balkopugum annesine coktan veda etmeye hazirlanmiss

Başlatan Balböceği, 01 Mart , 2010, 03:37:04

« önceki - sonraki »

sarisinn

çok geçmiş olsun edacım..duyunca çok üzüldüm..herşeyin hayırlısını versin allah..umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın..allah yardımcın olsun..

gizemm

canım çok geçmiş olsun.Verende Allah alanda.Sen gönlünü ferah tut.Biraz zaman geçer ama iyileşrsin Allahın izniyle.Her zaman diyroum en azından hamile kalabildiğini öğrendin.Kendine dikkat et lütfen

gülbanu

edacım canım benim çok geçmiş olsun bundada var bir hayır
bir yaprak düşün ce bile benden bilin diyor rabbim
rabbim sana saglıklı uzun ömürlü bebek nasip etsin canım
tekrardan çok geçmişş olsun bitanem

Lă_Tăhzen!

çok üzüldüm okuyunca insan tanımasada bi baska hamileyi sankı kendı hamıleymıs gıbı dusunuyor zarar gelmesin istiyor rabbim insallah kucagını bos koymaz sabretmek gerekir ki sana şefaatci olsun öbur tarafta Allah yardımcın olsun sabır versin insallah canım sana  :'( :dontknow:

bebişim06

edacım çok geçmiş olsun tatlım Allah bir daha yaşatmasın inşallah her şeyde vardır bir hayIR
Allah yardımcın olsun canım  :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

resrin

geçmiş olsun çok üzuldüm balböcegi ya en kısa zamanda tekrar hamile kalirsın inşallah sana bu yaşadıklarının unutturur

serra_emine

edacım geçmiş olsun canım  ben konuyu yenı farkettım çok uzuldum çokfazla gıremedıgım için goremedım.geç oldu ama geçmiş olsun.üzülme hayırlı boyle imiş demekkı vardır yuıce rabbımın bı bıldıgı dımı??boyle düşün belkı dunyaya geldıgınde çok sıkıntın olacaktı c.h herşeyın hakkımızda hayırlısını verır canım uzulmee..tekrar olur takma kafana..ıyı haberlerını beklerız yıne..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

AYŞENAZ2302

Geçmiş olsun arkadaşım..Şuan ki sözlerimiz çok boş gelecek hafiflettirmeyecek bişeyleri...Annem benden bir büyük kardeşimi 2 yaşında kaybetmiş...Herkes bişey söylemiş...Vurdu mu öldü, bakmadı mı öldü diye...Rabbim Daha büyük sıkıntılarla karşılaştırmasın...Ben umut ediyorum ki hayırlısını istiyoruz.Rabbimde salih ve saliha olacak evlatlarını bize nasip edecektir inşallah...
Ey Rab.Ey Rabbim.İbrahim'e İsmail'i,Zekeriya'ya Yahya'yı,Meryem'e İsa'yı müjdelediğin gibi bizlerede göz aydınlığı ve şükür vesilesi olacak evlatlar müjdele.Evlatları ana babaları için salih birer amel, salih birer kul kıl.Onlara hakkı,güzelliği salatı emretmemiz için bizlere güçi ihlas ve imkan ver.

Balböceği

saolun kizlar ama kucuk bi et parcasida olsa insana o kadar koyuyorkii anlatamam
su evin icinde adim adim gezdigim yerlerr bana batiyor resmenn  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

dogum yapmadan kurtaj neymis onu ogrendimm hastane odasinda beklemyiii o kadar zorkiii
hayirli degilmis rabbim bana layik gormemiss diyek annemle de oyle konustukk sadece tek bildigim bebegim dollenmis ama fazla gelisememis kibrit copunun kutusu kadarmis arkadsim vardi cok kotuydu dedii dedginiz gibi analize falanmi gidecek nee cunku o bardaga ismimi falan yapistirdilarrr artik napcaklarsaa cok saolunnn  :crybaby2: :crybaby2:

benim icin bugunden itibaren yeni bir gun ay yil basliycak rabbim hayirli evlatlar versinnn  :amin:

buket_berru

***berru***

ponçik

Hayırlısını istemeye devam et canım , Rabbim dualarını geri çevirmeyecektir

çokçok geçmiş olsun , İnşallah sana da kimseye de bir daha yaşatmasın Allahım

Balböceği

amin g10ca cim aminn zaten hayirlis istedim hep
ilk ogrendigimde sukur namazi kilmistim demekki rabbim hayirli vermemiss daha kotu olsaydi 5 6 aylikkn yada dogduktan
sonraaa cok sukur bunada rabbim bizi unutmamiss  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: bebeğimbenim - 02 Mart , 2010, 00:34:12
EDA GÖRDÜNMÜ EMBRİYOYU ???HANİ TAHLİLE ANALİZE FALAN GÖNDERDİLERMİ DOKTORLARRRR ...benimde ablamınnn 2 aylıkken kürtaj olmuştu senin gibiii  oda döllenmiş gelişememiş :'( :'(cok küçük şişenin içinnde beyaz birparçaydı ben görmüştümm :y25: :y25: :y25:
cnm herhalde bilmiyorum acaba senin dedigin gibi analizmi edecekler bilmiyorummm
adimin oldugu etiketi yapistirdilarrr aldilarr elimde atmiycam o benim ilk test cubugumduu bide ultarasyon fotolari dr
kagitlari var bunlar bebegimden geriye kalanlarr  :y25: :y25:

neslihan

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm.Hakkınızda hayırlısı buymuş ne diyelim.

Balböceği

aynen neslihan elden gelen bisi yok cok saol  :flowers: