2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ferda

arkadaşlar bu sayfa çok güzel olmuş teşekkürler hande akıl edip açtığın için nisan ayında da bebişlerimiz inşlh 3 aylık oluyorlar bu sayfayı 3 aylık bebklerinizle nasıl vakit geçiriyorsunuz bebklerinizin boyu ne kadar uzadı kaç kilo aldılar bebekleriniz neleri yapabiliyor şeklinde başka bir sayfa açalım 1 nisanda kimlerin bebişleri 3 aylık oluyor benimkisi 1 nisanda 3 aylık olcak ama sağlık ocağındaki kilo boy takibi 5 nisanda yapılacak 5 nisandan önceki sağlık ocağı takibi olan arkadaşlar bu sayfayı başlatırsa memnunolurum

tweety0555

benım bebegımde  4 nısanda 3 aylı oluyor...ya bızım 2 aylık takıbımızde 600 gr almıs oglum cok uzuldum 5800dedı dr..5200du 1aylıkken ...dogumkılosuda 3800 ..canım sıkkın oyuzden..bugunde daha yenı asımızı yaptıracagız ..ınsaallh bırsey olmaz...atesten cok korkuyorum...

< ESLAL >

gayet güzel kilo almış canım neden üzülüyosun ki benim kızım 3950 doğdu 2,5 aylık ve 2 aylıkken kilosu 5500 dü sütüm yetmiyor ama kızım mamayı reddediyor bende çok üzüldüm başta ama yapacak bişey yok malesef

tweety0555

aslında doru soyluyorsun ama cok seyı kafaya takıp sutumu engellıyorum herhalde..ona canım sıkılıyor...bugun asımız var 3 ası olacak herhalde koldan var mı?

< ESLAL >

evt canım koldan ve 2 bacaktan kıyamam yavrucuklarımıza nasıl canları yanıyor  :honk:

unicornn

Alıntı yapılan: ferda - 09 Mart , 2010, 09:37:31
arkadaşlar bu sayfa çok güzel olmuş teşekkürler hande akıl edip açtığın için nisan ayında da bebişlerimiz inşlh 3 aylık oluyorlar bu sayfayı 3 aylık bebklerinizle nasıl vakit geçiriyorsunuz bebklerinizin boyu ne kadar uzadı kaç kilo aldılar bebekleriniz neleri yapabiliyor şeklinde başka bir sayfa açalım 1 nisanda kimlerin bebişleri 3 aylık oluyor benimkisi 1 nisanda 3 aylık olcak ama sağlık ocağındaki kilo boy takibi 5 nisanda yapılacak 5 nisandan önceki sağlık ocağı takibi olan arkadaşlar bu sayfayı başlatırsa memnunolurum
teşekkür ederim ferdacım  :occasion14:
biz bu perşembe aşıya gitcez tweety aşıdan sonrAKİ GELİŞMELERİ  PAYŞARSAN SEVİNRİM
umArım ateş flan olmas
biz nisan 1 de acalm yeni sayamızı direk  :director:

AککORTįє

benimkide ayın 17 sinde olacak  :y25: umaım ateş yapmaz

ya çok ağlıcak yaa

< ESLAL >

ateş yapmıyor kızlar ben doktorumuzada sordum ebeyede artık aşıların ateş yapmadığını söyledi 2 de ve gerçekten ateşimiz yükselmedi ama aşıdan sonra fitil yada şurup verirseniz iyi olur ağrısı geçer kuzucukların  :opucuk:
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 09 Mart , 2010, 14:59:20
benimkide ayın 17 sinde olacak  :y25: umaım ateş yapmaz

ya çok ağlıcak yaa

evt ilknurum kıyamam çok ağlıyolar nisa o gün uykusunda bile ağladı altının açılmasına bayılır normalde o gün mızıldandı hep altını açarken iğne olcak sandı heralde yavrum  :'(

AککORTįє

ferda

bizim ateşimiz yükselmedi ama çok huysuzdu ben aşıdan sonra 1 çay kaşığı calpol verdim kilo konusuna gelince bizimkisi 2 ayda 3 kilo almış ama önemli olan 3 aylıkken takip kilosu dedibaklım artık kaç kilo olcaz bu arda boyumuzda 9 cm uzamış 2 ayda

tweety0555

adım ozlem arkadaslar..bız geldık ası olurken yavrum agladı ama sonrasında daha cok ıclendı agladı allahtan sakınlendıde araba kullanabıldım yanlız gıttım bırde bebekle korktum cok aglayacak dıye...ama maasallh aglamadı arabada...
evden gıderken cıplakken tarttım 6100 geldı orada tarttı kıyafetle6250 dedı. 900gr ıyı dedı ama hastanede 6100 cıkmıstı kıyafetle 5800 demıstı cok uzulmustum...
ebe ates yapmaz dedı ama ben genede eve gelınce agrısı olursa dıye calpol verdım yarım cay kasıgı..
onemlı not:sızın ebeler dedımı bılmem ama bebek veem asısını kolundan oluyo ya 4 5 yda 6.ayda o kolunda ıgnenın oldugu yerde ırınlı bır sıvılce gıbı dedı korkmayın ve kesınlıkle patlatmayın banyodada ovalamayın dedı...sızınde aklınızda olsun...ayrıca uc gun banyo yasak kokacagız:))))
bızden haberler boyle...

unicornn

hadi geçmiş olsun cnmmm
darısı başmıza bi z de perşembe gitcez aşıya bende calpol felan yok siz neden aldınız surup doktormu tavsiye etti

< ESLAL >

bizim doktorumuz fitil verdi ateşi çıkarsa çok huysuz olursa verirsin demişti ama ben calpolda blunduruyorum evde