2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

benimki uyandı azcık emdi olmadı accıkta mama yedi tabi yarısı yine çöpe  :icon_scratch: yeniden uyudu ama sallanarak bırakınca uyanıyor bide nezle ondan bizede geçti başım çatlıyor daha hiç bi iş yapmadım her yer heryerde  :-\

мiŁenα.

geçmiş olsun ezgicim :opucuk:

kıyamam küçücük daha nasıl çeksin nezleyi yavrum :'(

< ESLAL >

:opucuk: :opucuk: sağol canım benim sorma yavrum benimde içim gidiyor biz perişan oldukki o napsın
nasıl oldu anlamıyorum okadarda dikkat ediyorum evden dışarı çıkmıyoruz ama evimiz sobalı oda sıcaklığı değişiyor ister istemez ondan oldu  :honk:
ilaç kullanıyoruz ateşi filan yok çok şükür burun akıntısı var

мiŁenα.

senın evın sobalı en azından bır odada durursun sureklı...benım evımde soba yok ..olmuyor! ben ne yapıcam ufo ve petek var bıze yetıyor pıpılım gelınce ne yapcaz bakalım.. :'( :'( :'( uf yaaa

< ESLAL >

hmm çok zor oluyor canım ya bi çaresine bak derim en ufak şeyden kapıyolar bizimki sıcağı sevmiyor ev azcık sıcak olsun tıkanıyor hemen ee soba yeni yandığında sıcak oluyor uff ne zor yaa şu kış geçse bi hayırlısıyla yaza petek döşenecek bakalım aslı çıkarsa  :-\

мiŁenα.

olmazsa bızde kat kalorıferı yaptırcaz ..olmuyor böyle kiraya çıkmak istemiyorum para biriktiriyoruz burda kiraya cıkarsak hiç bir zaman ev alamam :-\

< ESLAL >

aman canım katlan ozaman insanın kendi evi gibisi yok bizde kiradayız kısmet olursa alcaz bakalım birde senin ucunda özgürlük var  :k06: süper olur valla

мiŁenα.

aynen bana çifte mutluluk ;D ;D

bakalım hayırlısı olsun.... ;D ;D

ama evım olsun valla benden rahatı olmıcak ;D ;D

kocısım oglusum ben bır tane daha yaparım ohh mıs gıbı aıle oluruz ;D ;D

ferda

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 06 Mart , 2010, 14:24:33
benımkı henüz uyanmadı  :ehi: :ehi: :ehi:

bırazdan uyanır :ehi: :ehi: :ehi:

şekercim benim iki tane cadım var 2 aylık olanı sana göndereyim doğurana kadar sende kalsın hem idman yapmış olursun

мiŁenα.

yolla ferdacım alım canımcım....

benı butun cocuklar bebekler cok sever..yabancılık cekkmez ;D

AککORTįє

Alıntı yapılan: ferda - 06 Mart , 2010, 22:54:22
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 06 Mart , 2010, 14:24:33
benımkı henüz uyanmadı  :ehi: :ehi: :ehi:

bırazdan uyanır :ehi: :ehi: :ehi:

şekercim benim iki tane cadım var 2 aylık olanı sana göndereyim doğurana kadar sende kalsın hem idman yapmış olursun

Oh ne güzel valla, 1 ay önceden keşke bize de idmanlık bir tutam bebişimiz olsaydı  ;D

ferda

kızlar benim yatak odasında iki tane beşik var büyük 24aylık küçük 2 aylık vallahi bütün gece iki beşik arasında koşturuyorum kendi yatagıma zor yatıyorum biri uyanıyo diğeride onun sesine kalkıyor eşim birini ben birini alıyoruz  çok zorlanıyorum akşam eşim gelince çok mutlu oluyorum gündüzleride öyle birisini bacagımda sallanıyorum diğerine mememi veriyorum doğumdan sonra çok dikkatedin benim gibi arka arkasına olmasın bence ideal olan iki bebek arasındaki yaş farkı en az4 olmalı

AککORTįє

:-\

senin kazara oldu anladığım kadarıyla..

bende 2 yaşından sonra düşünüyordum aslında  :icon_scratch:

AککORTįє

biri 2 yaşında biri 2 aylık

allah ımm  :cildir: hakkaten çok zor ya

iyi valla başedebiliyorsun