglunu saglikli sihatlic, hayirli evlat olur insaallahh  :amin:
amin duygucum rabbim cümlemize nasip eylesin kucagımıza almayı  :amin: