2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 05 Mart , 2010, 08:56:30
Dünür senin gelin göt göt gitmelere başladı :k06:

nasıl baş edeceğim ben bu kızı hiç bilmiyorum popoyu aç dünyayı dolansın  :ehi: :ehi:

:k06: :k06: :k06: :k06:

anam  :D  yesin cici annesi onun dötünüüüüüü  :D :D :D

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 05 Mart , 2010, 09:14:01
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 04 Mart , 2010, 23:45:27
ayy yavrum benimmmm  :D  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy demekki benim tosun 2 aylıkken öle olacak, nasılsabırsızla bekliyorum bilemezsin, bana babasına  tepki vereceği zamanları  :hieyt:

çok az kaldı annesi beim paşamda yakında gülücükler atacak  :D sürekli konuş ilknurcum bunun çok faydası var nisa çok çabuk başladı agulara filan

gülfer benim kızda çok lafçı npcaz bu cadılarla bilmem bizde bayılıyor popoyu açmaya  :D

ay aman inş konuşuyorum hep babasıda konuşuyor  :D daha çok oyun kıvamında  :D

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 05 Mart , 2010, 11:07:42
Kız işte  :ehi:

valla babamız kızmaya başladı alışacak böyle olmaya diye :)  :k06:

çok tatlı halleri ya maşallah subhanallah yavrularımıza Rabbim nazarlardan saklasın  :amin:

bazen düşünüyorum da şafakçıydık nasıl doğum olacak nasıl anne olacağız falan aman ağrım oldu uyuyamadım dönemiyorum yürüyemiyorum ve birsürü şey söylüyorduk doğdular 2-3 aylık oldular bile  :love9: :love9: :love9:

ya dimi  :) bi kaç ay önce cm. cm açılmaları sayıyorduk şimdi kucaklarımızda bokuydu gazıydı onları konuşuyoruzz   :D

AککORTįє

Alıntı yapılan: tweety0555 - 05 Mart , 2010, 11:47:47
ya ben bu sıteye cok detaylı gırmıyorum bır kac sayfayı zıyaret edıyorum bu sayfayı ıse sureklı okuyorum tam cocuklarımızın sayfası oldu ama benım derdım nıcklerden adalrı aklımda tutamıyorum nıcklerımızı ve adlarımızı ve bebeklerımıızn dogum tarıhlerı ve adlarını yazsak...bır sonrakıde alıntılayarak devam etse...gercı sızler bılıyrosunuz ama rıca edıyorum..

tweety0555-özlem-04.01.2010-mert

bırde sıze sunu soracagım ızlerede kalca cıkıklıgı ıcın fılm ıstendımı bızden ıstendı bugun ogleden sonra sonucu gosteecegım...
calısanlar var mı ızınlerı ne yapacaklar benım 4 nısanda doluyor...ama baslamayacagım donm sonuna kadar bırde 40 gun olan rapor hakkı 20 gune ınmıs ..haberı olan var mı..

mert e gelınce maasallh dıyorum abımız gıbı sakın olacak herhalde...gunduz uykulaımız sorunlu ..ama cantanın ıcıne gırese bol bol uyuyor...

ilknur_19.01.2010_ismail poyraz  :icon_thumright:

evt canım kalça filmi isteniyor. 1 ay ile 3 ay arası bende çektirdim.

maşallah canım senin oğlana benimde 40 na kadar öleydi, 40 ından sonra hafif mızırdanmaya başladı. geceleri bazen huysuzlık yapıyor uyumuyor  :(

tweety0555

ılknurcum sagol..
ben bırde bebeklerınızı oturma odanızda ıken uyuyorken nerde uyutuyorsunuz ve uyanıkken yerde mı oyalandırıyorsunuz...
benım ana kucagı var su eskı tıplerden oto koltugu gıbı degıl yanı onda uyuyor sadece gecelerı yatagına koyuyorum belkıde gece gunduzu ondanda ayıırt ettı..
ama hıc yerde yatırmıyorum koltuga koyuyorum ama artık hareket ettıkce duser dıye korkuyorum yerdende usur dıye korkuyorum...
banyo nasıl yaptırıyorsunuz...kac gunde yaptırıyorsunuz...

ferda

banyosunu haftada bir yaptırıyorum önce 3 defa yaptırıyordum hastaalandı bende yaz gelene kadar haftada 1 e indirdim su bebeğe iyi geliyor ama hemen soğuk kaptı kızım o yüzden sayıyı indirdik gündüzleri ana kucagında benimkide eski tiplerden koltuk olandan degil yani gece beşiğinde yatırıyorum bende hiç yüksege komuyorum çünkü hareketlendi
  ferda 1ocak doğumlu kızımız elif reyyan

ferda

2 AY AŞISI YAPTIRACAK OLANLAR DİKKAT OKUYUN
KIZLAR VEREM AŞISI OLUYOR KOLDAN YAPILIYOR O YÜZDEN 3 GÜN BANYO YAPTIRMIYORSUNUZ BEBİŞİNİZİ GİTMEDEN ÖNCE AKŞAMINDAN YIKAMANIZI ÖNERİRİM diğer ikisi bacaktan oluyor

AککORTįє

rica edeim özlemcim

evt doğru bende duydum onu gitmeden önce banyo yaptırmak gerek.

ben gündüzleri oto koltuğuna koyuyorum nereye gitsem yanımda taşıyorum. yere koymuyorum, yerde hava sirkülasyonu var ferdacım. yere koyma emniyetli ve yukarda bi yere koy sende. nerde işim varsa örneğin mutfakta emniyetini iyice sağlıyorum iki tarfatanda kapalı sağlam bi yere koyuyorum. hem güvenilir hem gözümün önünde .benimki de hareketlenmeye başladı, ozaman nasıl yapıcam bilmiyorum işte. onunla ilgilenicem uyuduğunda da yatağına yatırıp öyle işimi görücem sanırım. banyo işinide 3 günde bir yaptırıyorum bende ama hasta olacak diyede ödüm kopuyor  :'(

мiŁenα.

maşallah pıtırcıkarınıza...

bende dogursamda sızın su muhabbetelre katılsam :k06: :k06:  olmuyor boel safakcı kalmadı ılknurrrrrr :cildir: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

:ehi: :ehi: :ehi:

sabırsızlıkla bekliyoruz seni canımm  :D dayan çok accık kaldı  :muzz: :muzz: :muzz:

мiŁenα.

sorma sancılar basladı bende ama dakka tutuyorum duzenlı degıl... :-\ :-\,
pazaretsı gıtcez dr teyzemıze bakalım ne dıyecek ::) ::) ::)

27 gün sonra bende sorularımı yoenktecem sıze ..bakalım benım pasam nasıl olcak :love7:

AککORTįє

мiŁenα.

:binkybaby: :love9:

amin canımmm :amin: :amin:

paşamı gıdışından öp benim içn :binkybaby:

unicornn

efet canım benim de nisan da ucrettsiz izn,im bitio ne yapcam hiç bilmiyorum :(

unicornn

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 05 Mart , 2010, 13:47:15
rica edeim özlemcim

evt doğru bende duydum onu gitmeden önce banyo yaptırmak gerek.

ben gündüzleri oto koltuğuna koyuyorum nereye gitsem yanımda taşıyorum. yere koymuyorum, yerde hava sirkülasyonu var ferdacım. yere koyma emniyetli ve yukarda bi yere koy sende. nerde işim varsa örneğin mutfakta emniyetini iyice sağlıyorum iki tarfatanda kapalı sağlam bi yere koyuyorum. hem güvenilir hem gözümün önünde .benimki de hareketlenmeye başladı, ozaman nasıl yapıcam bilmiyorum işte. onunla ilgilenicem uyuduğunda da yatağına yatırıp öyle işimi görücem sanırım. banyo işinide 3 günde bir yaptırıyorum bende ama hasta olacak diyede ödüm kopuyor  :'(
oto koltuğunda oturu pozisyon sanki rhatsız gibi gelio bana altna destek falan koyuyomsun ilknur?
benimki 6 ocak doğumlu