2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

bende bastırtıyorum ferdacım hatta ellerinden tutuyorum hop kalkıyor  :D hoppala yaparkende bacaklarıma bastırtıyorum bizimde yaşlı bi komşu teyzemiz var o söyledi çabuk yürürmüş ozaman bebiş maşallah bizimki çok dirençli bazen kafasını kaldırmaya çalışıyor  :)

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 03 Mart , 2010, 19:42:58
valla bilmiyorum canım ben ilk söylediğimde eşim sallama poşetlerden almış  :D %100 rezene yazıyordu kutunun üzerinde ama içime sinmedi ben marketten bebekler için hipp aldım

aslına bakarsan ilaçtan çok bitkisel olanı vermek istiyorum. sanırım önce rezeneyi denicem  :-\

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 04 Mart , 2010, 09:42:45
hmm ben hipp inkini aldım onun üzerinde açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir yazıyor ozaman bu daha mantıklı ilknurum hipp al ozaman şimdi içmezse az büyüyünce verebilirsin

öle yapim canım sağol, dün gecede maşallah bi güzel uyudu. ondan önceki gece çok huysuzdu. bu gece çok rahat yattı emdi uyudu emdi uyudu. maşallah  :nazar:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 04 Mart , 2010, 13:53:57
bende bastırtıyorum ferdacım hatta ellerinden tutuyorum hop kalkıyor  :D hoppala yaparkende bacaklarıma bastırtıyorum bizimde yaşlı bi komşu teyzemiz var o söyledi çabuk yürürmüş ozaman bebiş maşallah bizimki çok dirençli bazen kafasını kaldırmaya çalışıyor  :)

:D maşşalah balıma  :nazar:

bizimki başını tutuyor 10sn sonra küt omzuma  :D sonra geri kaldırıyor. baya dikeltiyor. çok hareketli altını bağlayamıyorum  :k06:  :nazar: kendini geri atıyor. çok işim var sanırım ilerde  ::)

Zeynep_Sena

hmm ben hipp inkini aldım onun üzerinde açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir yazıyor ozaman bu daha mantıklı ilknurum hipp al ozaman şimdi içmezse az büyüyünce verebilirsin

bende hipp kullaniyorum valla bence cay iyi geliyor ilk bas bi deneyin sonra hala devam ederse ilac verin gaz sancisi icin bence

benim kizimda bizi gormesse uyaniyo ve geri uyuyabiliyo ama beni gorunce hemen uyaniyo gece gunduz hic farketmiyo sonrada uyuyamiyo kolay kolay hemen her sese uyanio kombinin sesi geliyo ben bile zor duyorum o hemen o sesi nasil duyupta uyaniyo anlamiyorum

AککORTįє

ah canım ya kötü olmuş  keşke sese alıştırsaydın ben alıştırdım elektrikli süpürgeye bile uyanmıyo

--elif--

benimkide uyamıyodu ne güzel ilk zamanlar şimdi noldusa nefes alsak uyanıyo  :cildir:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 04 Mart , 2010, 15:36:48
Alıntı yapılan: ezoo - 03 Mart , 2010, 19:42:58
valla bilmiyorum canım ben ilk söylediğimde eşim sallama poşetlerden almış  :D %100 rezene yazıyordu kutunun üzerinde ama içime sinmedi ben marketten bebekler için hipp aldım

aslına bakarsan ilaçtan çok bitkisel olanı vermek istiyorum. sanırım önce rezeneyi denicem  :-\

öyle yap hayatım işe yaramazsa zincoyuda verebilirsin rahatlıkla oda bitkisel çünkü  :icon_thumright:

benim cadı içmiyor rezeneyi ya daha doğrusu mama dahil hiçbişey içmek istemiyor sadece beni emmek istiyor şurup veriyorum yarısı içine yarısı dışına  :-\
iştahsızmı olcakki bu çocuk ek gıdaya geçerken çok sorun yaşıycam galiba  :'(

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 04 Mart , 2010, 15:40:06

öle yapim canım sağol, dün gecede maşallah bi güzel uyudu. ondan önceki gece çok huysuzdu. bu gece çok rahat yattı emdi uyudu emdi uyudu. maşallah  :nazar:

maşallah benim paşama  :nazar: :nazar: :nazar: bizde öyleyiz bi gece güzel uyuyor ohh diyorum düzene girecek bisonraki gece uyumuyor  :icon_scratch: cadı benim kız cadı  :D

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 04 Mart , 2010, 15:44:13
Alıntı yapılan: ezoo - 04 Mart , 2010, 13:53:57

:D maşşalah balıma  :nazar:

bizimki başını tutuyor 10sn sonra küt omzuma  :D sonra geri kaldırıyor. baya dikeltiyor. çok hareketli altını bağlayamıyorum  :k06:  :nazar: kendini geri atıyor. çok işim var sanırım ilerde  ::)

:nazar: :nazar: :nazar: kuzum benim aman öyle olsunlar canım hareketsiz bebek sevmiyorum ben benim cadıda çok hareketli karada yüzecek sanki kol bacak hiç durmuyor  :D yattığı yerden başını kaldırmaya çalışıyor 2 gündür inanılmaz babacı oldu babasını gördüğü gibi ne gülücükler görmen lazım  :D

AککORTįє

ayy yavrum benimmmm  :D  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy demekki benim tosun 2 aylıkken öle olacak, nasılsabırsızla bekliyorum bilemezsin, bana babasına  tepki vereceği zamanları  :hieyt:

DER!N

Dünür senin gelin göt göt gitmelere başladı :k06:

nasıl baş edeceğim ben bu kızı hiç bilmiyorum popoyu aç dünyayı dolansın  :ehi: :ehi:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 04 Mart , 2010, 23:45:27
ayy yavrum benimmmm  :D  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy demekki benim tosun 2 aylıkken öle olacak, nasılsabırsızla bekliyorum bilemezsin, bana babasına  tepki vereceği zamanları  :hieyt:

çok az kaldı annesi beim paşamda yakında gülücükler atacak  :D sürekli konuş ilknurcum bunun çok faydası var nisa çok çabuk başladı agulara filan

gülfer benim kızda çok lafçı npcaz bu cadılarla bilmem bizde bayılıyor popoyu açmaya  :D

DER!N

Kız işte  :ehi:

valla babamız kızmaya başladı alışacak böyle olmaya diye :)  :k06:

çok tatlı halleri ya maşallah subhanallah yavrularımıza Rabbim nazarlardan saklasın  :amin:

bazen düşünüyorum da şafakçıydık nasıl doğum olacak nasıl anne olacağız falan aman ağrım oldu uyuyamadım dönemiyorum yürüyemiyorum ve birsürü şey söylüyorduk doğdular 2-3 aylık oldular bile  :love9: :love9: :love9:

tweety0555

ya ben bu sıteye cok detaylı gırmıyorum bır kac sayfayı zıyaret edıyorum bu sayfayı ıse sureklı okuyorum tam cocuklarımızın sayfası oldu ama benım derdım nıcklerden adalrı aklımda tutamıyorum nıcklerımızı ve adlarımızı ve bebeklerımıızn dogum tarıhlerı ve adlarını yazsak...bır sonrakıde alıntılayarak devam etse...gercı sızler bılıyrosunuz ama rıca edıyorum..

tweety0555-özlem-04.01.2010-mert

bırde sıze sunu soracagım ızlerede kalca cıkıklıgı ıcın fılm ıstendımı bızden ıstendı bugun ogleden sonra sonucu gosteecegım...
calısanlar var mı ızınlerı ne yapacaklar benım 4 nısanda doluyor...ama baslamayacagım donm sonuna kadar bırde 40 gun olan rapor hakkı 20 gune ınmıs ..haberı olan var mı..

mert e gelınce maasallh dıyorum abımız gıbı sakın olacak herhalde...gunduz uykulaımız sorunlu ..ama cantanın ıcıne gırese bol bol uyuyor...