22 Mayıs , 2024, 04:43:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BERRUM geliyor teyzoşları (sayfa 6)

Başlatan buket_berru, 02 Mart , 2010, 18:24:01

« önceki - sonraki »

н∂vv∂ ツ

kız ben sana demedimmi  göbişleri atacaz die

çooooookkk sevindim canım

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsinnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

darısı forumdaki diğer arkadaşlara

onlarında yüzü güler inşş

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

Alıntı yapılan: ebuu - 02 Mart , 2010, 18:51:12
balkızz yaa bende bugün doktordan üçüzlerim olacağını öğrendim 2 kese net gözüküyo diğeri de gelişmekte.daha 2 ay önce düşük yaptım.çok korkuyorum
senin ikiz deilmiydi ben seni hamile diye biliyodum unuttum
konuştukmu daha önce karıştırıyomuyum acaba
üçüzmü maşallah tedavi falan oldunmu dogalmı neden korkuyosunn kii  :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

н∂vv∂ ツ

balkız benimde değerim yüksek gibimi ne
adetim 2 gün geçti 561
ikiz olabilirmi
yanlışmı biliyorum  :dontknow:

βαlκιz

Alıntı yapılan: havuç - 02 Mart , 2010, 19:33:33
adetim 2 gün geçti 561
ikiz olabilirmi
canım ben hamileyken
kan tahlili yaptırmadım direk utrasona girdim ögrendim.. kan degerim kaçtı bilmiyorumm kii  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: balkızZz - 02 Mart , 2010, 19:35:22
Alıntı yapılan: havuç - 02 Mart , 2010, 19:33:33
adetim 2 gün geçti 561
ikiz olabilirmi
canım ben hamileyken
kan tahlili yaptırmadım direk utrasona girdim ögrendim.. kan degerim kaçtı bilmiyorumm kii  :-\
hımmm tamm canm

ebuu

konuşmuştuk seninle daha önce canım.2 ay önce hamileydim ama düşük yaptım.tekrar hamile kaldım 4 haftalık ve kan değerim 9615.doktor iki kesenin net diğerinin de gelişmekte olduğunu söyledi 1 saat önce falan geldim zaten hastaneden.diğeri düşük oldu ya bu da öyle olur diye korkuyorum riski varmış çünkü.yok tedavi falan olmadım tamamen doğal:)

bebişim06

canım hayırlı olsun gözün aydın  :flowers: :flowers:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

hapyy

hayırlısı olsun ALLAH kucağına almayı nasip etsin
tebrikler...

βαlκιz

Alıntı yapılan: ebuu - 02 Mart , 2010, 19:42:06
konuşmuştuk seninle daha önce canım.2 ay önce hamileydim ama düşük yaptım.tekrar hamile kaldım 4 haftalık ve kan değerim 9615.doktor iki kesenin net diğerinin de gelişmekte olduğunu söyledi 1 saat önce falan geldim zaten hastaneden.diğeri düşük oldu ya bu da öyle olur diye korkuyorum riski varmış çünkü.yok tedavi falan olmadım tamamen doğal:)
bişey olmaz canım dikkat ett bişey olmaz inş.
anam maşallah ne dogallık varmış sende üçüz maşallah maşallah allah saglıcakla kucagına almak nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

buket_berru

kızlar hepinize teşekkür ederim Allah herkese sağlıklı çocuk nasip etsin  :amin: :amin: :nazar:
***berru***

βαlκιz

Alıntı yapılan: buket_berru - 02 Mart , 2010, 19:55:11
kızlar hepinize teşekkür ederim Allah herkese sağlıklı çocuk nasip etsin  :amin: :amin: :nazar:
kaç haftalıksın canım şimdii kan değerin nasıl

ebuu

sülaleden gelen bişey herhalde canım.ablamında doğal yoldan 3ü oldu annemler ikizler.çok var yani ailede üçüz ikiz.2 ay önce düşen bebeklerimde ikizdi ama şimdi tecrübeliyim hazırım da inşallah sağ salim alırız çocuklarımızı kucaklarımıza.üçüzü de nasıl alacaksam artık:)

βαlκιz

ne güzel iştee hep ikizz
benimde torunlarım ikiz olur inş. olma ihtimali yüksek  :muzz: :muzz:
alırsın alırsın bende bıugun gördüm hastanede üçüz ama büyükler 4 yasında falan
2 kız bir erkek  :k06: :nazar: :nazar: :nazar:

hüseb (ebuşş)

cnmmmm tebrikler Allah tamamına erdrsn inş kaç haftalıksn
aşkitomm.....
bebeğimmm...

ebuu

evet canım yüzde doksan öyle bi ihtimalin var.hatta torunların değil de bi kere daha hamile kalırsan onunda ikiz olma ihtimali çok yüksek.daha kimseye söylemedim 14 haftalık olmadan da kimseye söylemicem ne olur ne olmaz:(