2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

AککORTįє

sorma ya  :cildir:

benim arkadaş bunu doğumdan itibaren kullandı, nasıl kullandı hiç bi fikrim yok. popo tarafına ince battaniyeyi kare yapıp koyuyorum üzerine bide kalın battaniye koyuyorum pusetin üstünü kapatacak şekilde ama hala oğlumu üzerine koyduğumda bana rahatsız duruyormuş gibi geliyo. bu oto koltuğu bebeğin anne karnındaki duruş şekline göre yapılmış. ama hiç öle durmuyo  :cussing:

DİLVİN

benımkı sabahtan akşama kadar emmek istiyor
emerek uyuyor
çokkk yoruluyorum gündüzler
wc ye bile zor gidiyorum
emzıkte almıyor
miğdesi bulanıyor
gece 12 ye kadar hep kucağımda
:dontknow: :dontknow:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

ay canımm , benimkide öleydi başta emzik beni kurtardı. gündüzleri 2 saatte bir memiş, geceleri sadece acıkıp uyandığında. aralarda da emzik. o olmasa aynı bende ayvayı yemiştim . umarım emziği alır canım ya, yoksa çok zor valla  :-\

< ESLAL >

selcancım ben aynı durumdayım hayatım şuaralar  biraz daha seyreldi ama hep emmek istiyor ve emzik verdiğimde öğürüyor mamada yemek istemiyor uyurkende hep sallanmak istiyor hadi sallanmaya çözüm bulduk salıncağımız gelicek ama emme işini napıcaz hiç bilmiyorum  :dontknow:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 05 Mart , 2010, 23:33:35

benim arkadaş bunu doğumdan itibaren kullandı, nasıl kullandı hiç bi fikrim yok. popo tarafına ince battaniyeyi kare yapıp koyuyorum üzerine bide kalın battaniye koyuyorum pusetin üstünü kapatacak şekilde ama hala oğlumu üzerine koyduğumda bana rahatsız duruyormuş gibi geliyo. bu oto koltuğu bebeğin anne karnındaki duruş şekline göre yapılmış. ama hiç öle durmuyo  :cussing:

kızlar bizde gündüzleri hep pusetteyiz ve gerçekten rahatsız gibi duruyodu ilknurcum bende senin gibi yapıyordum yinede kafası yamuk duruyordu şimdi alt açma seti yaydım yastığınıda popo kısmına koydum sanki daha iyi oldu

DİLVİN

biz 40 gün kaynanamda kaldık
bebeği emziye alıştırma diye verdirmedi
şimdide böğürüyor verdiğimde
şimdi bile kucağımda
uyuyor ama
yerine koysammı koymasammı  :dontknow:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

:k06: benimkide şuan kucağımda memede uyuyor yerine koyunca açıyor gözlerini
maskara etti küçücük şeyler bizi  :k06: :k06:

DİLVİN

ben yerıne koydum
şimdilik uyuyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
en fazla 5dakıka uyur
sonra yine bağırır
ya kızlar benım oğluş
fazla ağlamıyor
sadece wıkkkk wıggg
diye kendıyle boğuşuyor
sizinkıde ölemı

< ESLAL >

aynen canım benim cadıda öyle çok sinirlenirse uykusu saparsa ve çoookkkkk acıkırsa ağlıyor onun dışında mıkır mıkır avazavazağlaması yok çok şükür ağlasada hemen avunuyor  :nazar: :nazar:

AککORTįє

benimkide uyudu memede şimdi yerine koydum   :ehi: anam işte çocuklu olunca demek herkesin böle oluyo, pc başında meme  :ehi: :ehi:

DİLVİN

zaten bizim çocuklar doğuştan pc lı
anammmm baya uyuycak heralde benımkı
normalde yerıne yatırınca hemen ağlıyordu
ilk defa pc başında uyudu
uyanmadııııı
hahahahahahaha
:k06: :k06: :k06: :k06:

AککORTįє

aman maşallah  :D :nazar:

selcan şu ticker da bi düzenleme yap artık istersen  ::)

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 06 Mart , 2010, 13:05:03
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 05 Mart , 2010, 23:33:35

kızlar bizde gündüzleri hep pusetteyiz ve gerçekten rahatsız gibi duruyodu ilknurcum bende senin gibi yapıyordum yinede kafası yamuk duruyordu şimdi alt açma seti yaydım yastığınıda popo kısmına koydum sanki daha iyi oldu

valla ne bilim vanım ya kalın loydum ince koydum çeşit çeşit koydum hepsinden alt açmada var onu da koydum, valla aynı gibi geliyo bana. o yüzden sürekli dikeltiyorum. onda uyuya kalıyo bazen kaldırıp yerine yatıyorum rahat yatsın die koyuyorum yatağına uyanıyo haydeeeeee yeni baştan  :cildir: :cildir: :cildir:

AککORTįє

nerdesiniz kızlarrrrrr bebişler mi uyandıı  :k06:

benimki hala uyuyo  :basardim: :basardim: :basardim:

DİLVİN

uyanacak galiba benımkı
tısılıyorr  :ehi: :ehi:
ya biz 3g aldık
sürekli net gidiyor
dedikleri gibi değilmiş  :icon_scratch: :icon_scratch: