28 Nisan , 2024, 22:58:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Koçişlerinizi İlk Nerede Öptünüz :)))))

Başlatan βαlκιz, 01 Mart , 2010, 04:15:21

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:k06: :k06: :k06:
kız insanın aklına bile gelmiyoo  :ehi: :ehi:
telaştan  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

22 Mart , 2010, 12:44:50 #76 Son düzenlenme: 22 Mart , 2010, 12:54:25 ραяιѕℓιм ѕιвєℓ
Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 22 Mart , 2010, 12:34:29
kız insanın aklına bile gelmiyoo  :ehi: :ehi:
telaştan  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: korkudan işlev goremıyordur yakalanma korkusu  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

KONYALI

AY DEMINDEN BERİ DÜŞÜNÜYORUM NEREDE ÖPTÜM DİYEDE BİRDEN ÜZÜLDÜM NE KADAR ÇABUK UNUTMUSUM :honk:
BENI İLK YILBAŞI ERTESİ BULUŞMUŞTUK HEDİYELERİMİ VERMEK ÜZERE..FLORYADA HER ZAMAN GİTTİĞİMİZ BİR CAFE VAR BEN ORADA VERDİM HEDİYEMİ,O BANA ALMADIGINI BÖLE SEYLERI ÖNEMSEMEDİĞİNİ SÖLEMİŞTİ...BEN ÇOK BOZULDUM AMA BELLİ ETMEDİM TABİ..ODA TEPKİMİ ÖLÇMEK İÇİN YAPMAIŞ ZATEN..SONRA BİNDİK ARABAYA İLERDE DURDU VE ARABADAN BİR SES GELİYOR 1 DK DEDİ ARABADAN İNDİ..ELİNDE BİR SÜRÜ PAKETLE DÖNDÜ..HEDİYE DEĞİL HEDİYELER ALMIŞTI BANA..SONRA SARILDI VE BEN ÖNCE KAFAMI ÇEKTİM,TİTREMİŞİM BİRAZCIK.ODA GÜLEREK ÖPTÜ AMA FAZLA ZORLAMADI SAOLSUN...İLK ÖPÜCÜK BÖLE BİŞEYDİ...VAVVVVVVVVVVVVVVVV
NE GÜNLERDİ BEEE

gülfer

ya çok güzel ilk öpücük

biz eşimle amasyada tanıştık ben babannem ameliyat olmuştu onun için gitmiştim eşim beni ilk gördüğünde bu kız benim

eşim olmalı demiş sonra bi arkadaşımız vardı o tanıştırdı tel nomu vermiştim ogün istanbula döndüm sadece telefndn

görüşüyoduk sonra babam ciddiyseniz bi yüzük takılsın dedi bende eşime söyledim 2 ay sonra yüzük takmak için geldi

yeni sahra köprüsünde indi bende onu almak için gittim ve beni görür görmez sarılıp öptü çok mutlu olmuştum böyle

bişey beklemiyodum 2,5ay sonra nışan 3ay sonra nikah 6ay sonrada düğün oldu  :love8:

mavibiberon

eşim beni ilk ewde öpmüştü ailesiyle tanışmaya gelmiştim odada yanlız kaldık bi kaç dakika orda yaklaşmıştı kalbim yerinden çıkacak gibiydi ellerim terledi çok heyecanlanmıştım ahh ahhh ne heyecnlı bi gündü :hieyt: :hieyt:

✿sweet_sweet✿

tanistigimizin 2.ayi konser donusu arabama binerken kocisimin elinde gozlugumu unutmustum, onu bana verirken ozaman ilk opustukk.. :love9: :love9: :love9: o heyecanla arabayi nasil kullandigimi bilmiyorumm.. ertesi gunude devami geldi tabikii :love8: :love8: :love8:

I love myhusband :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 22 Mart , 2010, 12:44:50
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: korkudan işlev goremıyordur yakalanma korkusu  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dusunsene yapmaya calisiyormussun saga sola gelen giden vamri diye bakyiormusun  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgι ●●вєℓℓιѕѕιмα●● - 24 Mart , 2010, 20:41:15
Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 22 Mart , 2010, 12:44:50
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dusunsene yapmaya calisiyormussun saga sola gelen giden vamri diye bakyiormusun  :toothy10: :toothy10:
yok kız nerde bulcaklar bizii öpse öperdi yapsa yapardıı  :ehi: :ehi: :ehi:

ESİNCİK

biz de 2 aydır çıkıoduk mezuniyet gecesine katıldık birlikte gecenin sonunda ilk öpücük geldi :k06: :k06:

ebuu

heyy gidi günlerr.bizde eşimle 5 yıldır birlikteyiz.samsundan üniversite için geldim izmite.arkadaşlarla bara gitmiştik canlı müzik dinlemeye oda barda elektro gitar çalıyodu zaten arkadaşımın arkadaşıydı ilk gördüğümde de çok beğenmiştim şans eseri baktım gitarist o.hatta yanımdaki kızlara bu çocuk benim olmalı diyodum:)sonra ara verildi buda barın bi köşesine çekilmiş bira içiyodu gittim yanına merhaba dedim elimde de fıstık vardı al dedim ye birayla iyi gider:)))elimle verdim ağzına.o da teşekkür niyetine öptü beni ilk:)))o gün bugün birlikteyiz.ve onu o geceki gibi hala deli gibi beğeniyorum ve seviyorumm..cennetimm o benimm..iyiki varsın kocacıımmmm öpüyorum güzel dudaklarından :love8:

pembebiberon

ben 15 eşim 20 yaşında iken bir yaz tatilinde deniz kenarındaki kayalıkların üzerinde güneş batımında  :love7:

ne yaptığımı bilmeden öyle yanaktan öper gibi öpmüştüm kısa kısa  :opucuk:

sonrasında nefesim kesildi  :honk:

:love9:

:love3:

nisan rüzgar

okul çıkışında herakşam beni evin köşesine kadar bırakırdıı..ozaman öpüştük ilk :toothy10:..8 ay olmuştu çıkalıı...önce el ele tutstuk sonrası geldi yavas yavas ilerledik yani...ayy canım kocişim benim :love9:

gamzeli

bizde eşimle çıkmaya başladıktan yedi ay sonra öpüştük ilk kez tabi ben hiç öyle bişe yaşamadığım için daha önce çok tuhaf olmuştum.üniversiteden tatile gelmiştim gümüldüre gittik deniz kenarına radyo da sefarad"bulunca sevmek lazım ,dudaktan öpmek lazım çalıyordu,ilk önce anlımdan sonra brnumdan en sonunda da dudaktan öptü beni.şimdide sık sık aklıma gelir sorarrım hep oda hiç unutmaz her ayrıntısıyla anlatır.çok seviyorum eşimi,5 yıl sonrada evlendik... :hieyt:

çağınım

taksim meydanında el ele yürürken birden beni kendine çevirdi ve öptü  5 aylık çıkıyoduk o zamna zaten 6 aylıkken sözlendik  :k06: