29 Nisan , 2024, 18:12:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Koçişlerinizi İlk Nerede Öptünüz :)))))

Başlatan βαlκιz, 01 Mart , 2010, 04:15:21

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

daha öncede yazdımmı hatırlamıyorum ama yazmıssamda yıne yazıyım nisanlandıktan 1 gun sonra kaynanamın evinde ayrı bır odaya cekilmiştik  :opucuk:  hey gidi gunler hey o gunlerin heyecanıda baskaydı şimdi öpsede bisey farketmıyor heyecanmı kalmadı ne  :honk:

GELSQMİNQ

ilk buluştuğumuzda parkta otururken öpmüştü kociş beni ben çok utanmıştım ama yaaaa

Yaşam sebebim

Yeni tanıştığımız ilk günlerdi.....Yemeğe gitmiştik dönüştede arabayı tenha biyere çekti önce konuşuyorduk sonra aniidennn beni öptü çok şaşırdım ama miikemmelll diii  :Aklımı yitiriyorum Allah ım dedim.Zaten sonrasında söz,nişan ve düğün hepsi 4 ayın içinde oldu bitti.Oldum olası aceleciydi kocişim :occasion5:
Sonraki öpmeleri derseniz karnım hızla şişmeye başladı :ehi:

мiŁenα.

atakent dedin ya ordan sordum sankı tek atakent samsunda var benimkide soru :ehi:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

nısanlanmadan bı kac hafta önce benı eve bırakırken merdıvenlerde ılk  :opucuk: ....

мiŁenα.

мiŁenα.

Balböceği

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 04 Ağustos , 2010, 08:48:12
daha öncede yazdımmı hatırlamıyorum ama yazmıssamda yıne yazıyım nisanlandıktan 1 gun sonra kaynanamın evinde ayrı bır odaya cekilmiştik  :opucuk:  hey gidi gunler hey o gunlerin heyecanıda baskaydı şimdi öpsede bisey farketmıyor heyecanmı kalmadı ne  :honk:
hahayt al bendende o kadar insanin kalbi carpiyor kendinden geciyor  :ehi: :ehi: :ehi: simdi tik yok mesela
ama yok kocam tenha sessiz sedasiz biyerde yapinca arada bir ishediyom iste  :toothy10:

SABIRTAŞI

KIZLAR BİZ EVLENENE KADAR HİÇ ÖPMEDİK DESEM İNANIRMISINIZ.....ÇÜNKÜ 5 AY NİŞANLI İDİK BUNUN İÇİNDE EŞİMİ 1 AY GÖRMÜŞÜMDÜR....VE BENİM KURALLARIM VARDI GÖSTER AMA ELLETME  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ne gosterdinde elletmedin anacimmm  :toothy10: :toothy10:

kedi gibi olmustur kocannn  :toothy10:

SABIRTAŞI

OLSUN CANIM KENDİNİ AĞIRDAN SATTINMI KIYMETLİ OLUYORSUN  EVET Bİ MİYAVLAMA GELMİŞTİ AMA KOCAMDAN GELMİŞTİ GALİBA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yazik ya benimkide anasina soylemisti hic cilve yapmiyor diyeee  :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 05 Ağustos , 2010, 20:08:03
hahayt al bendende o kadar insanin kalbi carpiyor kendinden geciyor  :ehi: :ehi: :ehi: simdi tik yok mesela
ama yok kocam tenha sessiz sedasiz biyerde yapinca arada bir ishediyom iste  :toothy10:

:k06: :k06:  TENHA MENHA ISLEMIYOR BANA  :k06: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 06 Ağustos , 2010, 13:25:42
Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 05 Ağustos , 2010, 20:08:03

:k06: :k06:  TENHA MENHA ISLEMIYOR BANA  :k06: :ehi:
niye kizzz bak bi ucakta bide gecenlerde italya- isvicre sinirinda kalbim hopladi benim  :toothy10: :toothy10: